Цветята спинкат зимен сън,ЦВЕТАРКИТЕ си бъбрят за снега навън...(20)

  • 29 073
  • 430
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 622
asyalein моя цикас стои на топло в дневната и на слънче до прозореца. Зимата го поливам предзоколо две седмици, а лятото доста по често.

# 61
  • Мнения: 3 036
Аз исках да ви питам,
говорих те си за някакъв зелен камък,който се слага против паразити.
Правилно ли съм разбрала и от къде да го купя?

# 62
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
asyalein моя цикас стои на топло в дневната и на слънче до прозореца. Зимата го поливам предзоколо две седмици, а лятото доста по често.

оф май съм го преполяла, аз през 3 дена поливам, амо е в торф и саксията му е малка....
дано не си отиде...

Деси, не се сещам за какво говориш.

# 63
  • Мнения: 3 036
За нещо което се слага в почвата за да уморят мушичките и  белокрилките,че са ми голяма напаст
Говореше се за някакъв камък, които се разтваря и се слага в пръстта

# 64
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Малко е тъмничко за снимки ама нищо Peace
главния корен ,е не е кой знае колко голям ,но е здрав Peace
три от издънките ,има и още но са едва показали се ,и при толкова издънки ако нищо не остане ooooh!
това е едно от зюмбулчетата ми ,което също се уля с издънките Hug
това е поникналото манго ама нещо не ме бива за фотограф ooooh!
купих си и такива семена Peace и такива Peace

# 65
  • Мнения: 3 036
Чар,
 това първото бананчето ли е ?

# 66
  • Мнения: 2 085
За нещо което се слага в почвата за да уморят мушичките и  белокрилките,че са ми голяма напаст
Говореше се за някакъв камък, които се разтваря и се слага в пръстта
Desi, TheNMaster беше писала за зелен камък

# 67
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Чар,
 това първото бананчето ли е ?
Първата и втората снимка Peace

# 68
  • Мнения: 3 036
И кога ще берем банани?
Колко е цената на това?

# 69
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Това го взех за 12 и 90 от Бриколажа,но по центъра на Благоевград имаше и по 8 лева хубави банани ,но тъй като не бях сама не ми беше удобно да разкарвам хората Peaceисках да си купя гардения ,но бяха доста истормозени милите Tired

# 70
  • Мнения: 5 001
Аз исках да ви питам,
говорих те си за някакъв зелен камък,който се слага против паразити.
Правилно ли съм разбрала и от къде да го купя?
Деска,зелен камък е да,купува се от магазините дето продават семена.Големичка е опаковката (килограм),струва около 2 лева,ама.....казаха ми,че нямало по-малки разфасовки.Аз посолих пръстта(1-2 щипки) и после полях(страх ме беше да не предозирам).

П.П. При мене се спукваха да летят тия гадини и ни влизаха по носовете.... ooooh!
        Ама освен,че посолих със зелен камък(вечерта),на сутринта преди да изляза за работа реших да напръскам със спрей против хлебарки(че зимата понякога излизат гадините) профилактично...Като се върнах- ни хлебарки,ни мушички....Всичко се беше гътнало.И така се отървах от тях!

# 71
  • София
  • Мнения: 10 858
Мацки, нещо ми е избило от саксийката, в която посях лимонче или мандаринка (не помня вече). Ще го снимам и ще ви го пусна, да ми кажете дали е такова или е някакъв бурен.

И друго - сега ли се сеят грамофончетата и как точно?

# 72
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328


И друго - сега ли се сеят грамофончетата и как точно?
Ами аз ще ги сея сега ,но предупреждавам ,че е много рано ,тези дето си ги купих ще си ги сея в сандъчета ,по съвет на Естелия,а в градината те сами ще си поникнат Peace

# 73
  • Варна
  • Мнения: 1 037
момичета ето ги зюмбюлите,които не пораснаха а цъфнаха,кажето защо така стана

# 74
  • София
  • Мнения: 10 858


И друго - сега ли се сеят грамофончетата и как точно?
Ами аз ще ги сея сега ,но предупреждавам ,че е много рано ,тези дето си ги купих ще си ги сея в сандъчета ,по съвет на Естелия,а в градината те сами ще си поникнат Peace

И аз в съндъчета ми е идеята да ги посея, искам лятото да имам на балкона си (не е остъклен).
Като казваш, че е рано, кога да ги засея в съндъчетата? Все пак като ги засея ще ги гледам вътре известно време, докато стане пролет и ги изкарам на балкона.

Общи условия

Активация на акаунт