Въпросче

  • 1 431
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 107
моята падна половин час преди да родя.. Grinning и както са ти казали другите е слузесто лигаво... понякога с кръв...не го мисли от сега..има много време

# 16
  • Мнения: 1 586
При мен беше слузесто и  тъмно кафяво,падна два или три дни преди да родя. Peace

# 17
  • Мнения: 566
на мен ми падаше цяла седмица. Сигурно съм имала мнооооооооого голяма тапа Wink
като се избършеш след тоалетна остава слуз, която има различни цветове т.е бяла, прозрачна, жълтеникава .... може да има и кървави нишки. но това го имах няколко часа преди да родя

# 18
  • Русе
  • Мнения: 2 354
не е глупав въпроса ти

Аз не усетих такова нещо

# 19
  • Мнения: 2 000
На мен тапата ми падна само първият път. Няма как да я сбъркаш. Беше доста като количество, слузесто и червеникаво. Вторият път не ми падна тапата, но аз родих секцио 9 дни преди термина.

# 20
  • Мнения: 27 524
Моята нито я видях, нито падна. Рано сутринта имах лека червено зацапване и това беше, ама не беше тапа. След няколко часа родих.

# 21
  • Мнения: 1 006
Един ден преди да родя ми падна тапата.Представляваше прозрачна слуз примесена с капчици кръв.

# 22
  • Мнения: 3 314
Родих секцио и нямам представа  Tired

# 23
  • Мнения: 206
На мен ми падна тапата сутринта като станах с първия тоалет до края на деня в 21,10 видях моето съкровище. След падането на тапата ми започнаха първите леки подготвителни контракции. Тапата ми изглеждаше като гъста слуз примесена с кръвенисти жилки.
Знай, щом ти падне тапата скоро ще родиш ,това е сигнал да започнеш да се подготвяш психически и физически.

# 24
  • Мнения: 206
Възможно е и да не видиш тапа, при всеки различно се развиват нещата.

Общи условия

Активация на акаунт