От режими който разбира при Дюкан се спира - 64 тема

  • 25 842
  • 627
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 352
Да се запиша и аз в новата темичка,за която благодаря на Креми и Вещиbouquet
Да ви кажа,онзи ден почерпих една приятелка с тричаво кексче и тя се влюби в него CrazyНеска ми вика "Що не ми донесе пак!". ShockedДавайте да отваряме една тричава пекарна и един Дюкански ресторант,голям бизнес ще стане,да зтаете! Mr. Green
Днес ми беше последен ПЗ и от утре пак П ConfusedНе че нещо де,но друго си е като има зеленчук GrinningМакар че преди в ПЗ ядях много повече зеленчуци отколкото сега.
Менюто ми днес беше:
Закуска:1/2 кофичка мляко +1 1/2 с.л. трици
Предиобедна закуска:тричаво кексче с малко пуешко филе
Обяд:кисело готвено зеле,възможно най-обезкиселено и обезсолено и изплаквано десетина пъти Innocent и малко пилешко
Следобедна закуска:150мл прясно мляко и малко пуешко филе
Вечеря:пак от готвеното зелце с пилешка пържола
Вода-4л,кола около 500мл
Като видях на Ели сладоледа  ooooh! Много апетитно изглежда,но дали ще стане в обикновен фризер newsm78Ще пробвам по-нататък.Аз още не мога да се прежаля да си направя от хубавата торта на Креми защото вече не си представям живота без всекидневната доза тричаво кексче Crazy Mr. GreenЕй на това му се вика лакомия bowuu
Бачи,Кри,Сънче.Жедира Hug
И на всички останали гушки и целувки  bouquet

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 9 111
Страхотна темичка. Браво на баш майсторката (Вещи) и на помощничката (Креми)    bouquet
Честито на свалилите.
Аз сладкото успешно го замествам със желираното млекце със степче  Crazy. В момента дегустирам различните степове  Joy Днес направих една доза с микс ябълка и круша и една с грозде  Laughing
Овесени трици има и в аптека Ремедиум на Шишман- вероятно и в другите по-големи от веригата.
baci напоследък пуска само едни загадъчни усмивки  Wink
Fiona, честито намаление  Hug
Забравих да кажа, че тази дунда дето сте я цопнали в началото- все едно сте ме издебнали в гръб на плажа  Embarassed

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 21:32 от zazu1

# 18
  • Мнения: 942
Да се запиша и аз! Пожелавам на всички в новата темичка много минусчета!
Тук ще си направя моята молитва за минусчета, която често има резултат... bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop
 И малко магия  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 На себе си също пожелавам поне едно килце надолу, че в последните няколко темички  задържам. Пожелавам си поне до края на тази тема (64) и аз да съм 64, че от сто години си седя на 65.  Laughing Laughing
Бубе, даже не можех да си те представя като пълничка, страхотен резултат! newsm51
Креми, невероятна разлика, защо не ги видях в албумчето? newsm10
А първата страница става все по-изчерпателна и по-добра! newsm03 newsm03

# 19
  • Мнения: 128
Зазу, благодаря  bouquet
не че не сме хубавички и така, но ще станем идеални!!!

# 20
  • Мнения: 279
Вещи, Hug
Хапвам си десерта пред монитора Simple SmileСпоко,кисело млекце със степче Joy
Да се отчета за днес:
Закуска:кафе  с мляко,извара малко и 1 варено яице
Обяд: телешко варено(стана невероятно вкусно)
Закуска: 2 варени яица
Преди малко: пилешки дробчета  и десертчето,споменато по-горе
Вода пия както сте казали:)
 Hugна всички  Бачи,Кри,Вещи,Цвети,МИшлетата,Сънчето,Бубето ,Перлата,Ванчето,Креми,Лора

# 21
  • Мнения: 3 202
Зазу Simple Smile) Не напоследък, а по принцип.
Рокси и племенника мо харесва кексчето Simple Smile) Той е на 4 и половина.
Луда гъба и ние сме луднали от четене.
Джувка Simple Smile)) Внимавай някой да не ти го дръпне тоя десерт през монитора Simple Smile)

# 22
  • Мнения: 162
Ето ме и мен,момичета.Вече съм на втора фаза,чучствам се много добре Simple Smile Няма да пиша много тази вечер,защото страшно ми се спи и лягам рано-рано Simple Smile Да се отчета:

закуска-кис.мляко с овесени трици
късна закуска-още кисело мляко...много го обичам
обяд-малко скумрия-около 150 гр и пилешка шунка към 100
следобед-пак кисело мляко Embarassed
вечеря голяма купа салата.Днес май попрекалих,но на вечеря не ми се ядеше нищо,освен зеленчуците Hug

# 23
  • Мнения: 279
Аз от страх да не ми вземат мръвката си я хапнах на масата Joy
Мъжете ми оттатък гледат за някакви коли ,които се движат с олио....тук ми е къде по-приятно да си лафим за неща без олио Wink

# 24
  • Мнения: 3 202
О, чудо, пиша първа в нова тема  Grinning
Чудесно си я оформила, Вещи Hug
Joy Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 942
Да се отчета за днес:
Закуска-   200гр мляко 0.1 +нес
Обяд-       3 пилешки шишчета
Следобед-1 Култура+2 с.л.трици
                  200 гр.кола лайт
Вечеря-     Огромна салата от зеле, краставица, домати, разбъркана с 1 консерва риба тон
                  1 Култура със степче
Вода-около 1,5л.
Май днес е добре, какво ще кажете момичета? От утре почвам 5П, свикнах със зеленчуците, но Дюки трябва да се слушка. Simple Smile Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 988
Много си лаконична днес Flutter

# 27
  • София
  • Мнения: 988
Обмислям да привлека и дребното към режима, че нещо ...баджачета е направил, а пък месо обича hahaha

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Колко е голямо дребното? Простете нахалството..

# 29
  • Мнения: 1 417
Черпя по една вода!

Общи условия

Активация на акаунт