Световна История -отговор на исторически въпрос Helpppppp ?!

  • 4 074
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 500
Добре мислех ,че някой от вас се интересуват от история а дори и да не е така мислех че ще ми помогнете без да чета умни отговори като "Ъ" .....и да ми се присмивате МЕРСИ  Whistling

# 16
  • Мнения: 25 634
Нещо по въпроса ли имаш да казваш Как` Сийка ?

Да. Че си изключително нагла!

# 17
  • Мнения: 335
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=257218.0
За българското село
Умира ли българското село, как мислите?...

А българското образование? И изобщо мисленето на българина...

# 18
  • Мнения: 3 447
Добре мислех ,че някой от вас се интересуват от история а дори и да не е така мислех че ще ми помогнете без да чета умни отговори като "Ъ" .....и да ми се присмивате МЕРСИ  Whistling
Сладко малко момиченце, дори не знаеш името на преподавателката си, а искаш ние да ти помагаме... "Ъ" е най-умното, което може да се каже в този случай.

# 19
  • Мнения: 7 112
Ако няма да напишете на ръка отговорите на тези няколко въпроса, защо само се заяждате с момячето?  Mr. Green

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ако няма да напишете на ръка отговорите на тези няколко въпроса, защо само се заяждате с момячето?  Mr. Green

Защото утре ще пита къде е Ялта. И аз к`во - да и рисувам карта ли?

# 21
  • Мнения: 7 112
Как, тя Ялта знае къде е. Не ставай смешна, ВанчеДе.  Hug
Ялта е под диагонал на университета.  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 423
Ако някой има желание нека ми помогне защото не мога да се справя съвсем ....Напишете в обем 3 страници(!!!!) отговор на историческия въпрос

А некоя свирка не искаш ли да ти врътнем?

# 23
  • Мнения: 516
Обърни се към Вемби. Тя помага на такива изпаднали като теб. Срещу заплащане, разбира се.  Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 62 595
Може да пробваш в библиотеката. Хайде да не те мързи толкова. Помощта не означава някой друг да ти свърши работата. А ако ти е трудно сама, питай майка си или баща си.
Оправданието за липса на време просто не важи. Освен ако на тази крехка възраст не си народила малко деца и да се налага да рашаваш световните проблеми.

# 25
  • Мнения: 6 167
От дългото изречение да разбирам ли, че не знаеш името на преподавателката си по история, защото не можеш да я траеш и не си си направила труда да й запомниш името?

# 26
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Ама ти наистина ли реши, че някой тук ще вземе да ти напише домашното?
Това ли е причината да се подвизаваш в този форум?
Наистина не мога да повярвам, та се наложи преди да прочета поста ти повторно, да си избърша очилата.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Тази тема трябва да оцелее.
Дължим го на историята.
Извинявам се за закъснялата реакция, исках да се съвзема.
Няма да коментирам, за да не разваля потресаващия ефект.
Заслужено награждавам авторката.
Останалото е мълчание...
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт