...за пиърсинга, татуто....и още нещо- 2

  • 22 296
  • 321
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 829
честити ви татута момичета!!

готини са  bouquet  bouquet

със здраве да ги носите !

# 46
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Не бе мило, ще те вкараме в пътя Mr. Green
Не боли изобщо.Само леко все едно се одраскваш или те хваща ток, ама много слабо.

Еееееххх.....и аз на това се надявам Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 7 723
Heart Eyes
 
Не бе мило, ще те вкараме в пътя Mr. Green
Не боли изобщо.Само леко все едно се одраскваш или те хваща ток, ама много слабо.
 
....и се чува "бззззззззт"..... Mr. Green Whistling

# 48
  • Мнения: 5 393
Я да се запиша аз и в новата тема.

На 26ти ще ги разгледам на живо татуировките.Мажете се, и не чоплете коричката Hug

# 49
  • Мнения: 10 758
Я да се запиша аз и в новата тема.

На 26ти ще ги разгледам на живо татуировките.Мажете се, и не чоплете коричката Hug
Ама Андрейчо каза, че ако се мажем редовно няма да има коричка Rolling Eyes
И целта на мазането е това - да не се хваща коричка.

# 50
  • Мнения: 5 393
Я да се запиша аз и в новата тема.

На 26ти ще ги разгледам на живо татуировките.Мажете се, и не чоплете коричката Hug
Ама Андрейчо каза, че ако се мажем редовно няма да има коричка Rolling Eyes
И целта на мазането е това - да не се хваща коричка.

Миии......ок, щом Андрейчо казва.Аз и на двете си имах коричка, въпреки мазането.До срещата ще са екстра. Peace

# 51
  • Мнения: 411
Щом мажеш,не може да има коричка. NaughtyТова което се лющи е излишната чат от туша.Кората при татуировките си е като кора  при рана, ,след като отлюспи,пада и тушът,защото се образува нов епидермис,а старият туширан пада.

# 52
  • софия
  • Мнения: 290
Днес тоя дет ни прави татусите, ни каза, че на глезена боли най много.
Абе където има кокал си боли.
Аз затова мисля да си направя на гъзЪ, там сланина бол Joy
Мога да потвърдя , че боли , ама се изтърпя . Най много боли в началото контура , после крака изтръпва и усещането ми беше по скоро като парене с цигара.

# 53
  • Мнения: 5 393
Щом мажеш,не може да има коричка. Naughty

Еееее, айде де.Както казах, аз се мажех и въпреки това имах коричка. Crazy

  Най много боли в началото контура , после крака изтръпва.....

Така е- моята едната е на глезена точно над кокала.Контура боли най-много.

# 54
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
http://tn3-2.deviantart.com/fs13/300W/i/2007/042/3/1/Corset_pier … by_Kastrosama.jpg

Ей такова ще си направя, пък ще видите всички тогава  hahaha
Аууум това е много грубо. Лошо ми стана като я видях. Чак толкова груба към себе си не съм  Naughty

 Иначе честито на La Bomba и Руска. Браво, че се навихте и вече си имате татуси Simple Smile
И ги мажете колкото можете по-често. А и миенето е важно.
Моят така се беше специализирал, а както не понася татуси ...

# 55
  • софия
  • Мнения: 290
Какво мога да кажа  аз  от моя опит :Мажете се постоянно с гентамицина , като се сетите и ако почувствате че мястото е сухо . целта е да не се образува дебела коричка . То все някаква ще се образува , щото е рана и зараства , ама да не е твърда .Иначе  сега ще пада част от туша . Като се направи татуировката е нереално ярка . После стават по умерени цветовете .За такова опадане , че чак да станат дупки не съм чувала  и според мен не би трябвало да се получи, защото пробождането е достатъчно навътре .(аз даже сам се порязвала с бръснарското ножче много пъти и още няма "дупки" . По скоро може да стане ако някъде не е минала подкожно машинката , а само отгоре се е оцветила кожата. Аз като си я правих моята носех едни бели обувки с връзки ( дето се увиват нагоре по глезена) и понеже ми се боядисваха в началото връзките та първите няколко дни я мажех с пастата и после бърша със салфетка по няколко пъти , че да поизтрия малко падащата боя .То това което трябва да остане  няма как да се изтрие  , ако ставаше , щяха да се махат без лазер . А относно повтарянето - прави се след години , по желание , като избледнеят цветовете . Моята е на почти 5 години и още е ярка и няма нужда от повтаряне . И да са ви честити татуските и със здраве да си ги носите.   bouquet

# 56
  • Мнения: 7 723
Днес до сега вече три пъти се мажа.... Crazy

Цомбе? Аре на глезените, ма! Whistling....щом не боляло чак толкова.... Thinking

# 57
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
ЕТО ви снимка на моя татус, часове след като ми го направиха.
ТУК също.
На първата снимка ясно се вижда как се бели и част от туша пада, затова трябва да се мие често, за да се отстрани този излишен туш.

# 58
  • София
  • Мнения: 124
Честити ви татута, със гордост да си ги показвате!!!
Понеже и аз съм се замислила за същото, да питам може ли да се ходи на басейн примерно седмица след, като се направи татуса? За солариум също - може ли и колко време след правенето? Та, мерси за отговорите... Wink

# 59
  • софия
  • Мнения: 290
За басейн не е желателно , ама никак , така са ми казвали а моето си обяснение е , че това деликатна рана , и може да стане много неприятно , защото както знаеш басейна не е най-чистото място.Може да има и други причини .(може да има и други причини) . За солариум нямам информация . За пряко слънце съм чувала , че не е много добре , ама обяснение нямам защо .

Общи условия

Активация на акаунт