Журито на новия Мюзик айдъл

  • 16 091
  • 399
  •   1
Отговори
# 330
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Не е точно така. Тя имаше емоция на лицето докато пееше.

Говоря за мнението на момчето с Илона-за късите поли и фръцкането. Иначе пухкавата деойка ми напълни душата с глас.

# 331
  • Мнения: 1 043
Трябваше да пуснат Илона още малко нагоре в състезанието.В крайна сметка се иска смелост да излезеш ,да си сляп и да пееш и не оправдано според мен,че пуснаха мангала дето даже български незнае за шоуто и кво шоу цяла Българя да се смее на простотията,а не да аплодира смелоста.

 напълно съм съгласна  - недоумявах как може да допуснат някой просто за да му се посмее народа на безумието , а това пълно с вяра в нас малко момиче - успяло да събере кураж за да се представи пред всички въпреки положението си / а в България мисля, че сигурно се сещате колко е трудно да не си комплексиран с какъвто и да е недъг да си /

А и малко кофти се държа мочето с нея - сигурно и е тежко да оправдава гнева си към останалите с неиният недъг. Думите ми че трябвало да е с къса поличка и като останалите бяха малко меко азано засягащи - и то не кой да е а точно нея / според мен този човек я комплексира още повече с държанието си , и това доказва че е много силно момиче въпреки близкитеи всички останали който не и влизат поне малко в положението


А иначе журито според мен не е на нивото на миналогодишното жури - досега от това което показаха в мюзик айдъл , мисля че не се опитват да помогнат и да се държат чисто човешки ,  начина ни на мислене е че като си лидер и като зависи от теб нещо - то задължително трябва да го мачкаш и оплюваш за да ти се подчинява едва ли не . Ако са по Добри хора - то ще бъдат и по добро жури според мен

# 332
  • Мнения: 2 425
На мен ми хареса мацката на която Фънки беше направил забележка за това,че не танцува, за неизлъсканите обувки  hahaha Мацката ме изкефи  Laughing

# 333
  • Мнения: 459
След малко по бТВ ще стане интересно-народът срещу Фънки. Само това чух в анонса на Бареков.

Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 08:41 от mamaTsvety

# 334
  • Мнения: 2 407
Критики към него,от някакви който въобще незнаят за какво става въпрос.
На мен ми харесва, голям професионалист и мисля, че неговия външен вид няма нищо общо ,че той е жури.

# 335
  • Мнения: 459
Колкото ме дразнеше в началото, толкова сега ми е симпатичен. Изгледах всичките предавания и си промених мнението за него. Хвана ме яд само за сляпото момиче.

# 336
  • Мнения: 861
И аз съм фен на Фънки.
На този кастинг имаше хора без всякаква самооценка. Peace

# 337
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 852
ей люси каква едноминутна одобрителна псувня дръпна след изпълнението на едно от избраните вече момичета на песента "вървят ли двама"(не знам дали това е точното заглавие на песента). не беше пиу, ами пиууууууууууууу Laughing

# 338
  • Мнения: 804
Журито е страхотно. Всички са доказани творци и професионалисти. На Фънки направо съм му фен.
Не виждам как да не се държат подигравателно, като се явяваха хора без никаква реална преценка за собствените си възможностите. На моменти си мислех, че са специално подбрани за шоуто.

# 339
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 488
Люси и Фънки са много на мястото си. Вили понякога гледа толкова отегчено и незаинтересовано, че се чудя защо го измъчват този човечец там  Crazy Есил ме дразни- може би заради чисто чалгаджийската си визия и поведение, но ме дразни.

# 340
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 852
Люси и Фънки са много на мястото си. Вили понякога гледа толкова отегчено и незаинтересовано, че се чудя защо го измъчват този човечец там  Crazy
 Есил ме дразни- може би заради чисто чалгаджийската си визия и поведение, но ме дразни.

абсолютно! не може да въртиш д..... като на гюбек на песента на "има ли цветя на леглото до тебе" и то "слагайки се" на вили казасян  Sick   поне аз така си мисля Thinking

# 341
  • София
  • Мнения: 62 595
на Есил направо й светват очите като застане някое от момчетата срещу нея. Сякаш е готова да го дръпне в кьошето. Толкова ли е трудно да се сдържа?

# 342
  • Мнения: 85
на Есил направо й светват очите като застане някое от момчетата срещу нея. Сякаш е готова да го дръпне в кьошето. Толкова ли е трудно да се сдържа?

Нарочно ни го дават това, иначе няма да има нищо скандално!
А все пак при толкова некадърие трябва да има и малко скандали!
Hug

# 343
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 488
абсолютно! не може да въртиш д..... като на гюбек на песента на "има ли цветя на леглото до тебе" и то "слагайки се" на вили казасян  Sick   поне аз така си мисля Thinking

Точно! Няма значение каква музика върви, онази мята цици и гьобеци. Ми ужасно е  Crossing Arms Точно фолкаджийски манталитет показва.

# 344
  • Мнения: 1 886
абсолютно! не може да въртиш д..... като на гюбек на песента на "има ли цветя на леглото до тебе" и то "слагайки се" на вили казасян  Sick   поне аз така си мисля Thinking

Точно! Няма значение каква музика върви, онази мята цици и гьобеци. Ми ужасно е  Crossing Arms Точно фолкаджийски манталитет показва.

Даааа. На мен  Есилчето ми беше  досега доста безразлична, но вчера ми стана адски неприятно като я видях как си навира силиконките в лицето на дядо Вили. Някак си не върви  newsm11 Много пошло ми се видя, може би и от разликата във възрастта, та той може да и е баща, ако ли не и дядо newsm34

Общи условия

Активация на акаунт