Край с цигарите!

  • 32 235
  • 616
  •   2
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 226
stasmar ами забременях, гадеше ми се много и беше много лесно.
Успех. Hug

# 586
  • Мнения: 1 335
Ха здравейте!
Грация, абе сладка, ти доброволно, информирано и в пълно съзнание ли се подлагаш на това? Прочетох какво преживяване е този масаж и Shocked  Напълно ми разби представите. Сега извън шегичките, помага ли?
stasmar, що бе, душко? Какво успя толкова те ядоса? Без цигарката, дето си я дръпнала също можеш! Винаги ще се намира по нещо, което като се случи и първата ти мисъл да е "пуши ми се". Дори и след месеци. Въпросът е да си повярваш, че си по-силна от едната цигара.
elgedel, ох, колко познато това "ма ти дане си бременна, че не пушиш?" Напрво  Sick Ходи обяснявай, че просто си отказваш цигарите 'щот така искаш. Ама боли от въпроса ...
Стели,  smile3534
Хубава вечер на всички!   bouquet

# 587
  • Мнения: 1 091
Грaсия, направо  Shocked Shocked Shocked, акопунктура ли правиш? newsm78 Добре, че е само еднократно преди процедурата, че страшничко звучи. Hug
Не съм толкова лоша-стига ме ползвахте за плашило #Cussing out Аз съм мила и добра Flutter (само понякога, както казва мъжо Mr. Green).Пу,забравих да се похваля- от миналия петък до сега съм  свалила цели 200гр.з кво знаете вии Laughing


Бравоооо  Joy Ти си ги преполовила излишните, хайде все така и другите 200 гр. да изчезнат. За упойката се зачудих малко  newsm78 , ама си помислих, че нещо не вдявам и няма да се излагам, я? Тази процедура не я познавам и малко страшничко изглежда без упойка, ти си ми юначе ще я сбориш. newsm10

Стелиии и аз искам като теб да забравям, ама от същото.  preggo

Стасмар, направо ме изумяваш. Ами то е по-трудно да изкараш само с 1 отколкото без никаква цигарка. Аз и сега почти 4 месеца откакто ги захвърлих имам чувството, че ако запаля една и ще изпуша цяла кутия. Още не си вярвам напълно. Затова и не пробвам. Като мине 1 седмица и става малко по-лесно, знам че ще успееш.  newsm51

Elgedel, 12 дена са много време, ти си преполовила пътя. А относно коментара от колежки и аз съм го чувала. Казвам, че си пречиствам организма и когато решим за бебе ще съм напълно здрава.

Ха здравейте!
Грация, абе сладка, ти доброволно, информирано и в пълно съзнание ли се подлагаш на това? Прочетох какво преживяване е този масаж и Shocked  Напълно ми разби представите. Сега извън шегичките, помага ли?


Ами Арканче доброволно го направих. Една приятелка ме прати при тази жена още преди опит 3. На мен миналия месец не ми помогна, обаче реших пак да се подложа, не се знае. А това на ушите миналия път не го прави и каза че затова не е станало. Иначе моята приятелка забременя точно в месеца на масажа. Тя има 3 опита ин-витро, съответно един спонтанен аборт след втория опит, после й направиха операция на тръбите и махнаха едната и отпушиха другата и забременя след втора инсеминация. Сега има чудесни близнаци (момиче и момче) на година и 3 месеца. Тя смята, че жената й е помогнала, но може и да си е чиста случайност. Длъжна съм да пробвам.

Татко Барба, ти май си нашия ветеран-непушач. Будната съвест. Заразителен оптимист, все така да ни действаш.

Хрис, Янитка и останалите от дружинката да се чувстват специално поздравени.   love001

Весели празници  easter на всички!
[/color]

# 588
  • Мнения: 1 226
Грацияааааааааааааааааа  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover newsm32 newsm32 newsm32 newsm51

# 589
  • Мнения: 1 248
Тонитка,вече или 11 или 12 дни не пуша.Ама аз моите колеги не ги отразявам изобщо.Днес една ме пита да не съм бременна та не пуша.При отрицателния ми отговор веднага стигна до гениалното заключение-инвитро ли ще правим.Пак последва отрицателен отговор и най-накрая ме остави на мира.Ей,аман от досадници,то цигарите си не можеш да откажеш спокойно ooooh!

Ох, болна тема! ooooh! А и като почнат да разпитват, изпадам в ужас- мъжо не иска да се говори по тези въпроси пред хората-нито стерилитет, нито бебета (то за нас вече е едно и също)...и се начумерва веднага. Rolling Eyes
А представете си като кажем, че и двамата сме ги спрели цигарите, и се почва една Confused-
"Ааааа, вие бебче ли ще си имате?"
Ей тормоз. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Грасия, нали знаеш че стискаме здраво палци?-дано да бъдеш нашата надежда... Hug
Благодаря за съчувствието за хистероскопията...в общи линии ще ми оглеждат матката, и ще остържат евентуални полипи...на мен ми звучи страшно...а и цветната снимка доста ме боля, та съм вече в стрес. Cry
Сега се ровя да видя поне тилкотил ще намеря ли тук! newsm78

Стасмар, Грасия е права- по лесно е без нито една цигарка...с една е най кофти!Все ти се иска още една- а веднъж минат ли първите десетина дни без цигарка, после по-лесно се бута. Peace

Стелче, че "се гърчим като дъждовен червей на бурдюр", беше май... Joy
Аркана, боли от въпроса...и с всеки следващ все повече! #Cussing out

# 590
  • Мнения: 169
Здрасти банда! Благодаря за точните съвети! Днес се държа пак мъжки и няма да се предавам на изкушенията. Хубава и спокойна вечер сладурчета.

# 591
  • Мнения: 1 248
Стасмар, устискай няколко дни. А с табекса какво направи? Колко апваш? Joy

Грасия, видях те аз къде скиташ из форума...колко часа е при теб? newsm78 Тук да си кажа е 18.40- и отиваме на разходка. Grinning

# 592
  • Мнения: 169
Тонитка аз не амкам Табекс, аз просто така със зор и мъка. Ще почвам стимулации, ако пия странични хапове нямали да ми пречи?

# 593
  • Мнения: 1 284
Здрасти банда HugМинавам само да ви поздравя и Hug Hug Hug
На мен ми са много натоварени дни и нямам време май и за сън newsm78

# 594
  • Мнения: 196
Днес говорих с док....размразили са ги и каза ,че са били много добри! ЗА фаските ..няма ги  smile3513кой пуши да го newsm66УСПЕХ на всички!аз  утре отивам да си взема бебоците smile3533чакайте ме така preggoи на всички Hug Hug Hugот мен!

# 595
  • Мнения: 1 226
Хрис ма разбира се , че ще си така. fingerscrossed
нали някой тряа да ми се оплаква, как дебелеее без да яде.  hahaha Joy JoyHug
Успех слънце

# 596
  • Мнения: 1 284
Хрус успех и много късмет Praynig Praynig Praynig

# 597
  • Мнения: 1 091
Хрисиии, много положително звучиш, така и трябва! Те бебенцата ще си те харесат -- весела мама! От цялото си сърце ти пожелавам успех и  preggo

Моето инсе мина.  smile3502 Сега си почивам, че ми е малко неразположено на коремчето, но това си е нормално. Бях самичка на процедурата, защото Грацианчо трябваше да отиде на работа, но преди това успя да даде чудесен материал (въпреки, че още пости, но май взема някакви витамини). Доволна съм от него, ще взема да му сготвя една боб чорба (заслужи си я).

Тонитка, ти голямо ЦРУ се извъди  smile3530 (само, че без лулата).

# 598
# 599
  • Мнения: 1 248
Грасия, не бъди толкова лоша, каква е таз боб чорба? Naughty...Едно чеверме вземи му спретни на Грациянчо...па и мен може да поканиш. Mr. Green
Моето скъпо днес го мерих- 92 кг, Shocked Shocked Shocked при ръст 1.77, му е много.Ще се мъчим да отказваме хляба...уф, как ми омръзна да отказвам нещо. ooooh!
Ти почивай сега, и да мътиш яичицето. Heart EyesМного си смела самичка по процедури, на мен все ми тежи да съм сама, но какво да се прави-стискаме заби. Tired

Хрис, стискаме палци за утре, после да се похвалиш. Hug

Elgedel, сега да не проспиш Великден? Joy

Стасмар, почнеш ли процедурите, не пий табекс, за всеки случай.Колко време ти остава до процедурата?  bouquet

stelllla   Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт