Много ли е гадно на мъжете, когато съпругата им отказва секс

  • 13 903
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 106
Защо да поемам отговорност за нечие задоволяване?Не искам сексът да ми е професия,искам да ми носи оргазми.
Не разбирам как мъжът ти допуска на теб да не ти е кеф,а просто да го задоволяваш?


тва което аз казвам е че може да не ми е кеф в началото, но после ми става защото си го позволявам и не се спирам с предразсъдъци. нямам нищо против секса да ми е професия, която да практикувам само в къщи. ей, тва мъжа ми като го чуе...  Wink

о, и нямам нищо против това, че някой с ник "мухльо" е съгласен с мен Wink

# 46
Мухльо,с коя дама си съгласен по-точно?Ако говориш за мен,ще те помоля да се преименуваш.


Не не с Вас уважаема!А с по-предишния пост на дамата ,която каа че не отблъсквала съпругът си.


Много съжалявам за никнейма-знам ...звучи ужасно!Както и да е!

# 47
  • Мнения: 106
Аз пък не мога да разбера какви са тези мъже,които просто питат?Какво казва:Ще се сексим ли,мадам?Естествено,че най-честият отговор ще е "не".Не може ли просто мъжът да докосва жената?Без много приказки.Най-добрият начин да се получи пожелан секс.

шанел, ще се изненадаш колко много от отказите не стават с думи. мъжа отива, започва "докосването", жената го отблъсква и си оправя косата. след няколко такива сцени какво мислиш, че става с мъжа? по-настоятелен ли става или по-отдръпнат?

# 48
  • Мнения: 2 161
Е,остани си тогава така.
Не мога да повярвам,че съществуват още мъже,които лежат,подсвиркват и чакат една жена
да ги задоволи.Ако един мъж ще търси различното навън,той ще го направи и задоволен.И презадоволен.

# 49
Мисля ,че не става по-настоятелен.......просто как да си настоятелен ,когато  те отблъскват..........! Wink
Съжалявам за намесата въпросът не бе адресиран към мен! Simple Smile

# 50
Е,остани си тогава така.
Не мога да повярвам,че съществуват още мъже,които лежат,подсвиркват и чакат една жена
да ги задоволи.Ако един мъж ще търси различното навън,той ще го направи и задоволен.И презадоволен.



Това е МНОГО крайно мнение!Наистина много! Confused

# 51
  • Мнения: 2 161
Аз пък не мога да разбера какви са тези мъже,които просто питат?Какво казва:Ще се сексим ли,мадам?Естествено,че най-честият отговор ще е "не".Не може ли просто мъжът да докосва жената?Без много приказки.Най-добрият начин да се получи пожелан секс.

шанел, ще се изненадаш колко много от отказите не стават с думи. мъжа отива, започва "докосването", жената го отблъсква и си оправя косата. след няколко такива сцени какво мислиш, че става с мъжа? по-настоятелен ли става или по-отдръпнат?
Отива и започва с докосването?Е,няма да му се отвори парашутът.

# 52
Аз пък не мога да разбера какви са тези мъже,които просто питат?Какво казва:Ще се сексим ли,мадам?Естествено,че най-честият отговор ще е "не".Не може ли просто мъжът да докосва жената?Без много приказки.Най-добрият начин да се получи пожелан секс.

шанел, ще се изненадаш колко много от отказите не стават с думи. мъжа отива, започва "докосването", жената го отблъсква и си оправя косата. след няколко такива сцени какво мислиш, че става с мъжа? по-настоятелен ли става или по-отдръпнат?
Отива и започва с докосването?Е,няма да му се отвори парашутът.

А как според Вас е най-удачно да се започне?С думи -не става, с докосване -не става-  с пари ли?

# 53
  • Мнения: 106
шанел, докосването е в кавички защото ползвам твоята дума. знам за какъв тип мъже говориш (от оня тип, които те грабват и те мятат на леглото, а ти припадаш), но не всички мъже са такива "животни". някои мъже предпочитат в секса да има повече любов и взаимност.
и да, права си. отказване е когато той пита "ще правим ли секс тая вечер?", а тя казва "ми, не".
когато това се случва с действие не е отказване, а си е направо отблъскване. та в отговор на въпроса-заглавие на темата: да, на всеки човек му е гадно да го отблъскват!

# 54
  • Мнения: 2 161
шанел, докосването е в кавички защото ползвам твоята дума. знам за какъв тип мъже говориш (от оня тип, които те грабват и те мятат на леглото, а ти
Чатпатка,ние говорим на различни езици.

# 55
  • Мнения: 351
Когато той ми откаже секс - "яхвам метлата",
пък когато аз на него - ми се цупи.
Трудно ми е да приема, че ми отказва, та мъжете са винаги готови..... или почти винаги.  Crazy
 
Дежа ву! Grinning

# 56
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Рядко отказвам! Рядко ми отказват!
Не ме е срам да си поискам! Мъжа ми още по-малко! На мъжа ми много му харесва да поемам инциативата, особено когато "не му се ще особено".
Имало е случаи, когато не ми се е правело секс, но и не съм отказвала... Е, не съм съжалявала след това! Май наистина понякога "Не" всъщност значи "Да".  Twisted Evil
Никога не ми е било гадно, че ми отказват! Може би защото никога не е било системно! Мъжлето също... Но ако нещата станат системни, тогава със сигурност ще има недоволни...

# 57
  • Мнения: 2
не е приятно по никакъв начин, но с всвичко се свиква
тъпото е, че тогава желанието ми се засилва доста

# 58
  • Мнения: 5
Тime out - да приемем, че отговора на въпроса е:

 "да, гадно е да ти откажат..."


Използването на "трикове" от рода на докосване и подмазване ги оставяме настрани, защото това са след причинни действия....и тръгваме към разкриването на първоначалната причина за отказването....за целта, нека намерим отговора на този въпрос:

"Отказваме ли секс.... и ако да, защо?"

# 59
  • Мнения: 4 753
Гадно му е и то много.  Rolling Eyes И даже се оплаква на бебето от мен.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт