Журито на новия Мюзик айдъл

  • 16 036
  • 399
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 666
          Есил Дюран е колежка на Глория.Каквато беше едната, такава ще е и другата ooooh!.Останалите са с връзки Wink


Есил Дюран е на светлинни години от Глория! Докато Гло е завършила технукум за трактористи, Есил е завършила Консерваторията- http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D1%81%D0%B8%D0%BB_%D0%94%D1% … D1%80%D0%B0%D0%BD!
Поне се очаква да има представа от теория и практика на пеенето, а не да борави само с термини, които нищо не значат (полутонове  hahaha).

# 16
  • Мнения: 9 903
[Поне се очаква да има представа от теория и практика на пеенето, а не да борави само с термини, които нищо не значат (полутонове  hahaha).

че какво им е на полутоновете? Искаш да кажеш, че няма такъв термин ли?

на мен ми харесва като цяло изборът. Ще е забавно, това е целта.

# 17
  • Мнения: 1 666
че какво им е на полутоновете? Искаш да кажеш, че няма такъв термин ли?


Самата Глория в един от лайфовете на концертите, когато трябваше да се произнесат, за това което са видели от участниците, се извини и каза, че такъв термин нямало.

# 18
  • Мнения: 9 903
някаква грешка има, за друго ще да е ставало въпрос.

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%83%D0%B7%D0%B8%D0%BA%D0%B … D1%82%D0%BE%D0%BD  -най-долу
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D1%83%D1%82%D0%BE%D0%BD и на руски за по-голяма достоверност Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 666
В такъв случай словосъчетанието "пееш на полутонове" може да е било неправилно... newsm78.... незнам, аз не разбирам, но е факт, че след като го повтаряше непрекъснато по време на кастингите и първите концерти, по следата на конкурса се извини за това!

# 20
  • Мнения: 9 903
да, този израз вече е неправилен, въпреки че жаргонно се употребява и музикантите си знаят за какво иде реч  Peace т.е. че пееш яко фалшиво.

# 21
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Според мен журито е пълна скръб  ooooh!. Как са го подбрали просто не знам. Май е имало конкурс Whistling

# 22
  • Мнения: 97
От пеене и тонове не разбирам - искам шоу!

# 23
  • Мнения: 491
Най ми е чудно, като какъв музикален корифей ще се изявява Люси от "Ноу ейнджълс"? newsm78 newsm78 newsm78
Вместо "звезди" еднодневки, да бяха поканили някой, който да разбира от музика!
Нищо против нямам въпросната госпожица ( но не й симпатизирам), обаче не смятам, че е достатъчно компетентна за член на жури ! Naughty

# 24
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз имам нещо против нея, че е надута тъпачка.

# 25
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Абе как ги избират все такива ,стършели... ooooh!

# 26
  • Мнения: 8 769
Аз имам нещо против нея, че е надута тъпачка.
Лично ли в познаваш? Що за констатация?

# 27
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз не, благодаря, но информацията ми е от човек, който я познава лично. И който не би го казал ако не беше вярно.

# 28
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Освен Вили Казасян,не ми е ясно останалите какво жури могат да бъдат.


          Есил Дюран е колежка на Глория.Каквато беше едната, такава ще е и другата ooooh!.Останалите са с връзки Wink
С тази разлика, че едната има музикално образование и разбира от музика, а другата със селскостопанския си техникум освен стимулиращи да-та и не-та за друго нищо не се сещаше  hahaha

# 29
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Не знам колко е компетентна Люси  newsm78
За краткото ми пребиваване в Германия я видях в едно музикално шоу( мисля, че беше по тяхното MTV), в което беше член на жури. Беше горе-долу забавна  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт