"Красиви мами тук сме се събрали, с ЮЛСКИ бебчета забременяли"

  • 14 095
  • 291
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 762
Добро утро, момичета  Hug
Да се разпиша и аз- да ви кажа честно аз няма са кача снимки защото когато приятеля ми ме снима и видях, че май вече съм в 9-ти месец, а не в 15-та г.с. Голям срам  Embarassed Вече съм като танк.
За потупването- и на мен ми се стори, че преди 2-3 дни нещо изпърха 2-3 пъти в мен. Мноо интересно потупване. Мислех, че е рано и че си въобразявам ама може би не е.
За сънищата-и аз ги сънувам едниииииии-доста често еротични  ooooh!
Лек ден на всички   bouquet

# 76
  • София
  • Мнения: 3 449
Здравейте,
казвам се Антоанета, на 28 години съм, живея в София. Термина ми е на 26.07.2008 г. Това ми е първа бременност. Ще се радвам да ме включите във вашата групичка.
Аз редовно ви чета, и съм ориентирана кой кой е  Mr. Green , но имах проблеми с регистрацията и чак сега успях да се включа  Simple Smile
Пожелавам на всички ви лека бременност и здраво бебенце през юли!

До скоро!

# 77
  • Мнения: 782
Добро утро! Я стига сте спали....ставайте, ставайте, ставайте newsm68

Майра, всичко ще е наред ... май всички ще минем през болките  в корема Praynig
simpatiuh4e, не се притеснявай за глупости Simple Smile Всички сме различни и качваме различно   bouquet
 ToHu_79 , добре дошла! Май скоре ще ударим стотака Wink

# 78
  • Мнения: 9 908
Само исках да си кажа, да не би да има случайно някой друг, който мисли като мен...

има, има. Аз съм още по-зле, бих изчистила всякакви картинки и шаренко, но знам, че винаги ще съм малцинство, затова  просто първия постинг го скролвам набързо Simple Smile така всички са доволни.

Вчера извадих снимки от предишната ми бременност - ужассс, прасе, прасе, прасе с двойна гуша, кравешки поглед и огромен разпльокан нос. Честно, в тяло се харесах повече.

# 79
  • Мнения: 30
Добро утро момичета!
Добре дошли на новите мами  bouquet-вече сте в списъка!


Лек ден на всички!  bouquet  bouquet  bouquet

# 80
  • София
  • Мнения: 587
Добро утро и от мен!  food010
Shada,какъв сън , някой вече сме на работното си място...... Sick И мен снощи ме боля доста корема,пих Но-шпа, но без резултат....а за болките в кръста направо не ми се говори....... това седене по цял ден в офиса е гадна работа. Друго си е да си полегнеш на обяд........ smile3524....ех,мечти,мечти  smile3524
А относно килограмите за сега съм +2 и то  само на коремче и вече лекичко ми личи и си го нося с  голяма гордост и хич не се старая да го прикривам с дрехи newsm53

Добре дошли на  всички нови мамчета!  bouquet

# 81
  • Варна
  • Мнения: 289
Айде добро утро. Много ми се спи тая сутрин, хич не ми се ставаше  Crossing Arms. мисля ако нещата са ок да работя още 1 месец или до март макс. Тя и без това работата ми е доста динамична и не е за бременна жена.Прекалено много се шофира, а движението е ужасно. Освен това клиентите мисля, че ще се шашакат от това бременна да има показва възможностите на автомобила .. Crazy Не , че не съм луда,де  Twisted Evil Ама заради бебето все пак ..А и тоооооооолкова ми се спи ... Rolling Eyes
Хубав ден на всички ..  bouquet

# 82
  • София
  • Мнения: 137
Добро утро и от мен и добре дошли на новите мами, които изведнъж се появиха много накуп Grinning
Моят доктор вчера каза да пия фолиева киселина до феталната морфология. Аз исках да я спирам, ама не. Снощи обаче като си купих Матерната прочетох, че в нея има достатъчно фолиева киселина. Нали няма нужда и допълнително да пия фолиева?
Момичета, не се притеснявайте за болките, гледайте само да не допускате запек. Краят на дебелото черво е точно зад матката и оттам идват повечето болки (хехе и аз да споделя наученото от вчера).
Ох, аз тези дни ще казвам новината на шефовете и ми е малко нервно как ще реагират...

# 83
  • Мнения: 12
Добре дошли на новите мами   bouquet  лека и безпроблемна бременност и приятни мигове в компанията на момичетата от форума
Относно сънищата, на мен ми се присънват доста еротични такива  Embarassed ....... иначе и мен ме наболява корема от време на време. Болката е много странна, немога да я опиша точно... някак си е тъпа и не е постоянна и почти немога да спя нормално, щото ме боли от резки движения, а аз много се въртя като спя......и го карам на някакви странни просъници. При по-резки движения и разтягания болката става доста по-силна и остра  Whistling  още нищо не пия, защото не е толкова нетърпимо, иначе доки ми изписа едни Магнерот или нещо такова
Ето ви и една снимка на моето доста порастнало коремче http://i190.photobucket.com/albums/z295/mariq_m3/IMG_2178.jpg доста е големичко станало, но мъжа много му се радва  Grinning
Иначе фолиева пия все още, ако няма проблеми ще си я пия до края

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 337
Добро утроо!!!

Как сте мили мами....

Ние тази сутрин все още не сме яли....пием мляко с нескуик...

За срещата на бургаските майки съм за с две ръце!!!


Аз предлагам да отидем на пицария да си хапнем някой следобед....кафетата са доста задимени и няма да ни е мн спокойно като 4е ли...

има ли мами с малки де4ица, които искат да доида,за да измислим някое спокойно местенце да е удобно на вси4ки???

Дани за коя дата предлагаш мила???

А за болките в дебелото 4ерво съм съгласна....наистина е доста кофти понякога...

Майка ми ми каза 4е като била бременна с мен накрая в 8 месец и в 9 спяла седнала на дивана,защото и тежал корема....а настрани и опъвал доста...

Дали и ние ще сме такива смешки???

Да сме живи и здрави , а все ще се оправим....

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 337
Миме мн хубаво корем4е си имаш.... Hug

А за фолиевата..доки ми каза да я спра и ми предписа едни витамини...Топ Левюр...фреснки са и се пият 30 дни..Пише 4е били витамини Б,Ц и Е...

 newsm78

# 86
  • Мнения: 514
Здравейте момичета,

ето че и аз мога да се присъединя към вашата група...  Grinning Моят термин е на 8.07.2008 г.
А като чета какви оплаквания имате явно не съм единствената - и аз съм с болки, но Нош па не ми помага особено. Моят доктор ми даде болничен да лежа цяла седмица - представете си какъв ужас е само да лежиш и нищо да не ти е позволено да правиш- защото съм с контракции...
Само дето все още ми се гади... Кога ще изчезне това чуство...? Мисля си, че цялата бременност ще съм така  Confused

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 12:13 от iva 76

# 87
  • Мнения: 925
Здравейте момичета, добре дошли на новите мами! Не съм писала от мноооого отдавна, макар че гледам да попрочитам редовно какво става тук и как сте всички Simple Smile
Относно еротичните сънища и аз да споделя - срам, не срам, снощи си сънувах гинеколога и как съм на преглед при него и му споделям горещата страст, която питая по негов адрес и като заключихме вратата на кабинета и се почнаха едни секс гимнастики....Леле малееее! И насън само му повтарях името, но приятелят ми май не ме е чул, поне тази сутрин нищо не коментира.... Blush
Ти да видиш извратена работа, начи!
Добре поне, че утре като ходя на преглед, няма да съм си при моя гинеколог, а в Токуда, та да не вземат да ми се възвърнат еротичните помисли!  Mr. Green

Лек ден на всички!   bouquet

# 88
  • Мнения: 514
Момичета, искам да ви попитам как излизат две лентички една под друга? На Дани лентичката излиза без проблеми, но другата която показва в коя седмица от бременноста съм не излиза...

# 89
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Здравейте и от мен за днес Hug

Едно топло добре дошли на всички новоприсъединили се момичета Hug Лека бременност и здрави бебчета на финала  bouquet

Много благодаря на всички за комплиментите относно мен и дъщеря ми  bouquet

Ива, просто раздели двете лентички с нов ред Peace

Мария, много сладко коремче Heart Eyes

Марселито, страшно ме развесели с тоя твой сън hahaha

Веси, според мен работата ти е супер! Динамична и интересна Mr. Green Ама ако ти идва нанагорно още малко и спирай Wink

Майра, сигурна съм, че тези болки не са нещо сериозно, мила Hug

Пък аз днес се събудих с херпес #2gunfire Мноооого мразя тия херпесиии #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт