Само Грип или ????????????

  • 14 595
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 578
2*5мл/125мг/24ч, но моята беше на 1,5 год. То се определя от килограмите. Кое те притеснява, че е малка дозата ли?
Мамче, аз също съм против АБ, но когато се налагат е важно да се лекува. Едва ли на всеки пускат утайка ,за да разберем вирус или бактерия е....както и антибиограма...

# 16
  • Мнения: 3 036
Направете наистина снимка,защото ме безпокой тази болка в сърдечната област.
Не се тревожи но това е типичен признак за пневмония

# 17
Какво ще ме посъветвате да изчакам ли и утре или да отивам и да настоявам за снимка. Господи как ще изкарам до сутринта пак!

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ако си много приреснена отивай, но по това време къде ще намериш да направят снимка не знам...

# 19
  • Мнения: 3 036
Още ли продължава болката в гърдите,повръща ли, има ли Т

# 20
Тя вече спи. Болката не е постояна, поне тя така казва. Не е повръщала. Температурата преди да заспи /9,30/ беше 37,8.

# 21
  • Мнения: 3 036
Е поне едно е успокояващо не е висока,ние поддържахме 39,5 до 40.
Забравих да те питам поти ли се? Също е признак?

# 22
Не се поти. Когато и дам нещо за сваляне на температурата, тогава но в рамките на нормалното.

# 23
  • Мнения: 3 036
Ще се моля за вас да не е това а да е обикновен грип и ще стискам палци. Praynig
Веднага да пишеш утре какво е положението!

# 24
Благодаря за отговорите. Веднага ще пиша. Лека вечер.

# 25
Здравейте на всички! Току що се връщаме от преглед. Правихме снимка. Не е пневмония, има двустрано възпаление - бронхит. Подължаваме същия антибиотик и муколизин. Сега съм малко по спокойна. Явно този грип е много упорит.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 100
много е упорит. Мъжа ме е 3 седмица с температура и гърло и нищо не помага

# 27
  • Мнения: 3 929
По телевизията нали казаха, че се очаква грипна епидемия в края на януари, ама още не е дошъл края на януари. И аз имам доста болни познати - колеги, от яслата лелки и госпожи...Честно, направо съм в ужас. Днес за първи ден пуснах сина ми на ясла - от 13.12.2007г. не е ходил, но сутринта ми се стори, че кашляше по-различно от обичайното. Не е спрял да кашля от средата на декември, изпи два АБ - Зинат и Клацид, но още си кашля. Усещам и едни задни сополки, хърка му нослето...Направо, тази зима е кошмарна. Дано всички се оправят бързо. Аз също кашлям от Коледа и не съм спряла. Предполагам, че мъглата ми провокира кашлицата, защото личната ми лекарка ми каза, че не е вирусна, а по-скоро нещо я провокира.

# 28
  • Мнения: 3 036
Боби ,
Много се радвам за вас.
Е ще се наложи малко да попазите стаята и леглото но важното че не е най - лошото,пневмония де.
Сега много течности и плодове.
Леко боледуване.  bouquet

# 29
Здравейте отново! Имам си още един болен в къщи  - мъжът ми. Имам нужда от помощ. Той има проблеми с носа. Няма хрема, няма секрети, няма влажност в носа. Изпитва някъква сухота, не може да диша. Правихме инхалации и това не помага. Ще се радвам ако ми дадете някъква идея. Благодаря Ви предварително!

Общи условия

Активация на акаунт