За соц- козметиката.....с любов...

  • 50 909
  • 321
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 723
Шампоан " Па-па",който  май го изнасяха и  името му беше "Кря-кря",миришеше много хубаво;сега пак го има ,ама изобщо не е същия..........
Още го има и тва.... Whistling Laughing

# 16
  • Мнения: 117
   Да  обаче  съвременните   "Импулси "   изобщо  нямат  същият  аромат ,  както  и  сегашният  мъжки  " Маскюлин "

# 17
  • Мнения: 863
Да де ,и аз това казвам,има го,ама не е същия...... Па-па имам предвид

# 18
  • Мнения: 183
Шампоан " Па-па",който  май го изнасяха и  името му беше "Кря-кря",миришеше много хубаво;сега пак го има ,ама изобщо не е същия..........
И шампоан "КОПРИВА" имаше  и го има все още  Laughing

# 19
  • Мнения: 117
  Я пъкgill grisam  Какъв  козметичен  и  фармацевтичен  експерт  е !!!! newsm53

# 20
  • Мнения: 572
А също така крем за ръце-в бяла туба с червени ръкописни букви. Скоро дори в една парфюмерия го видях. Мисля, че производител е "Ален мак".
Имаше дезодорант "Дива река"-смърдеше ужасно, а също така и "Бриз".
А спомняте ли си балсам за устни под формата на червило с аромат на банан. Аз един път, като малка, съм си "хапнала" значително количество.
Помня и червилата "Ида"-ярко оранжево и тъмно кафяво и лаковете за нокти в 3 цвята-яркочервен, кафеникав и бял.
А също така имаше козметична серия "Парис", краставичен крем, "Пани Валевска", дезодорант "Ша но ар"...

# 21
  • Мнения: 7 723
  Я пъкgill grisam  Какъв  козметичен  и  фармацевтичен  експерт  е !!!! newsm53
Той се бръсне с КАРО и се афтършейфва с ТРОЙНОЙ, за тва Mr. Green Joy

А също така крем за ръце-в бяла туба с червени ръкописни букви. Скоро дори в една парфюмерия го видях. Мисля, че производител е "Ален мак".
....
КРЕМ ДЛЯ РУК, нали..... Whistling Laughing

# 22
  • Мнения: 183
  Я пъкgill grisam  Какъв  козметичен  и  фармацевтичен  експерт  е !!!! newsm53
22 години съм живял до "Арома" няма начин да не ги знам  smile3503

# 23
  • Мнения: 2 936
имаше и някакъв дезодорант с мирис на лимон  Rolling Eyes ,но името не се сещам-моля някой ако го помни да го каже  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 936
  Я пъкgill grisam  Какъв  козметичен  и  фармацевтичен  експерт  е !!!! newsm53
22 години съм живял до "Арома" няма начин да не ги знам  smile3503

 hahaha така ,така...

# 25
  • Мнения: 183
  Я пъкgill grisam  Какъв  козметичен  и  фармацевтичен  експерт  е !!!! newsm53
Той се бръсне с КАРО и се афтършейфва с ТРОЙНОЙ, за тва Mr. Green Joy
А бръснарските ножчета са ми "ПОЛСИЛВЪР" щото "ПОБЕДАТА" ми свършиха  tooth tooth tooth

# 26
  • Мнения: 117
    Като  дете  понеже  по  цяло  лято  ходех  на  уч .  и  спортни  лагери ,  
 и  на  есен   видът  ми  беше  твърде   много  ромски -  та  майка  ми  забъркваше  ,  някаква  гадна  избелваща  
маска  с  кисело  мляко ,  крем "Каро "  и  крем  " Ахромин "  и  ме  налагаше  по  муцуната с  тези  л.......а .
   Не  помня  дали  кожата  ми  се  е  избелвала  ,   но  мръсното  определено  се  отмиваше  и  аз  ставах  , една  такава  розова  и  чистичка.

# 27
  • Мнения: 1 800
Имаше един мъжки дезодорант " Мустанг", много гадно миришеше.

# 28
  • Мнения: 7 723
  Я пъкgill grisam  Какъв  козметичен  и  фармацевтичен  експерт  е !!!! newsm53
Той се бръсне с КАРО и се афтършейфва с ТРОЙНОЙ, за тва Mr. Green Joy
А бръснарските ножчета са ми "ПОЛСИЛВЪР" щото "ПОБЕДАТА" ми свършиха  tooth tooth tooth
Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 1 313
Ползвам крем Здраве, а иначе най-силен спомен ми е останал от един зелен балсам за коса- Импресия май се казваше  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт