Тайната на дългата и здрава коса-25

  • 40 525
  • 391
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 965
Моята четка е дървена с топчета на върха на всяка игличка  Peace Не ми наелектризира косата, поне засега...  Wink

От синята хума и аз не останах доволна, само бялата харесвам. Като се има предвид, че не съм опитала абсолютно всички де  Mr. Green


Иначе против наелектризиране знам, че има шампоани, които имат точно такъв ефект - ако не се лъжа или на розовия, или на зеления Керанове пише "антистатик"  Peace

# 361
  • Мнения: 3 782
Аз от понеделник ще съм във вашите редици, сега искам да попитам нещо, предполагам от какво е,но все пак. Като по-вещи. Косата ми в краищата е много суха, слагам маска, но нещо изглежда ужасно. Мисля си,че е от вълнените дрехи, дразня й се много. Може би трябва да я държа повече време вързана. Thinking

# 362
  • Мнения: 4 496
Аз на кокче я държа вкъщи, на опашка пак се опират краищата в дрехите. А и може да си клъцкаш крайчетата едно по едно сама.

Кафе:

Последна редакция: вт, 22 яну 2008, 15:03 от мис арк

# 363
  • Мнения: 3 782
Май така да направя,че пак на фризьор не ми се ходи. Sad

# 364
  • Мнения: 2 631
Сега се сетих... Едно време Шварцкопф имаха промоция Шампоан + четка за коса.
Брат ми си го беше купил! Ползвах я, дървена беше, но май не останах доволна!  Confused

# 365
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Здравейте, и аз искам да се присъединя към отбора на мацките с красиви коси. Изчетох началната страничка и няколко теми назад. Благодаря на Фрау Зазин за систематизираната информация   bouquet и на вас за споделеното   bouquet. За сега съм правила три пъти маската и все още съм в търсене на иделната за мен формула на добавките.

# 366
  • Мнения: 3 782
Сега се сетих... Едно време Шварцкопф имаха промоция Шампоан + четка за коса.
Брат ми си го беше купил! Ползвах я, дървена беше, но май не останах доволна!  Confused
Аз също я имах, не е хубава Naughty. Дори се отлепи

# 367
  • Мнения: 4 496
Моята е вече 5-годишна и не е мръднала. Марката и`е TC NATURALE каквото и да означава това. Crazy

Последна редакция: вт, 22 яну 2008, 15:38 от мис арк

# 368
  • Мнения: 2 631
Хахахахахахаха
 Joy
В един тинейджърски глог косите от маската с тривитаминола им растат с по 10 санта за 2 седмици!  rotfImao

Аз мисля, че вече нямам място сред вас! Само ограничавате растежа на косата ми!  ooooh!

Отивам при тях!  Twisted Evil

 Joy

# 369
  • Мнения: 1 282
Здравейте, и аз искам да се присъединя към отбора на мацките с красиви коси. Изчетох началната страничка и няколко теми назад. Благодаря на Фрау Зазин за систематизираната информация   bouquet и на вас за споделеното   bouquet. За сега съм правила три пъти маската и все още съм в търсене на иделната за мен формула на добавките.
Hug Добре дошла сред нас! Пожелавам ти скоро да намериш "твоята" маска.

# 370
  • Мнения: 4 496
Защо така, Кафе, предателка такава! Shocked И ние можем да лъжем, стой при нас! Joy Joy Mr. Green

# 371
  • Мнения: 2 631
Защо така, Кафе, предателка такава! Shocked И ние можем да лъжем, стой при нас! Joy Joy Mr. Green

Пиши тогава на първа страница, че при нас косите растат с 15 санта за 9 дни!  Twisted Evil
 hahaha

Оставам си тук!  bowuu

# 372
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Най-накрая Керановето е в моята баня.Явно са го носили чак от Париж щом от 20декември дойде чак днес.И така ако ми се привлича клиентела,значи аз съм дъщеря на папата. Laughing
Чак от кеф на обед се прибрах през почивката да го пробвам. smile3521 .

# 373
  • Мнения: 3 782
Браво Катрин, да кажеш после как е!Че и аз трябва да си купувам шампоан, а се чудя какъв да бъде. newsm78

# 374
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Това ще стане другата седмица.Нека направя 3-4 измивания с него.Сега косата ми е чиста,обемна,но и малко наелектризирана.Пък и винаги след нашата маска косата ми е хубава,дори да съм я измила с шампоан Билка или Милва.

Общи условия

Активация на акаунт