На какво се базира националното ви самочувствие?

  • 6 599
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • България
  • Мнения: 1 090
Аз пък не мисля,че трябва да има конкретна причина,за да се гордея,че съм българка и да имам такова самочувствие.И в Сомалия да бях се родила, пак бих се гордяла.Въпрос на принцип и достойнство,а не на удобство. PeaceИ децата ни не избират родителите си,но би ни заболяло ако чуем,че трябва да сме еди какви си,за да се гордеят с нас. Wink

# 16
  • Мнения: 1 294
Абе като се замисля, съм доволна, че не ме е срам, че съм българка.

# 17
  • България
  • Мнения: 1 090
Абе като се замисля, съм доволна, че не ме е срам, че съм българка.

 Peace Peace

# 18
  • Мнения: 3 423
По повод киселото мляко и съществуването на бацилус булгарикус, този умилителен повод за национална гордост, искам да ви попитам - на какво се базира националното ви самочувствие?
Аз ще се включа по-късно.
На нищо.

# 19
  • Мнения: 200
Абе като се замисля, съм доволна, че не ме е срам, че съм българка.
newsm10 newsm10 newsm10

# 20
  • Мнения: 7 914


 най се гордея с факта, че от 681 г БГ е държава Peace
Това е донякъде вярно. Ако попаднеш на Български хроники на Стефан Цанев, ще видиш далеч по-различна картинка. Били сме доста учен народ, още преди да се заселим по този край

отдавна съм си ги набелязала  за четене Party

# 21
  • Мнения: 3 521
Имам си една книжка за редовно препрочитане - "Немили-недраги". Не ме кара да се бия в гърдите и да крещя "Булгар, булгар!", но определено ми изправя брадичката на национално ниво.

# 22
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124


 най се гордея с факта, че от 681 г БГ е държава Peace
Това е донякъде вярно. Ако попаднеш на Български хроники на Стефан Цанев, ще видиш далеч по-различна картинка. Били сме доста учен народ, още преди да се заселим по този край


тъкмо ми я донесоха за Коледа, но едва ли Ще я подхвана скоро. не можах да разбера за разли4ната картинка в положителен, или отрицателен аспект?

# 23
  • Мнения: 9 052
На това, че просто аz съм си от таzи националност и че аz съм си аz  Laughing Какво повече трябва да помпа?

# 24
  • Мнения: 9 052

 най се гордея с факта, че от 681 г БГ е държава Peace

Да, обаче като проследиш историята и спираш много да се гордееш с това от къде сме я подханали и до какво сме я докарали сега.

# 25

 най се гордея с факта, че от 681 г БГ е държава Peace

Да, обаче като проследиш историята и спираш много да се гордееш с това от къде сме я подханали и до какво сме я докарали сега.


като споменахте историята, винаги ми е било смеШно как я у4ехме като то4на наука, според партийните интереси ... интересно сега какво у4ат ....

# 26
  • Мнения: 7 914

 най се гордея с факта, че от 681 г БГ е държава Peace

Да, обаче като проследиш историята и спираш много да се гордееш с това от къде сме я подханали и до какво сме я докарали сега.

Naughty
темата е позитивна  Thinking

# 27
  • Мнения: 6 167
Ами не знам дали е позитивна, или негативна. Зависи от мислите на пишещите.
Исках да разбера какво другите хора мислят, когато става дума за нещо толкоз гръмко, като националното самочувствие.

# 28
Ами не знам дали е позитивна, или негативна. Зависи от мислите на пишещите.
Исках да разбера какво другите хора мислят, когато става дума за нещо толкоз гръмко, като националното самочувствие.

гръмко е за привъжениците на Атака или за тифозите на световното, или за накои други националности, които ве4но са във война с някой и трябва да бъдат настървявани .... за другуте си е неЩо съвсем спокойно и кротко според мен   

# 29
  • Мнения: 9 052
въпроса е имаме ли го иzобщо, а после ще видим , ако го имаме на какво се баzира ... до тук само клишета zа 681 г. това го учихме на иzуст след клас стани и клас мирно
.
според мен отдавна българина няма такова самочувствие, само повтаря клишета zа баzиликус и шопската салата и българския домат до побъркване...
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B0%D0%B8%D1%81%D0%B8%D0%B … D1%81%D0%BA%D0%B8

Общи условия

Активация на акаунт