Ние по-пухкавите какво ? Да ходим голи и боси ли ?

  • 154 098
  • 1 031
  •   1
Отговори
# 210
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Що не се разкарате до Сливен.
В Миролио все нещо ще си хареса, само че цените  ooooh! ooooh!
О, цените в Мирольо са китка. Ако не ми вярваш, ела ми на гости - от два дни ходя фрустрирана из Стара Загора в опит да си купя костюм. Ще ти покажа и цените тук. Аз даже се канех да идвам до Сливен.
Joy Joy Бях миналата седмица у вашийот вилает на гости при колегите.
Хванах се за главата с цени. Много скъпо бре. И в Бриколажа и в Практиса минах, и там скъпо  ooooh!  Money Money
Иначе в Миролио има хубави работи - заповядай  Mr. Green

# 211
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
Що не се разкарате до Сливен.
В Миролио все нещо ще си хареса, само че цените  ooooh! ooooh!
Какви са им цените ориентировъчно?

# 212
  • Мнения: 274
Любимата ми реплика: "Дамски обувки 41 номер не се произвеждат!" Гарнирана с насмешка, подигравка и неприязън. Дефектна ли съм що ли?!  newsm78 Тичам като луда по 3 дни за да намеря обуки, които изобщо ще мога да нахлузя на крака си, камо ли да имам  и претенциите да ми харесват, че и модерни да бъдат! Четох за високи ботуши и прасци ... Никога не съм носила - за 28 години не намерих ботуш, който да събере прасеца ми (ако преди това евентуално се е излъгал да събере ходилото...) Естествено продавачките бъркат, че не се произвежда 41-ви номер, но ми коства поне 3 дни за да го открия някъде  Laughing
Нали се сещате, че на този крак не седи фина дама. Едър кокал, широки рамене ... пропорционална женско тяло (слава Богу, поне това), прилично напълняло след раждането  Embarassed  Rolling Eyes Голяма мъка ми е купуването на дрехи!
За сега пазарувам от Мадарата най-вече и от едно магазинче, пада се зад Макдоналдс, но ми е трудно за обяснение. Почвам да чета назад, за да видя другите варненки от къде пазаруват!

# 213
  • Мнения: 547
....Голяма мъка ми е купуването на дрехи!
За сега пазарувам от Мадарата най-вече и от едно магазинче, пада се зад Макдоналдс, но ми е трудно за обяснение. Почвам да чета назад, за да видя другите варненки от къде пазаруват!
И на мен ми е голяма мъка! Огромна даже.
А къде се намира 'Мадарата'? За магазинчето зад Макдоналдс няма да питам, щом е трудно за обяснение.

# 214
  • Варна
  • Мнения: 3 361
По повод - номерацията за дамските обувки и не много в темата. Напоследък в Шоуто на Азис, Азис почти всеки ден го качват на разни обувки и то с токчета, не вярвам крака му да е под 41 номер така като гледам. Чудя се откъде ли му намират обувки които да му стават ?

Мадарата се намира близо до Метро, на гърба на магазин Зора за техниката и отляво на Техномаркет. Дано си ме разбрала.

# 215
  • Варна
  • Мнения: 3 361
Съжалявам за втория пореден пост.
Някой питаше за абитуриентски дрехи. Моя близка ходи с дъщеря си до Асеновград за рокля. Каза ,че във всички магазини за булчински дрехи има и рокли за абитуриентки. Наложило се е да поправят роклята, която са харесали и това е станало в рамките на 1 час. Освен това са имали и подходящи аксесоари към тоалетите и включително са предложили да ушият чантичка от плата на роклята. Та роклята им еструвала около 200 лв, което според мен не е толкова много. Така , че вместо в София може да прескочите до Асеновград.

# 216
  • Мнения: 23 122
Булчинските магазини имат и официални рокли.Там може да се ушият и по поръчка.В Младост има един голям Сватбен център,където има дотса официални рокли,шият по размер.Пробвайте там.

# 217
  • Мнения: 4 447
ЦУМ в София - Бианка, Ния и Дорадо, Бети Баркли и други разни...
Теглиш кредит и пазаруваш. Rolling Eyes
Събота ще се пробвам да се облека като за сватба. Ако аз успея - значи на всички ви се решава проблема (по-голямо д. от мойто няма).
Но, мноооого скъпо. Нямам избор обаче, нито пък време да си шия.

# 218
  • Мнения: 550
По повод - номерацията за дамските обувки и не много в темата. Напоследък в Шоуто на Азис, Азис почти всеки ден го качват на разни обувки и то с токчета, не вярвам крака му да е под 41 номер така като гледам. Чудя се откъде ли му намират обувки които да му стават ?
на азис му ги правят по поръчка.

# 219
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
По повод - номерацията за дамските обувки и не много в темата. Напоследък в Шоуто на Азис, Азис почти всеки ден го качват на разни обувки и то с токчета, не вярвам крака му да е под 41 номер така като гледам. Чудя се откъде ли му намират обувки които да му стават ?
на азис му ги правят по поръчка.

Разбира се, че са по поръчка  Peace

# 220
  • Мнения: 9 865
ЦУМ в София - Бианка, Ния и Дорадо, Бети Баркли и други разни...
Теглиш кредит и пазаруваш. Rolling Eyes
Тц, в Бианка има много прилични неща, които са и намалени при все това. Миналата седмица имаше яки панталони по 45 лв. и блузки около 45 лв. Новата колекция е по-скъпа, но не е на цените на Бети Баркли.

# 221
  • Мнения: 7
Много ви благодаря за отговорите! Съжалявам, че чак сега пиша, но компютъра ми беше счупен..... Разбрах от една позната, че по Витошка нагоре епреди е имало магазин за големи дрехи. Още ли  е там?

# 222
  • Мнения: 934
И аз да се разпиша тук.
цял живот проблеми с дрехите не съм имала. Вярно малко високичка съм, но пък слаба бях все се намираше нещо като за мен, ама след второто дете, природата не прощава и сега е голям ужас, как да си намеря дрехи които да ми стават на придобития ханш, да са ми достатъчно дълги пък и вимето също придобито да побират и крачката горе в бедъра да покриват. Безумие направо. За зла беда съм на 2 сватби тази година, ей строших си краката все още нямам дреха официална. Не знам преди за една обиколка на магазините намирах дрехи, сега гледам само М размер, ма като не влизам вече в него??? Дайте съвет моля, че време не остана аз само дънки имам вече.
За обувките не говоря защото цял живот нося 41номер, ми официална обувка изглеждаща прилично не като лодка, поне на малко токче с този номер намирам веднъж на 2 години. После ги изтърквам от носене.

Последна редакция: чт, 24 апр 2008, 22:15 от УФСЪ

# 223
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Аз съм 80 кила и винаги съм имала проблем с дрехите и кройките.Сега за кратко обаче намерих решение, и купих цял куп дрехи за бременни. А кройките се оказаха такива, че не е въобще проблем да се носят и като не съм бременна.

# 224
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
Аз съм 80 кила и винаги съм имала проблем с дрехите и кройките.Сега за кратко обаче намерих решение, и купих цял куп дрехи за бременни. А кройките се оказаха такива, че не е въобще проблем да се носят и като не съм бременна.
От къде ги купи?

Общи условия

Активация на акаунт