13 кг на 9 месеца...?

  • 2 461
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • плевен
  • Мнения: 133
и на мен ми се струва ,че кг са множко,но като проходи сигурно ще се пооправи
за да си спокойна консултирай се с лекар

# 16
  • Мнения: 522
Аха,давам и каша,да,по 180гр.,но нея много много не я харесва и рядко си я изяжда цялата.

Ами явно ако кърмата ти е много хранителна.А от кашите се трупат килограми - по-добре да ги поспреш малко. не повече от два пъти седмично.

# 17
  • Мнения: 118
Ами доста са, ама както прочетох, детенцето си е и височко. Дъщеря ми е на годинка и е 76 см. - 10,100 кг. Ама пак се консултирай за кг. с още един специалист, за да си спокойна

# 18
  • Мнения: 97
paola2 мерси за съвета,аз и без това мислех да я спирам тая пуста каша Hug

# 19
  • Мнения: 522
paola2 мерси за съвета,аз и без това мислех да я спирам тая пуста каша Hug

Моята също вървеше едро бебе и по съвет на педиатъра давах каша 1 седмично .

# 20
  • Мнения: 97
paola2 мерси за съвета,аз и без това мислех да я спирам тая пуста каша Hug

Моята също вървеше едро бебе и по съвет на педиатъра давах каша 1 седмично .
Значи-разреждаме я Grinning

# 21
  • Мнения: 522
Моята беше дебеличка и тръгна на 9 месеца и от килограмите и се бяха изкривили крачетата, та ходихме по доктори и като се източи на дължина и се оправиха.

# 22
  • Мнения: 97
paola2 мерси за съвета,аз и без това мислех да я спирам тая пуста каша Hug

Моята също вървеше едро бебе и по съвет на педиатъра давах каша 1 седмично .
Значи-разреждаме я Grinning Много ти благодаря за съвета

# 23
  • Мнения: 1 183
Амиии и за мен са си доста килограми  Rolling Eyes ,мойта се роди 4.200 и на 10 месеца 9.500 кг.  Thinking

# 24
  • Мнения: 750
Много зависи от това, колко голямо се е родило бебчето... Дъщря ми, която е на 1 г. и 10 месеца сега е 10 кг, другата ми дъщеря на 10 месеца е 9 кг...Всичко е строго индивидуално Simple Smile

# 25
  • Мнения: 46 517
Детето ти е високо, затова и килата са му повече, за 80 см. горната граница за момичета е 13.500 кг., в нормата е.

И още: кашата и АМ не "напомпват", това са митове.

# 26
  • София
  • Мнения: 44 115
Не виждам защо се притесняваш щом лекаря ти мисли, че всичко е наред????
Вие с татито как сет - дребни, едри??? Не смятам , че пустата каша ще окаже каквото и да е влиание, просто детето ти е едричко и на ръст и на кила...вероятно като проходи и почне да хаби по повече енергия ще спер да наддава по толкова...даже може и да позаслабне - тогава пък това ще те притеснява Wink

# 27
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Като има апетит, нека да си хапва  Peace
Щом педиатъра ти е казал, значи всичко е наред.
Като проходи ще се нормализират нещата Hug

# 28
  • Мнения: 97
Ами аз съм 1 и 56 и 44 килограма,татето е 1 и 93 и 95 килограма.Сигурно на него се е метнала... Grinning

# 29
  • Мнения: 9
аз мисля че е много, и моето е на 9 месеца а е само 7,200г малко са но беше болно 2 седмици.
За кашата знам че се дава най много 3 пъти седмично защото бебетата стават пухкави, предимно кисел или кремче

Общи условия

Активация на акаунт