Журито на новия Мюзик айдъл

  • 16 113
  • 399
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 889
Само да кажа, че Роби излезе от Take that доста преди Джъстин да може да го прави на кокалче, ама хайде  Whistling
Пак забравих да им обърна местата в примера Embarassed Да, Роби е преди Джъстин Peace Спирам вече със спама

# 316
  • Мнения: 5 695
Въпреки,че ако имаш нужните гласови данни външният вид минава на заден план.
В такъв случай за сляпото момиче какво да кажем. Момичето си пя хубаво, всички го аплодираха, но в крайна сметка беше в групата на изгонените /дори Иван и Андрей изглеждаха изумени/. Докато Миленчо циганчето, на който не му се разбира какво пее беше пуснат напред. Бях просто ей така  Shocked

# 317
  • Мнения: 2 425
То сляпото момиче си пее добре, но песента не беше подбрана според мен. Това което изпя имаше лека нотка на народна песен. Това момиче ако започне да се занимава с народни песни  Shocked ще и потръгне. Песента която пя в рейса, беше точно за нея. Трябваше нея да изпее.

# 318
  • Варна
  • Мнения: 3 415
pepi_r, циганчето го пуснаха единствено и само заради шоуто, което ще направи по нататък...а сляпото момиче наистина пя добре, но пък не вижда и това е минус  Tired

# 319
  • Мнения: X
Точно за сляпото момиче -Илона,си мислех вчера. Хубаво пее момичето. Просто няма как да се нагримоса и да се изтупа,защото практически ще трябва да се довери на вкуса на някой зрящ познат. Но все си мисля,че за нея и да беше останала пак щеше да е трудно. Сега всички натякват ,че не е одобрена заради слепотата си,а а ко беше останала или току виж,победила, всички щяха да си кажат:"Да,ама спечели,защото я поощриха заради недъга й". И в двата случая на момичето нямаше да му е никак леко.А придружителят й много ме издразни,като не престана да изтъква слепотата й като причина,че този път не е сред одобрените. Та той така й насажда допълнително комплекс за малоценност. След като е тръгнала с ясното си съзнание да се бори за кариера,значи трябва да е готова да понесе удара и не слепотата й да бъде изтъквана като недостатък,а реалните й певчески възможности.Нали уж целта е да покаже,че струва колкото всеки друг, да види,че може да се справи. Как тези хора очакват да не бъдат дискриминирани, след като дори най-близките им ги дискриминират. Всъщност така и не разбрах,защо изрязаха коментара на журито,да видим какво точно са й казали и изтъкнали като причина. Ще се радвам Илона да не се откаже и да намери начин да се реализира като певица,но не съм сигурна дали това би могло да стане точно във формат като МА.

# 320
  • Мнения: X
А с Миленчо паднах от смях.Цял ден ми е в главата с тази негова Марая Кери Joy

# 321
  • Бургас
  • Мнения: 458
Трябваше да пуснат Илона още малко нагоре в състезанието.В крайна сметка се иска смелост да излезеш ,да си сляп и да пееш и не оправдано според мен,че пуснаха мангала дето даже български незнае за шоуто и кво шоу цяла Българя да се смее на простотията,а не да аплодира смелоста.

# 322
  • София
  • Мнения: 62 595
някой каза, че не са го пуснали

# 323
  • Мнения: 2 891
Илона би могла да се развива с класическа музика, или такава, която няма нужда от сценично поведение. Ако свиреше на пиано например, щеше да е друго.

# 324
  • София
  • Мнения: 62 595
Щом е сцена трябва сценично поведение, дори и на гъдулка да свири. Това е част от дейността.

# 325
  • Мнения: 2 891
Имено, тя стоеше като истукана. Не само тя, де, много зрящи бяха като нея. Или пък ръкомахаха пресилено и нарочно. Същи регулировчици.

# 326
  • София
  • Мнения: 62 595
Имено, тя стоеше като истукана. Не само тя, де, много зрящи бяха като нея. Или пък ръкомахаха пресилено и нарочно. Същи регулировчици.

Предполагам, че дори и незряща при подходящо обучение може да си разработи свое сценично поведение.
От друга страна и човекът, който я придружаваше беше прав за късите поли и разголването.

# 327
  • Мнения: 2 891
Мисля си, че тук се търсят хора, които и да имат нужда от шлифоване, те трябва да се справят за максимум месец  Thinking

Както и да е, ние не взимаме решенията там.

# 328
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Имено, тя стоеше като истукана. Не само тя, де, много зрящи бяха като нея. Или пък ръкомахаха пресилено и нарочно. Същи регулировчици.

Предполагам, че дори и незряща при подходящо обучение може да си разработи свое сценично поведение.
От друга страна и човекът, който я придружаваше беше прав за късите поли и разголването.

С това не съм съгласна. Ако беше така, пухкавата девойка със зверския(в добрия смисъл) глас, нямаше да мине, че и да я аплодират.

# 329
  • Мнения: 2 891
Не е точно така. Тя имаше емоция на лицето докато пееше.

Общи условия

Активация на акаунт