Двете половини на едно цяло ..............

  • 2 890
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 423
Намерих си половината, благодаря на Бога за това, той е най - прекрасното същество ( след децата ми). Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 2 018
Тежко му и горко на онзи човек който се чувства половин човек и цял живот търси друг половин човек с който да се съберат и да станат едно цяло и пълноценно нещо.
Аз пък се чувствам цял, пълноценен човек а не половинка от нещо си там и цял живот да се лутам и да търся друга някаква половинка и то я я намеря я не.... Абе малко нереална ми се струва тази работа с половинката на половинката...

Има една легенда:  Господ създал същество, което си било самодостатъчно, самооплождащо се, абсолютно независимо от други, съчетаващо и мъжко и женско тяло. Живели тези същества на земята и много се харесвали сами себе си. Започнали да си мислят, че са толкова съвършени, че се опитали и да си премерят оная работа с господ. Преливали от гордост и самодоволство. Мислели, че са най-великите същества...
Заради нахалството им господ решил да ги накаже: разделил това същество на две половини - мъжка и женска. Разпръснал по земята полвинките и им казал, че трябва да се търсят една друга и мира да нямат докато не открият ешката си.

Теб, може би господ е пропуснал да раздели  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 161
Мисля си,че съм завършена в момента.И все пак по света със сигурност съществуват и други,с които мога да образувам едно цяло.А може и под носа ми да съществува някой.Да не се замислям,че да не съгреша.

# 18
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Да, намерила съм своята половинка.
Най-хубавото, аз съм негова половинка също.
Четем си мислите понякога, допълваме и продължаваме изреченията си. Дори когато мълчим ни е добре. Споделяме всичко, няма тайни, няма скандали.
Като чифт обувки сме  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 39
Да,намерила съм половината си.Не мога да кажа,че нямаме противопоставяния,но това е солта на живота и любовта.Жалко,че го търсих толкова дълго. Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 17 407
Преди няколко години щях да отговоря с Да. Ама сега не се чувствам половинка, нито пък той Mr. Green ПораснАх, това искам да кажа.

# 21
  • Мнения: 2 070
Не обичам полвинчати неща и тая теория не ме кефи. Затова и не и вярвам сякаш.

# 22
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Надявам се че съм го намерила. 19 години живеем заедно и въпреки че характерите ни са много различни така сме се съчетали че всеки допълва това което липсва на другия. Така съчетани смятам че образуваме едно цяло и се моля да не се намери някой който да ни раздели.

# 23
  • Мнения: 1 113
Някои в желанието си да оригиналничат не схващат явно въпроса.
По темата - аз като Шанел, чувствам се съвсем завършена в момента. Ние мисли не си четем, въпреки че често мислим за едни и същи неща. Аз съм тази, която по-често се панира и отчайва, тази която се поддава на емоции, той е този, който взема решения на основата на здрав разум. Допълването между нас носи хармонията в живота ни.

# 24
  • Мнения: 3 423
Хладилникът е моята половинка.
Щастлива съм, че го срещнах.
Толкова е голям.

# 25
  • Мнения: 3 521
Моята прекрасна половинка се казва Кристиан Диор - с него лягам, с него ставам. Прекрасно е, че се намерихме!

# 26
  • Мнения: 600
физически - да. като спя и насън се обръщам, а той е до мен, също се обръща, за да запазим позата огледално. за мен това е много важно - да не ме сбутва някой в леглото, докато спя.

емоционално -  Twisted Evil . никога за нищо не можем да се разберем.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 623
Хладилникът е моята половинка.
Щастлива съм, че го срещнах.
Толкова е голям.

 Joy

А уж размера нямал значение  Wink

# 28
  • Мнения: 1 404
Искрено се радвам на част от отговорите,мисле,че само аз вярвам в теорията за двете половини Simple SmileА иначе-не,със сигурност мъжът ми не е моята половина,но на този етап двамата не можем един без друг.

# 29
  • Мнения: 17 407
Всички разбрахме въпроса, мисля.

Общи условия

Активация на акаунт