~::~Елла бина фи лбейт араби~Хайде заедно в арабската ни къща~::~48

  • 30 652
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 800
Деси, срам не срам, ще призная, 4е не ги знам твойте фаворити. Ама довечера ще видя дали ще набарам техни песни да им оценя гласовите способности, нищо че съм музикален инвалид Simple Smile НА външен вид го докарват.
П.П. бива си го това "недоразумение", трябва да се поучим от младежта  Mr. Green

Дезъртке, , какъв е извода, че не е здравословно да си бивша на Ибо, защото те очаква  #2gunfire Така, че нека да не се редим на опашката за него. Ама такива сме си жените, отрицателните герои и злодеите повече ни привличат от благородните рицари  Sunglasses
 Аз заставам твърдо зад шейх Хамдам, с тези очички и носленце, толкова е миловиден.

# 16
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Айде и аз да си сложа любимеца Mr. Green:



Кathem al saher- иракчанин, певец

Креми Hug

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 15:48 от jasmin

# 17
  • Мнения: 800
За арабските мъже, че ние отде да знаем какви са всичките? Mr. Green Не се съмнявам, че между някой селяндур (моля, не съм против селяните, а против простаците) и някое изтупано момче като това на снимката има голяма разлика.
Амалче, то и между изтупаните има простаци. Едното няма връзка с другото. Тука като гледам кви са изтупани, пък пак са си селяни. То това е състояние на духа  Mr. Green

Не го знам този режисьор, я дай негови филми. Иначе приликата е очевидна.

Ум-Сами, и аз като теб, не харесвам бозови типове, друго си е да има цвят Simple Smile Въпреки, че дядо ми , рус и синеок е бил голям хубавец, трябва да покажа една снимка от 1941 година от сватбата им Simple Smile

# 18
  • Мнения: 333
Дезъртке, Ибо си е на 100% кюрд, може  би се бъркаш, че има и арабско в него, защото е от Урфа, а там има и араби.  Има турци, които много го харесват наистина, има и такива , които не го харесват. На кюрдски има само няколко песни, иначе пее на турски.
Направи ми впечатление, че в общежитието, нашите комшии от Турция, постоянно го слушат Simple Smile А хем са някакви модерни момчета, от тези "'метросексуалните", дето сега са плъзнали, със оскубаните вежди и поддържани нокти  Mr. Green Пък Ибо изобщо не е такъв тип, той си е мъжкар отсякъде  Heart Eyes

Кате и аз си мислих, че е чист кюрдин, но нали бях редовна зрителка на шоуто му и той сам каза, че майка му кюрдка, а баща му арабин-иракски, живеещ в Урфа.
Аз много му се радвам, когато пее на арабски. Ето в този клип втората песен - Я лейл е страшна. Винаги като я чуя си танцувам на нея. Много обичам бели денса. Има ли други мами тук, които могат да танцуват бели денс.  Simple Smile

Ето клипчето с втората песен: http://youtube.com/watch?v=k3JMJywAE8g&feature=related

П.С. Аз след малко идвам, че се затанцувах тук  hahaha Joy

# 19
  • Мнения: 130

Цитат
Искащата да знае и ние искаме да знаем нещо повече за теб освен, че искаш да знаеш за арабските мъже.  Grinning

Ами...много съм млада, много обичам арабската култура, не само арабските мъже Wink. Виждала съм само един арабин на живо, за съжаление Sad . Любимата ми е арабска певица е Науал Ал Зогби.   bouquet

# 20
  • Мнения: 468
Е така де, ясно е, че има и добре изглеждащи простаци, аз имах предвид друго, излъчването като цяло. Личността.
Принцес, аз не мога. Въпреки че все заплашвам мъжа, че ще си купя от тия дрехи дето се танцува с тях, а той вика - моля ти се недей, не ги обичам тия танци. Mr. Green На него му дай дъбке.
Иска да знае, отде тоз интерес?
Я кажете момичета, вие по каква случайност сте се срещнали с вашите мъже? Да видим кой е основният фактор за такава връзка. В смисъл проявявали ли сте интерес към тази част от света преди да ги срещнете или не?
Оф, от стуринта бая се разприказвахме, вече и мислите взех да си забравям.  #Crazy Joy

# 21
  • Мнения: 800
Амалче, не знам за теб, щом вече си забравяш мислите, ама аз така съм набрала скорост, че от 12h похапвам и още не мога да свърша 4 филии и 6 кюфтета, от писане не ми остава време да дъвча.
Дезъртке,като малка много танцувах, даже с чаша на главата, без да разсипвам нищо от течността Simple Smile Ама сега съм много схваната. Не знам каква е тази зависимост или просто така си втълпих , ама всеки път като съм танцувала и  след това ми се е случвало нещо лошо, наистина лошо в семейството.

# 22
  • Мнения: 1 655
Искаща да знае верно трябва всеки сам да се увери!
Митове и легенди има изписани за арабските мъже!Но от личен опит най добрв може да се каже!Те са хора като всички останали!Но от личните ми наблюдения мога да кажа че възпитанеито им,културата и религията са изиграли много важна роля в отношението им към жената!
За този Ибрахим Татлес съм чувала само Бебеим, и мног ми харесва, нищо не разбирам но ми се струва е много чуствена песен!
А тазьи Наъал какво и хатресват незнам, тя цялата е пластика и моделиране!
преди 10г беше по естествена но сега е кукла!

# 23
  • Мнения: 11 747
desert princess, откъде го гледаш това Ибо Шоу? От нета или я хващате тази телевизия?
И той този Ибо, като жив престъпник го описвате, бре! Confused  Аз не го харесвам особено по външност, ама и тези случки.... #Crazy

# 24
  • Мнения: 3 804
ЯСМИН трябва да те запозная с етърва  ми -тя също е от феновете на Казим
днес в къщи е студено,въпреки 4е вън е топло,когато най накрая погледнах дистанционното на климатика се оказа 4е някой го е сменил от топло на студено #Crazy
ДРУГАР4Е най накрая се наканих да направя кифли4ките да видим какво ще се полу4и  chef
АМАЛ -ПРОСТИ ЛИ МИ newsm78 Praynig

# 25
  • Мнения: 800
Деси, този някой, които иска да се калява на студ, да не е полярното мече от подписа ти Simple Smile
Дами, аз ви изоставям, че пак ще посрещаме гости и отивам да пазарувам. А такива планове имах за днес.....нейсе Sad

# 26
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
ЯСМИН трябва да те запозная с етърва  ми -тя също е от феновете на Казим


Браво, това е жена с вкус! Grinning

# 27
  • Мнения: 130
Един мой любим певец - Мохамед Абду   bouquet.
http://www.youtube.com/watch?v=DLcB1pozNsQ

# 28
  • Мнения: 689
Ей-не мога да ви смогна!

Тахмине-аз съм за Хамдан!По-мургавки обичам Simple SmileАмр много мускули направи нещо.
Иначе моя ,,Амър,, дето дреме на дивана си е най-хубав,аз по вид съм го избирала Heart Eyesпонеже мама ми беше казала да се жена за хубав мъж-за да има хубави внуци Laughing
Амал-не съм била почитател на Ориента.Видях обява за работа във вестника и вече знаех,че там ще ида...С моя се запознахме на раб.място:аз от джуниър стаф,а той-от мениджмънта.Сваляхме се в пушалнята Grinning.Само гледах да го срещна,висях на терасата при 40 С да го зърна за секунда,когато отива на работа EmbarassedКогато ме покани на вечеря щеше да ми се пръсне сърцето,така туптеше EmbarassedТакива неща.Аз го исках само за гадже(типично по български),но той ме отвлече и се ожени за мене WinkБях на 19г
Иска да знае:аз съм чувала че французите са най-добрите любовници..Но си е до човек-някои го могат-други не LaughingВсе пак виж по-колко милиона са арабските страни,пък БГ сме на изчезване,така де Sunglasses Laughing
Пина-джамията в Абу Даби е приказна:гледах молитвите за Еид по тв.Сигурно може да влезеш,но в женската част.Все пак ако си с абая и идеш по време когато няма молитви,може и да влезеш,но не е предпоръчително.Явно харесваш архитектурата,иначе вътре е празно:килим и стени Simple Smile
Джамията,която е отворена за туристи е тази в Джумейра(до Бърдж ал Араб),в сряда сутрин.Гайда е момиче от Норвегия-нова мюсюлманка,преди е била пънкарка ooooh!но е приела Исляма съвсем сама,без да е омъжена за арабин(много интересно според мен)
Трябва да си с дълъг ръкав и долнище,със забрадка(там не дават май)

Джамиите са различни-и в гаража може да се направи джамия...Най-цветни и интересни са Иранските( шиитски)
Аз много обичам да ходя на джамия-децата си играят,молиш се,срещаш нови хора,черпат те сладки работи,има лекции...На Рамадана се прави груповата молитва Тарауих,която е о-о 2 часа и когато ходех,бях много хепи Simple Smile

Ум Сами-все такъв е хубав Сами-беше ми любим беб и се успокоявах,че ако имам момче,ще си го обличам сладко както ти Самито!На кой прилича или е излишно да питам Wink
Ноал има ли силикон??Аз съм и виждала снимки без много грим-доста бръчки има,към 40 ще да е.Наскоро се разведе,нейния ливанец много нетърпелив и ревнив бил(а тя във всеки клип се гуши с различен Rolling Eyes)

dtti-гласът на фаворита ти вярно не е типичен,иначе добре изглежда,височък е май.
На Даяна кога и сложихте обички и къде пробивахте ушите?

Хари-и трите имена са много хубави!Джеймс много ме кефи,особено изговорено с бритиш акцент.Даваха една реклама на Дж.Бонд и момичетата на Бонд повтаряха:Джейййймс,о,Джееееймс!Аз ги имитирах и хабибито падаше Laughing
Ходила ли си в страната на съпруга ти и как е там ако да??

Снимки на хубави мъже:утре,сега ще глеза моя...Научила съм го нищо да не пипа,но той работи дълги часове за да ни осигури добър живот и заслужава когато почива да му е комфортно и приятно WinkЕ,когато съм в ПМЦ не пропускам да му натякна как не ми помага в домакинството Laughing

# 29
  • Мнения: 333
Деси Ихаб Тауфиик наистина има специфичен глас и на мен ми харесва страшно много една негова стара песен "Dani" май се казваше.  Heart Eyes

Дезъртке, , какъв е извода, че не е здравословно да си бивша на Ибо, защото те очаква  #2gunfire Така, че нека да не се редим на опашката за него. Ама такива сме си жените, отрицателните герои и злодеите повече ни привличат от благородните рицари  Sunglasses
 Аз заставам твърдо зад шейх Хамдам, с тези очички и носленце, толкова е миловиден.

Еми като не го слушкат жените му така е... hahaha (шегичка). Аз по-скоро го харесвам като личност. А си падам и аз по мургавите и тъмните с черни очи. Въобще не ми харесват светлооките и светлокосите и дългокосите.  Sick

Лили много интересно е вашето запознанство и странното е че не си била почитателка Ориента.  Simple Smile

desert princess, откъде го гледаш това Ибо Шоу? От нета или я хващате тази телевизия?
И той този Ибо, като жив престъпник го описвате, бре! Confused  Аз не го харесвам особено по външност, ама и тези случки.... #Crazy

Пина по турската ТВ имаше шоу, но сега вече участва като жури в едно друго предаване и може би временно прекъснаха шоуто му.  Simple Smile

Дезъртке,като малка много танцувах, даже с чаша на главата, без да разсипвам нищо от течността Simple Smile Ама сега съм много схваната. Не знам каква е тази зависимост или просто така си втълпих , ама всеки път като съм танцувала и  след това ми се е случвало нещо лошо, наистина лошо в семейството.
Катенце много е странно това. Може ди е случайност.  Hug

Цитат
Искащата да знае и ние искаме да знаем нещо повече за теб 
Ами...много съм млада, много обичам арабската култура, не само арабските мъже Wink. Виждала съм само един арабин на живо, за съжаление Sad . Любимата ми е арабска певица е Науал Ал Зогби.   bouquet

Твоята история ми е позната. Внимавай до къде ще те води тази мания!  Simple Smile
П.С. И ние сме мн млади...  Wink

Общи условия

Активация на акаунт