~::~Елла бина фи лбейт араби~Хайде заедно в арабската ни къща~::~48

  • 30 703
  • 291
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 689
Леле,дали наистина само и се гледа сеир на потребителката?
Повече на въпроси на случайни лица няма да отговарям Crossing Arms
Кой е с мен в бойкота??
Значи,като ми хрумне да засегна някой-отивам при американските мами например и им давам линк на тема,която би породила спорове м/у тези женени за местни и тези за българи!?
Много глупаво.

При нас не спря да вали...Много ме мързи днес,само пред компа вися...Поне дъждът ми изми прозорците Simple Smile

Мухсина ето тук виж,питай ако има нещо:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0

Дуа:забравих да кажа,че стават много бройки.От една лъжичка кис.мляко става топче,колкото голям орех.Аз поставях топчето в лъжица;после заедно в панировката;вадя лъжицата с покритото топче и изсипвам в олиото Wink

Ум Сами:Самито не ми изглежда дебел,сигурно е височък,нали.Няма да викаш на зета кюфте Naughty

Хари-колко е курса на лирата newsm78Балсама за деца ухае ли хубаво?Много ми харесаха отзивите за него!
А БодиШоп еко-козметика ли продават или не?

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 15:41 от Water Lily

# 241
  • Мнения: 720

Повече на въпроси на случайни лица няма да отговаряме Crossing Arms
Кой е с мен в бойкота??


 Peace bowuu аз така реших за себе си и без това.

лирата според бг лева е около 2.80-2.85 предполагам newsm78 за 1 лира. за другите валути незнам как е...
тези балсами които съм ползвала за децата ухаят но умерено Simple Smileне миришат на бонбони като някой от магазина Grinning. Мен ме устройват екото защото понякога не го измивам напълно от косата на момичетата и затова ми трябва максимално по ''чист''продукт.
специално Боди Шоп и аз съм търсила да видя дали нямат еко -серия но не съм намерила,мисля че нямат.

# 242
  • Мнения: 800
Не знам с каква цел момичето е пуснало този линк, ама ако е целяло да породи бурни спорове и разцепване на лагери, определено не успя   bouquet  Кротко и спокойно й обяснихме, че темата е елементарна и абсурдна и няма какво да я обсъждаме, нещо по-засукано трябваше да подбере Laughing Пък и тя не се появи повторно да ни благодари за вниманието,което й оказахме Sad

# 243
  • Мнения: 113
Хм, предположих че тази статия ще е някакво предизвикателство и затова нарочно не я прочетох. Пък и както се паля- мерси, не искам пак да дискутирам на подобна тема  Crossing Arms
Веси, мила, семейството на мъжа ми много ме пазеше от лоши очи, даже ги беше страх да ме обличат прекалено натруфено... Няколко пъти не сами позволявали да излизам навън, когато чуеха, че градът е пълен с талибани. Но веднъж един беше дошъл да слага прозорци на новата им къща. Тъкмо се бях засилила да пера навън и Хади ме спря на вратата, каза ми да не си подавам носа на двора, че майстора бил талибан (познават ги по това, че говорят ма пащу).
Оф, това панирано мляко и мен ме заинтригува, трябва да се върна назад да прочета отнова какво представлява...   chef

# 244
Здравейте отново.
Не съм целяла провокации, нито да ви всявам отрицателни емоции, но май така се получи. Всъщност, първо исках само да ви попитам "вярно ли е", но попрочетох в Интернет и доколкото разбрах е вярно.
Бях твърде впечатлена, и затова си позволих да ви попитам вие какво мислите...щото ако всички реагираха като мен, Мохамед никoй нямаше да го слуша, а изобщо не е така.

Мога да оставям впечатление, че гледам сеир и не отговарям, но това е заради часовата разлика - живея в САЩ и чак сега включвам pc-то.  Повече няма да ви притеснявам.

# 245

Не съм запозната с исляма, но ми се струва, че ако се разкрие такава информация за Исус например, много християни биха били ужасно разочаровани, и "рейтингът" му по света би се сгромолясал... 
Лек ден на всички   bouquet
Almoraima, не знам колко си запозната и с християнството, ама "рейтинга" на Исус май отдавна се е сгромолясал...

Боли те да се засяга името на Пророка, но това не те спря да засегнеш името на Исус и чувствата на християните, които четат тази тема.

Еднакво е лошо , когато се стигне до такива квалификации и обобщения и за двете страни.

 

# 246
  • Мнения: 1 655
Хайде почна се Joy Joy Joy Joy
колелото се завъртя!
Писания на ГОСТИ в темата не се толерират!
Защо ви е страх да изразите мнение с ника си!Това е смешно вече! newsm78
Мисля във форума дискусий на религиозна тематика са збранени
не веднъз са трили цели страници от тази тема заради спорове,обиди и подмятания!
Аз съм казла че повече няма да говоря за моите разбирания за религията, всеки има свои разбирания, своя жизнен опит и сам избира какъв да е
дали да мине от християнство в ислям или обратно!
Пина е обяснила защо тази ми ти Австрийка се е изказала неподхготвена!
Лили Сами не е дебел, но си тежи 15 кг са си!Но нищо не отказва, след като се наобядва иска банан може и 2 да изяде!Да не говорим че една ябълка за нищо я няма, не му стига, яде детето, и нищо не отказва!Такъв зет незнам кака ще го храни снахата!А туршии дам ли му нищо друго не признава!Верно аз докато бях бременна много турший ядях но той ме убива с куселото!И лимон може да си гризка и дори не  му трепва личицето че е кисело!

# 247
  • Мнения: 914
Еzеrna   Моля  първо да се регистрираш Ние не сме форум за религия Но ако беше регистрирана можехме да си поспорим на тема религия поне на лични  Confused
Смятам че момичетатат бяха достатъчно коректни   със  зададения   провокиращ въпрос  Wink

А и също смятам че Тахамин  е имала предвид че напоследък много от родените християни а не практикуващи ,за които   bouquet  се подиграват меко казано  над някои християнски норми но както и да е   Peace

Almoraima  Ако те интересува нещо за Ислям като религия  HugСъветвам те да се опираш на първоизточници Ако си достатъчно тактична занапред можеш да задаваш и други въпроси и да получаваш отговори Винаги добре дошла   bouquet

Спомням си че се беше включила и в Магрибската тема веднъж май newsm78това слънце ми е познато    Hug

Да ви кажа момичета тъкмо включвам тв на Мохамед Амин   и виждам как бай Буш  танцува   със събя в ръка с някакъв шейх Crazy hahaha Joyпод ръка  Laughing

Ние се върнахме днес набързо и докато чакам първите резултати от анализите   Направо ми стържи стомаха и тледам да се поразходя из форумите че не издържам  Cry


Амалче  наистина няма ме но не по моя вина
Моя хубосник е сложил снимките на децата в подвижния компа а аз съм от този на децата и където има нет И пустата му работа от една на друга все си идва към 1ч  и уморен като му кажа да пусне някоя снимка все ми казва Ама после  ooooh!
Честно казано нямам време да се данимавам с кабели а и някаква програма имаме децата нищо да не развалят и като се изключи всичко записано от мен изчезва  Whistling
Ин шаа Алла  в скоро време    bouquet Тъкмо да сваля някое друго килце че да не се уплашите  Joy

Дуа  наистина много е трагична тази история  с войната иАлхамдулилля че сте живи и здрави всички от семайството твоето и на съпруга ти Аз също съм фен на  Хасан Насарлулла и особено на анашид от тв Манар и децата също ги обожават а за тази книжка за дуа в рамадана Направо съм CrazyНадявам се един ден да я имам и да я науча   bouquet

Марси  мила , не аз исках  темата за Магриба а Мухсина нещо се интересуваше за кус кус  bowuuБлагодаря ти че и даде

Тарик мам къде изчезна  newsm78


Принцеске как си кога започвате с учението ти как пътуваш всеки ден или  newsm78

После пак ще пиша До скоро че отивам да видя дали ми са втасали кифлите

# 248
  • Мнения: 720
Almoraima   ,както ти каза едно добро момиченце svear Wink, стига да си коректна пиши пак Peace Тук не всички са мюсюлмани(аз съм христ. има и други мами)...но всички се уважаваме и обичаме Heart Eyes

# 249
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 270
Разгледах албума. Много сте готини всички! А хлапетата са направо да ги схрускаш Heart Eyes

# 250
  • Мнения: 689
 newsm50
Бях написала подробни обяснения,с доказателства защо не са верни обвиненията в педофилия на Пророка(САУС),но  с едно случайно кликване на мишката:всичко се изтри.Така е трябвало да стане явно Grinning

Свеър:Бушона много добре си прекара в Дубай:на сокол се радва,на сладките на бабите-бедуинки,на арабските коне...
Критиките обаче го му оплюваха речта:все същите неща казал:предимно проив Иран и Ал Кайда..
Надявам се,че изследванията ти ще са добри..Вчера баба ми я оперираха от камъни и срастнали черва SadДа се лекувате окато е време,че после е страшно,да не кажа фатално.

Жасмин:а ние да ходим ли да те разгледаме Laughing или не си готова още??
 
Я кажете кои филми и сериали гледате и по кои телевизии?Нищо не ме грабва на последък,предпоръчайте ми!!
Само ,,Отчаяни съпруги,,по The One,във вторник,10ч.

# 251
  • Мнения: 914
Хари   bouquetБлагодарности   bouquet


Шенай ,кога ще пътува дъщеря ти
Сега се върнахме от Казабланка Ама то там много топло днес бе 24градуса и така с малкия с два пуловера и зимно яке  а на връщане бе с блузка с дълът ръкав от памук и като преминем 50км обличаме по някоя дрешка  SickСутринта едвам тръгнахме в 8ч сутринта и такава мъгла нищо не се вижда   а после изведнъж дига се завесата и ясно и топло  Shocked


Муцка вярно е това което казваш за хамема Но избири си часове когато няма много посетители

Рано сутрин или преди затваряне  А з а  любопитните лелки  SickАз се старая да не говоря с децата Казвам им че мелеиката не влизат в място където има разсъблечени и да не говорят защото  така са принудени да влизат в неприятно място за тях  BlushИ като ги слагам в някой ъгъл  ги обрющам към мен че да не си кривят шията  hahahaНо слава богу свикват Иначе хамема е полезен че изхвърля излишните мъртви клетки по кожата увеличава кръвообръщениетои от там обмяната на вешествата Омекотява кожата а и при ставни   болки   също помага Ако имате добър душ у дома използвай поне сабун билди Добре пречиства лицето Аз го слагам и върху лицито на моята тинейджърка и става по чисто или ако не ти е приятна миризмата сабун  каф  

Мария  аз не разбрах за тези марокански бани  за какво ужулване става въпрос  newsm78Правят маскаж ли

При нас хамема има три помещения Първо леко топло второ средно топло и трето  силно горещо
Първо влизаш в горещото поливаш се намазваш се с събун билди Изплакваш се добре и се потиш около 10 или 15 мин   После излизаш в средното Разтриваш се добре   и измиванетое в третотоАз преди бях пускала едни сабуни и снимки на хамем
 Тилячки има но моите момичета не дават на никой да ги пипа  SickА и от време на време си практикувам професията  Joy

 Емиратстките ако някой попадне на  свободно място за масажист към някоя хамем   Да ми свирква   Че и марокански да поупражнявам  bowuu


Пак отивам този път да пека кифлите   chef

Лили изследванията са   на моето малко момченце  PraynigЛекарката ни даде 2 месеца отпуск и сега ще видим докъде стигна
Алла шефия баба ти и всичко да е добре  Praynig

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 19:46 от svear

# 252
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
добър ве4ер, мамита! децата вероятно са по леглата ве4е!моята е за следобедна закуска, нали става на обяд! Party

пак ли стана дискусия, на кого се засягат 4увствата? на християните ли -за кое?или на мюсюлманите ? ние не сме да критикуваме живота на другите ,а да си споделяме нашия тук и да не си бъркаме в о4ите, след като никой не може да каже каква е истината! аз пък гледах един филм и се оказа,4е христос е 4овек от бъдещето, по съвпадение попаднал на то4ното място и време за да предизвика целия този поврат в историята, ама накрая, доколкото си спомням той не се върна, а си остана! само, 4е машинката се прати пак в бъдещето! и там си имаше жената като спътница,заради нея остана,де!!не виждам защо не ска4ат християните с/у сценариста на филма! християните там дето е направен, мислят колко полза в долари да се спе4ели ,не за 4увствата на някой!
ако езерна се е засегнала спира да ни 4ете, игнорира темата и това е!и мир, хи4 не оби4ам екстремистки изявления като на въпросната австрийка!
лили, аз оби4ам кримитата , дистриктите- вси4ки, падне ли кримка нямам пропуск!или трилъри! сладки неща не харесвам,няма ли зада4ка за решаване или да се мисли, ми минава меракът!  сериали не следя много, само, ако докопам от новите руските и има пак нещо да ме грабне!  PeacePeace

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 19:55 от marsy

# 253
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
светле, айде помагай за туй рамо, бе- не мога да го мръдна рязко, 4е ще забия на някой един от болка! масаж май ми требе, ама професионален! при нас баните са горе с мин. вода! в планината, а сега нямаме кола! или да го наместят ли? голям дерт ми е, заради него не спортувам, ама и ми падна  мотивацията напоследък- хептен съм у гъбите!

# 254
  • Мнения: 800
Дезъртке, в момента сме на любимия Ибрахим Татлъсъс, концерт в Израел, песничката, която пее сега  е "Mavi, mavi", черпя ви всичките с нея Simple Smile
Като заговорихте за хамам, баба ми и бабите от махалата ходят на едни минерални бани всяка седмица. Като малка и мен ме влачеха, много е хубаво. Ама чух как бабите коментираха едни девойки, ауууу, какви са бели гълъбици ( гълъбиците по 100кг всяка),а аз нали съм черно, слабо, грозно, няма на какво да ми се радват  Mr. Green  Искам пак да ходя, ама ме е срам, а душовете са общи Embarassed Иначе кожата наистина става много хубава.  А в Сирия май няма такива общи бани или поне в Хасаке Wink

Общи условия

Активация на акаунт