За соц- козметиката.....с любов...

  • 50 944
  • 321
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 336
Хайде сега, мили мами, да не обиждаме бг козметиката. Това, че името е старо и известно не значи, че продуктът вътре е от преди 20-30 години.
За Ален Мак - Па-Па (вече е Кря Кря) пуснаха нови шампоани с плодови парфюмни композиции, а старият шампоан все още е същият, кремчета - най различни, а пък пастите за зъби смея да твърдя, че да едни от най - хубавите бг детски пасти (и най-скъпи).
Карото също вече е в много разновидности. И е с различни рецептури.
Поморинът не споря е в ниския ценови сигмент. Но той е класика и на много хора наистина е помогнал. В някои съветски републики нямат специална дума за паста за зъби. Там пастата за зъби се нарича поморин.
Кремовете за ръце - старите си стоят, но имат и нова серия с плодови миризми.
Депилатоарите вече не смърдят на толкова лошо - завишена е парфюмната композиция. Пробвайте този с Алое и Лосион след депилиране (пак Алое)
За старите тоалетни млека и лосион за ръце и тяло мога да кажа, че са почти същите както преди, но просто пазарът си ги изисква такива. Бабите (прави сте) си ги търсят.
Кремовете на Арома може да са със същите рецепти (нямам информация), но какво лошо в това. Крем Нивеа си стои такъв от сумати години, но това не му пречи да е най - продавания универсален крем в Европа.
За парфюмерията - Ален Мак отдавна не продава парфюми.

# 31
  • Мнения: 183
Имаше един мъжки дезодорант " Мустанг", много гадно миришеше.

А "КЕНТАВЪР" смърдеше по- гадно  Sick

# 32
  • Мнения: 7 723
Ползвам крем Здраве, а иначе най-силен спомен ми е останал от един зелен балсам за коса- Импресия май се казваше  Laughing
Това ме подсети, че И ИМПРЕСИЯта я има още на пазара.... Whistling ....
3 вида е вече.Laughing

# 33
  • Мнения: 2 336
Вчера гледахте ли Часът на мама по БТВ? Там говори едно момче, което е дистрибутор на суровини. Това, което каза, че няма особена разлика в бг козметични продуктите и европейските такива, които са предназначени за мас маркет.

# 34
  • Мнения: 5 173
....Поморин не съм виждала у наше село newsm78
ПОМОРИН- а все още се произвижда от АЛЕН МАК.
Хубавото е, че много държат на качеството и се придържат към старата рецепта. Whistling
Ходила съм в Аен Мак на практика. От близки хора знам, че се доставя качествена продукция от Русия. Използвам 1 кремче кря кря за лице, за плажа, сега си мажа ръцете. Имам и 1 тоалетно мляко пак Кря кря, но не съм го започнала още. Чувам, че и шампоана Кря кря бил същият като едно време.
Между другото, имам коса до кръста, доста ми е гъста, трудно я поддържам. Та питам баба ми по тяхно време как са се справяли с косите си, как са ги разресвали и поддържали. Тя казва, че пак е имало по някой шампоан, с хума също си миели косите и те са им били в прекрасно състояние с по-малко грижи. Докато за моята, то не са маркови шампоани, маски, балсами, витамини, кристали за коса и какво ли още не... Предполагам, че отговорът на въпроса ми се крие в по-малкото химии, използвани в козметиката newsm78

# 35
  • Мнения: 2 336
Забравих Импресията балсам - зеленият си е същият. Но има доста нови. Не знам дали са пуснати на бг пазар  newsm78
Същото е и за боята.

# 36
  • Мнения: 7 723
Това беше и моята мисъл.... Wink
И защо никой не си признава, че ги ползва,
след като имат много силен пазар? Thinking

Забравих Импресията балсам - зеленият си е същият. Но има доста нови. Не знам дали са пуснати на бг пазар  newsm78
Същото е и за боята.
А това аз вече го прибавих Wink

# 37
  • Мнения: 10 758
Аз си спомням Червилото Ида.
121....розово....цикламено....малииии ooooh!Яко се мацотех с него.

Имаше и дезодорант Корсар....убийствена миризма.Мъжки.Но това не ми пречеше да се препарирам с него Joy

Още помня миризмата на Дунавски вълни.баба ми се мажеше с него.

# 38
  • Мнения: 10 758
И защо никой не си признава, че ги ползва,
след като имат много силен пазар? Thinking

Аз ползвам бе.Имам в хладилника крем Здраве.Имах и Бочко, ама свърщи.Крем за ръце не ползвам.

Ааа, сетих се за Кеч-а.Мъжо само него ползваше до преди година.Ръцете не му се напукваха и се чустваше идеално.Обаче миризмата му ми беше отвратителна.

А крем 21 Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 7 723
Най- после един осмелил се.... Whistling
Друг? Whistling

# 40
  • Мнения: 2 336
Ами продуктите на бг производителите са главно за руския, украинския пазар, а също  и за руските републики. Там те са име. А и пазарът е огромен. БГ не е много добър пазар на продуктите и тук не се инвестира в реклама. Малко са фирмите, които го правят.
Ахроминът също е обновен. Не само кремът (без хидрохинон), ами има цяла серия. Пробвайте маската - тя е с каолин и наистина има избелващ, избистрящ ефект, без вредни продукти вътре.

# 41
  • Мнения: 2 336
Синът ми се мие с пастите Кря Кря, ама не това май е смисълът на темата. Аз ползвам доста неща.

# 42
  • Мнения: 5 393
Шампоан "Зелена ябълка" ми беше любим, имах и парфюм"Чарли"-ама сега не бих го ползвала,много е сладникав.
Крем "Здраве" е класика,винаги имам една кутийка в аптечката.

# 43
  • Мнения: 10 758
Шампоан "Зелена ябълка" ми беше любим, имах и парфюм"Чарли"-ама сега не бих го ползвала,много е сладникав.
Крем "Здраве" е класика,винаги имам една кутийка в аптечката.

ооо, скоро гледах, че все още имам един лилав Чарли Crazy

# 44
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
 ползвам Розова вода
а от преди 100 години...

 сапун лукс, 6ампоан Мелинда,,
REXONA; FA; MASUMI

Общи условия

Активация на акаунт