за връщането във форма

  • 1 511
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 430
Ох, много труден и отчайващ за мен въпрос Tired
Повече от година и половина след раждането, нито съм отслабнала, нито коремът ми се е прибрал Cry...то и аз нищо не правя по въпроса де ooooh! Даже в тези студени дни от стоянето в къщи пълнея ли пълнея Sick

# 16
  • Мнения: 430
Прибра се сам 2 месеца след като родих и пак станах 50 кг колкото бях преди да забременея и с първото дете бях така Единственото което правя е дългите разходки сред природата newsm10

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
колан и упражнения Peace за да ускоря процеса и на 2-та седмица си бях същата както преди да забременея Laughing

# 18
  • Мнения: 5 940
Прибра се без да съм полагала никакви усилия, но преди да забременея спортувах активно. За съжаление, обаче, с останалата част на тялото ми нещата не стоят баш така. Още имам да свалям досадни натрупвания по бедра и дупе.

# 19
  • Мнения: 750
Не се е прибрал, и упражнения правих, и диети, пък и колан носех след раждането....нищо  Cry Стои си стегнат като на бременна в 5-6 месец  Cry Вече загубих надежда Sad

# 20
  • Мнения: 88
От само себе си. Peace

# 21
  • Мнения: 745
при мен се прибра за седмица!!!нищо не съм правила.никога не съм предполагала,че ще стане толкова бързо.веднага се вмъкнах в късите полички!!когато ходих да си подавам документите за еднократната помощ служителката ми вика:коя е майката?аз:ами аз!а тя гледа документите и се чуди какво става.От къде го изкара това бебе?!!! Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 9 973
от самосебе си Peace

# 23
  • Мнения: 617
Почти се е прибрал, но не правя нищо по въпроса

# 24
  • Мнения: 409
Сам се прибра след година и нещо Peace Не съм носила колани, въпреки че едното ми свеки (две са) само ме караше да си купувам колан Wink

# 25
  • Мнения: 625
Е,някои никога не си връщат формата Sad Cry

# 26
  • Мнения: 941
не можах да гласувам,
моя корем първият път се прибра с диета и малко упражнения, сега още не се е прибрал но и нищо не правя по въпроса

# 27
  • Мнения: 97
Аз пък за цялата бременност качих 9 килограма,а и госпожицата беше едно пищяло и гадника...та мноооого бързо влезнах във форма,даже в момента съм на -килограми Grinning

# 28
  • Мнения: 3 356
Още не се е прибрал,но е определено по-добре  Rolling Eyes

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Аз родих секцио.Но корем винаги съм си имала-такава ми е структурата-слаба с коремче.Не,че правя нещо де...то се иска усилие да се прибере,ама мен като ме мързи cryНезнам,ама от утре почвам с коремните преси...уж rotfImao

Общи условия

Активация на акаунт