Тест за бременност със ЖАБА?

  • 32 737
  • 119
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 615
А аз съм си правила такъв тест. Mr. Green  Даже на любопитните мога да кажа къде беше лабораторията в Пловдив - насред града, до Централна поща.  Съществуваше със сигурност и в началото на 90-те години. Laughing
Оставяш бурканче с урина и 2 лв., и след 2-3 дена ти казват резултата по телефона, със 100% точност.
Във времената, когато лекарите нарочно премълчаваха бременността на пациентките, докато не стане късно за аборт, това беше единственият сигурен метод. Тестове в аптеките нямаше, а и никой не беше чувал за тях. В държавата течеше кампания за повишаване на раждаемостта...

# 16
  • Мнения: 4 585


Във Варна беше нелегална лаборатория, в апартамент,
обаче таксата беше петара. Някъде близо до старата сграда на ВИНС-а.
Да, трябваха връзки за аборт, или много сериозни медицински причини.

# 17
  • Мнения: 3 447
Тестове се продават от десетина години, не повече. Преди това - с жаба. Имах една приятелка в гимназията, която се беше вманиачила и след всеки сексуален контакт носеше урина в Първа градска ей тъй, за всеки случай. Беше Кошмарът на жабите  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 863
 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Направо избихте рибата с тази жаба,дет' се вика  Shocked  Shocked  Shocked
За пръв път чувам  Shocked

# 19
  • Мнения: 25 615
Питай майка си!  Mr. Green

# 20
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Да и аз се зачудих за ролята на жабата  #Crazy newsm78

# 21
  • Мнения: 351
Аз съм чувала,че и като се препикае мушкато ако увехне значи жената е бременна... newsm78

# 22
  • Мнения: 1 434
Това за жабата и аз  за първи път го  чувам.Mr. Green

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 11:24 от bluevelvet

# 23
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Аз съм чувала,че и като се препикае мушкато ако увехне значи жената е бременна... newsm78

Извинявай, но много смешно ми стана  smile3532

# 24
  • Мнения: 2 161
Предполагам,че всяко напикано цвете ще увехне.Много ми е чудно жабите продавали ли са се и къде.

# 25
  • Мнения: 351
Аз съм чувала,че и като се препикае мушкато ако увехне значи жената е бременна... newsm78

Извинявай, но много смешно ми стана  smile3532
To и аз бая се посмях като го чух! Laughing

# 26
  • Мнения: 4 585
Имаше презервативи в аптеките, фини, японски, по 10 кт. Розови и синкави.
Купувах си само розови, и аптекарката накъсваше лентата, щото със син Волфчо имаше
болнав вид. Ама е било голям срам да кажеш Дайте ми презервативи.
Щом веднъж жената след мен каза "И на мен същото, за 5 лева."

# 27
  • varna
  • Мнения: 404
теста се прави със специална порода жаби Гали Маинини маи се казваше!използват се мъжки екземпляри,накапват се с урина от жената и ако започнат да произвеждат сперма,значи си бременна!!!еми едно време това е било доста разпространен на4ин,нямали са други тестове за бременност

# 28
  • Мнения: 3 447
Много ми е чудно жабите продавали ли са се и къде.
Е, не, не са били домашен тест  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 9 903
имало е доста доброволци, които са снабдявали лабораториите с разни животинки. Цели чували с жаби са носели.

Общи условия

Активация на акаунт