любовта на живота ви

  • 2 468
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 176
Аз мисля, че отново искат да са на 17. Ама не са...

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Трогателно Sick
Абе хора, като ви затегли към някой бивш, спомнете си защо е бивш и ще ви мине Laughing

# 17
  • Мнения: 4 138
Никой не ви е виновен,че не сте се изплющяли когато е трябвало.
Правилния отговор:и половинките ви да вземат да се изплющят,всички ще са щастливи.

Е,това  вече е върха на простотията! ooooh!
Дали?
Какво ли ще кажат половинките им по въпроса?
тц, аз мисля, че е върхът на здравото мислене. га еди кифтетата ни рива, ся риве. огън, жупел, слети тела..........пернишки трагедии. децата и баламурниците вкъщи кучета ги яли..........след като си създал семейство и носиш отговорност си взимаш дудата под мишка и си обичаш вкъщи.
ма какво ли се чудя.........и аз на 20 реших че ми се е приженило, пък то се оказа, че ми се е допишкало. и после простотии безкрай.

# 18
  • Мнения: 2 005
Всяко нещо с времето си! Нещо, което не се прави навреме, може да нарани много хора, включително и този, който го върши! #2gunfire Например, представете си пилот на изстребител на 80 години, който едва на тази възраст решава, че иска да управлява такава машина. Може и да не нарани никого.... Joy, а може и... smile3538

# 19
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Първо, такива неща са дълбоко лични.
Второ, щом са изнесени на Женския пазар, ще си отнесат последствията.
Трето, напълно подкрепям Бианка за плющенето

Четвърто, голем съм гьон, значи, една сълза не ороси каменното ми лице.

# 20
  • Мнения: 1 080
На който му се гори - да се хвърля в огъня .

# 21
  • Мнения: 53
Абе вие от къде сте пък толкова сигурни че не са се плющали на времето.
Явно сега като са се видяли - пак им се е доплющяло. Това е.
А сега -  Валерче, то е ясно че чуждото си е чуждо. Не си го слагай толкова,
сега уж гориш със старата си любов, след време ще ти се иска да гориш с
някой друг... Нали знаеш, човешкото око /в случая нещо друго/, няма насита.
Вечно ще ти се иска, въпросът е дали ти стиска!!!

# 22
  • Мнения: 2 161
......Докато един ден копнеещите им тела се сляха в танц.

Ох.

# 23
  • Мнения: 4 138
ма питам аз, що се бърка плющенето с чувствата.
секса е убаво и здравословно нещо, обаче би трябвало човек да е наясно какво точно иска.

# 24
  • Мнения: 2 258
ААААААААлелуяяяяяяяя

# 25
  • Мнения: 764
И какъв толкоз голям огън ша ги гори,ако се съберат ,та заживеят заедно,ако наистина се обичат.Или е по-добре да живеят заедно с хора,които не обичат заради "благото на децата"-по-голяма простотия няма.

# 26
  • varna
  • Мнения: 404
абе я по-добре всеки да си стои на задника и да си гледа семейството!!!

# 27
  • Мнения: 4 138
аде да не бъркаме желанието за обмяна на телесни сокове с обичането. един мъж е много по-желан ако не ти се налага да му переш мръсните чорапи. виж, ако ги переш и на двамата и то дълго и въпеки това единият е по-желан, то това е твоят човек. обаче както знаем полигамията не е разрешена........
а не би било зле Mr. Green

# 28
  • Мнения: 620
Няма да анализирам трагедия ли е написаното от авторката,няма да го анализирам.....
Само ще кажа......
"Разровиш ли спомен - ще бликне сълза".
И определено има разлика от бивш до бивш.

# 29
  • София
  • Мнения: 10 309
Момичета и момчета, от 2-3 години почти не съм влизала в клюкарника... явно има защо, прекалено язвително и иронично е станало за моя вкус   Thinking

А иначе по темата, естествено че всеки си има подобна история, аз лично предпочитам да си я задържа за себе си, вместо да я поднасям на широката аудитория, но ако срещна въпросната любоФ силно се надявам да не се стига до танци  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт