Край с цигарите!

  • 32 270
  • 616
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 248
Татко Барба,Аrcаnа,май само ние тримата останахме-дали се отказаха от спирането останалите,или просто не им се пише? newsm78
Татко Барба,не съм се обидила-лигавя се. Embarassed
А barba на испански значи брада-та писах ти че мразя бради... Joy
Благодаря за подкрепата,много си мил.  bouquetИ малко ти завиждам че вече имаш зад гърба си толкова дни без цигарки,дано скоро и ние с Аrcanа да се похвалим със същото Praynig.
Аrcanа-такъв апетит ми се отворил,и се сетих за теб-че аз не искам да дебелея,но ако не внимавам,май ще рева после.Ти как я караш-за килограми е рано, но поне с апетита трябва да си по добре,без цигари? Hug
А за проблема си права-аз също вярвам че ако сме постоянни и не се отказваме,ще успеем. Hug


# 91
  • Мнения: 1 335
tonita12, май наистина сме само тримцата ... засега. Ако папкаш плодове и течности може би ще успееш да потиснеш желанието за храна... newsm78
Питаи Татенцето, той разбира от такива неща  Twisted Evil Въх, каква съм клюкарка!
Кажи бе жена, не се ли усещаш вече по-добре? Аз със сигурност мога да кажа, че се чувствам по-свежа.
TATKO BARBA, държим ли?

# 92
  • Мнения: 1 248
Ами,по-добре-за цигарка човек убивам. #2gunfire
Иначе да си призная,тайно,-да по добре се чувствам, но тъпча като луда...и плодове тъпча,обаче към шоколада най ме влече. Joy
Та,Арcана,мила ти не знам ще напълнееш ли, обаче аз-със сигурност
Тaтенцето ще му дърпам ушите-връщам се аз днес назад в темичката, и какво да видя-редактирал той чичиките, ми те такова настроение ми носеxа  bouquet

# 93
  • Мнения: 353
Хехехе Тонита, Аркана, сладурчета,
какъв чат сте си спретнали само - почти ми заприлича на предаването "Размисли и страсти"  Joy Joy Joy
Много се веселих като ви четох. Колко дни направите - Аркана - ти май имаш вече 14-ина дена, а ? Тонита, и ти направи вече май 10-12 ?

Сега, Аркана - много се гордея с теб, дръж момиче не се предавай  Praynig Praynig Praynig

Тонита, не му мисли толкова за цигарите, просто всеки път си повтаряй, че толкова дни си издържала и не си заслужава да се провалиш.
За папкането - знам какво имаш предвид, ама недей така грубо да си оправдаваш лакомийката към сладичкото със спирането на цигарките  Joy Joy Joy  Нали и аз си имам едно такова диваненце в къщи дето голям Сникърс го няма за нищо и после аз докато го "изразходвам" го откарваме до сред нощите  Joy Joy Joy       
Това, което мога да те посъветвам е - пий течности и яж плодове (за предпочитане червен грейпфрут, лимони, портокали, мандарини, ябълки - в този ред. Можеш също да използваш и морковите като занимавка за да не пушиш.). Ако можеш пий фрешове - колкото повече, толкова повече както се казва Wink . Кротко със сладкото и тестата, че после сигурно ще пишеш във форума на дебеланите и ще ме е яд цял живот, че съм те изгубил безследно  Embarassed Embarassed Embarassed   
Можеш да си хапваш салати, пиле (гърди), телешко, риба (тон или някаква друга, която не е мазна). За предпочитане е да са сготвени на скара или в най-лошия случай със зехтин вместо олио. За салати няма ограничения, но без майонезения сос разбира се  Laughing Laughing Laughing
Пий много течности, включително и вода. Това ще те държи сита=на по-малък апетит за цигари и ядене, освен това разбива целулита, особено, ако включиш и подходящи упражнения.

Спирам, че темата е за цигарите, а за тях, от наблюденията ми от приятели, установих, че най-ефикасен е( ако нямате лична воля) Табекс.

Хайде и се надявам да стигнете моя момент, в който не броите дните вече  Praynig Praynig Praynig

# 94
  • Мнения: 1 335
Mи какво няма да ни се радваш, ние сме пич! Crazy
Ааааа, ще ме прощаваш, ма още не сме изперкали толкова от никотинови кризи като водещия на това предаване. Доклад - Еденаааесе дена, много ми е драго  bowuu Днес за първи път не мисля толкова за цигари. Отбелязвам подобрение и си се потупвам сама по рамото.
Татенце, много мило, благодря!

     
Това, което мога да те посъветвам е - пий течности и яж плодове ...

Еййй, ма съм умна бееее. Лигавя се! Шегичка!!

# 95
  • Мнения: 1 248
Брей,и под час се разписваме!-хем ми е ред,хем ми се пада. Grinning
Татко сладур,не го знам това "размисли и страсти", но по реакцията на Аркана-комплимент не ни правиш. #2gunfire
А аз май 9 дни отчитам...а за отказване,и дума не става-ако трябва ще се търкалям,но ще ги спра този път. bowuu Stop
Ооооооох,едно сникерсче,да имаше сега... Oha!пак аз с тез ябълки и круши Whistling

Аrcаnа,как сме с килцата?А за едиийнаесетттте дни-много мощно потупване по рамото от мен. newsm74
Освен това да ви благодаря официално че сте тук-драго ми е да си мисля че някъде има някои страдащ като мен(тоест вие) Joy Joy Mr. Green
Сцент,твоя мъж,какво отказа ли се? Hug

# 96
  • Мнения: 526
Искам да ви призная нещо, от което много ме е срам. За 1 година успях да спра цигарите, но в един момент, пак ги почнах.  Embarassed Embarassed Сега пак искам да ги спра, но този път завинаги. Все си казвам-от утре НЕ! И на сутринта с кафето-лапвам фаса.  А килцата-олеее, килцата  Sad Лесно се качват, трудно се свалят.

# 97
  • Мнения: 526
Искам да ви призная нещо, от което много ме е срам. За 1 година успях да спра цигарите, но в един момент, пак ги почнах.  Embarassed Embarassed Сега пак искам да ги спра, но този път завинаги. Все си казвам-от утре НЕ! И на сутринта с кафето-лапвам фаса.  А килцата-олеее, килцата  Sad Лесно се качват, трудно се свалят.

# 98
  • Мнения: 15 379
"Няма нищо по- лесно от това да откажеш цигарите. Аз лично съм го правил най- малко 100 пъти" Шоу
Много се извинявам, но това са думи на Марк Твен  bouquet

# 99
  • Мнения: 1 248
Искам да ви призная нещо, от което много ме е срам. За 1 година успях да спра цигарите, но в един момент, пак ги почнах.  Embarassed Embarassed Сега пак искам да ги спра, но този път завинаги. Все си казвам-от утре НЕ! И на сутринта с кафето-лапвам фаса.  А килцата-олеее, килцата  Sad Лесно се качват, трудно се свалят.
Еx ти пък-чак за срам не е!Пак и сутрин с кафенцето, една цигарка...ох мечти-не е толкова лесно да се откажеш,нали?
Когато решиш да ги спираш,ние сме тук! Hug

Вижте на какво попаднах днес, има талант момичето!
http://krasitta.blog.bg/viewpost.php?id=152634


Последна редакция: чт, 24 яну 2008, 18:36 от tonita12

# 100
  • Мнения: 526
Искам да ви призная нещо, от което много ме е срам. За 1 година успях да спра цигарите, но в един момент, пак ги почнах.  Embarassed Embarassed Сега пак искам да ги спра, но този път завинаги. Все си казвам-от утре НЕ! И на сутринта с кафето-лапвам фаса.  А килцата-олеее, килцата  Sad Лесно се качват, трудно се свалят.
Еx ти пък-чак за срам не е!Пак и сутрин с кафенцето, една цигарка...ох мечти-не е толкова лесно да се откажеш,нали?
Когато решиш да ги спираш,ние сме тук! Hug

Вижте на какво попаднах днес, има талант момичето!
http://krasitta.blog.bg/viewpost.php?id=152634


Истински искам да ги откажа и съм сигурна, че мога да разчитам на вашата подкрепа Heart Eyes Когато ги отказвах преди, трудния период беше първия месец. Беше ад! Сутрин трудно ходя до тоалетна, след секс и след храна много ми се допушваше. Целта ми беше БЕБЕТО! Искахме бебче. Но поради независещи от нас причини бебето остана на заден план.После пропаднах в "черна дупка" и така. Наистина е лесно да спреш цигарите, трудното е да си промениш съзнанието на пушач и да си промениш навиците. Това е трудно. Отново мисия №1 е да станем 3-ма и да си имаме дом. За целта искам чиста матка и бебето да се роди здраво. Благодаря ви за подкрепата  newsm51

# 101
  • Мнения: 353
Тонита, слънчице, абе от къде я изкопа тази статия? Смях се до умопомрачение, толкова силно, че трябваше да го изпратя и на колежките ми пушачки  Joy Joy Joy
Вярно е, че има дар за писане момичето, надявам се да устиска.
Тонита, сладурче, разбирам какво имаш предвид, като казваш, че сутрин ти се пуши много - че то това си е закуска за шампиони - цигарка с кафенце  Laughing Laughing Laughing
Няма да ви лъжа и сега като стана сутрин ми се пуши с кафето.

Играчка-плачка, няма нищо срамно от това, че си пропушила отново - аз също пропуших след 2г. въздържание. Както бях казал някъде бивш наркоман няма и след като спрете цигарите трябва да сте много внимателни за да не се "подхлъзнете" пак. Аз така направих на едно коледно парти 2005 с една "кубинка"  Embarassed Embarassed Embarassed
Аз си бях наумил да ги спра тази година (даже си бях поставил за цел НГ 2008), но като видях резултатите от спермограмата, ги спрях преждевременно.
Играчка-плачка, съвет - постави си една дата след 1 седмица например и всеки ден до тази дата почни да си мислиш "оххх, още само 7 дни до мига в който няма да пуша", "още само 6 дни до мига в който няма да пуша" и съм сигурен, че после ще ти е по-лесно, защото ще възприемаш спирането като освобождение от нещо неприятно, а не като наказание.

Момичета, да ви кажа тази сутрин се отби една колежка (готина мацка) и като ми заговори и .......  Stop ужасен дух на цигари, примесен с малко кафе. Извърнах глава, че да не идва в мен "полъха".
Язък и за красотата  Laughing
Сега си давам сметка, че от спирането има и още едно предимство - хората (непушачи, а те стават все повече) няма да извръщат глава докато им говорим  Wink

Аркана, Тонита, стълбове на вярата моя,
Много ви се радвам, че сте сериозни и вярвайте, че ще успеете да ги откажете - наближили сте критичната точка, само трябва да я преминете и после ще дишате леко.
Стискам ви палци  Praynig Praynig Praynig

Играчка-плачка, чакам и ти да ми кажеш от кога ще влезеш в касацията  Wink

  bouquet  bouquet  bouquet

# 102
  • Мнения: 1 248
Момичета, да ви кажа тази сутрин се отби една колежка (готина мацка) и като ми заговори и .......  Stop ужасен дух на цигари, примесен с малко кафе. Извърнах глава, че да не идва в мен "полъха".
Язък и за красотата  Laughing
Сега си давам сметка, че от спирането има и още едно предимство - хората (непушачи, а те стават все повече) няма да извръщат глава докато им говорим  Wink
ммммм,дъх на цигари с малко кафе-звучи ми много привлекателно.-да ви кажа пропуших като студентка,но още преди това,ми харесваше цигарения дъх-особено при мъжете. Mr. Green
В този дух Татко Барба,аз пък ходих вчера до местната поликлиника, и имаше една мацка с цигарка пред входа-така ми хареса полъха...че имах желание да тръгна подире и. Crazy Joy
Бреи Татко Барба,чак пак стълбове на твоята вяра. Embarassed Embarassed Embarassed
Ти колко време си без цигарка, и колко цигари припали през това време? Hug



# 103
  • Oslo
  • Мнения: 659
Хора, стегнете се, хич не е страшно! Пуша от 18 години, и то яко.... Спрях през първата бременност - родих детенце с физически недъг. През втората бременност вече не виждах смисъл да ги спирам, и без това 9 месеца живях в ужас дали детето ще е добре. Обиколих всички клиники, направих всички изслезвания, а междувременно пушех по кутия на ден. Детенце се роди здраво и хубаво като картина, с повече от нормално тегло. За мен зависимост няма. Сега се опитвам за спра, защото децата настояват, и за мен това е огромен стимул. Опитвам едновременно да се отърва от един порок и в същото време да ги науча на  това, че с воля всичко се постига.
Дано да се справя, стискам палци и на вас! Наистина за мен не е толкова трудно, колкото очаквах преди да опитам!

# 104
  • Мнения: 1 248
Стелияни успех Peace,и съжалявам за детенцето ти, но да ти кажа малко не те оправдавам за кутията цигарки по време на втората бременност. Naughty
Мисля че трябва да се опитваме да правим това което зависи от нас,за доброто на децата ни, това не значи че сме защитени 100%,но е нещо.

Общи условия

Активация на акаунт