Първи мерки при простуда и грип?

  • 10 786
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 698
Гласвах с втора опция-започвам с народна медицина,разтривки,инхалации,чай,лимони,витамини.До сега в повечето случаи съм се справяла и съм спестявала ходенето до лекарския кабинет.Новажното е да се почне в началато на простудата!

# 16
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
в момента сме малко понастинали.Давам витамин ц пръскам нослето със стеримар и по една доза осцилокопциом,за всеки случай.За сега няма температура нито кашлица.Ако видя че нещо се влушава ще отидем на лекар.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Тайлол Хот на принципа на Фервекса ли действа? Защото на мен само Фервекса ми спира началните симптоми при настинка, и от дълго време търся нещо подобно за дъщеря ми. Иначе за нея и аз почвам с чайове, Стеримар и билкови сиропчета, и ако не е нещо сериозно, помагат. На лекар я водя само ако вдигне температура.

# 18
  • Мнения: 7 201
Тайлол Хот на принципа на Фервекса ли действа? Защото на мен само Фервекса ми спира началните симптоми при настинка, и от дълго време търся нещо подобно за дъщеря ми.
Да,точно като Фервекса е.И има специално за деца. Peace

# 19
  • Smallville
  • Мнения: 994
Тайлол Хот на принципа на Фервекса ли действа? Защото на мен само Фервекса ми спира началните симптоми при настинка, и от дълго време търся нещо подобно за дъщеря ми.
Да,точно като Фервекса е.И има специално за деца. Peace
Аз го намирам за по добро даже или поне на нас ни действа по добре

# 20
  • Мнения: 1 559
Наблюдавам детето - поведението му, общото му състояние. Той яде много плодове, предлагам още повече, а също и чай с мед. Ако преценя, че организмът има нужда от "подкрепа", за да възвърне равновесието и здравето си, звъня на хомеопата и давам показаното за случая хомеопатично лекарство.

# 21
  • Мнения: 2 700
Витамин С, Осцилококсинум, Цитросепт, топла вана или крака в леген с морска сол.
Ако не помогне - лекарства от домашната аптека.
Ако не помогне - лекар.

Общи условия

Активация на акаунт