На какво се базира националното ви самочувствие?

  • 6 611
  • 88
  •   1
Отговори
# 30

според мен отдавна българина няма такова самочувствие, само повтаря клишета zа баzиликус и шопската салата и българския домат до побъркване...

абе не знам за домата, ама като наШите краставици тука няма  Crossing Arms

# 31
  • Мнения: 7 914
На какво се базира националното ви самочувствие?

 - не означава ли , че вече го има националното самочувствие? Rolling Eyes
или поне за желаещите да отговорят на въпроса Wink

# 32
  • Мнения: 7 914
въпроса е имаме ли го иzобщо, а после ще видим , ако го имаме на какво се баzира ... до тук само клишета zа 681 г. това го учихме на иzуст след клас стани и клас мирно
.


кое за теб не е клише? newsm78
не се заяждам , само питам

# 33
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124

според мен отдавна българина няма такова самочувствие, само повтаря клишета zа баzиликус и шопската салата и българския домат до побъркване...

абе не знам за домата, ама като наШите краставици тука няма  Crossing Arms


това е абсолЮтна истина. и зелето им, и то не е как трябва  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 7 914

според мен отдавна българина няма такова самочувствие, само повтаря клишета zа баzиликус и шопската салата и българския домат до побъркване...

абе не знам за домата, ама като наШите краставици тука няма  Crossing Arms


това е абсолЮтна истина. и зелето им, и то не е как трябва  Mr. Green
да не говорим за киселото зеле Mr. Green Mr. Green

# 35
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124

според мен отдавна българина няма такова самочувствие, само повтаря клишета zа баzиликус и шопската салата и българския домат до побъркване...

абе не знам за домата, ама като наШите краставици тука няма  Crossing Arms


това е абсолЮтна истина. и зелето им, и то не е как трябва  Mr. Green
да не говорим за киселото зеле Mr. Green Mr. Green

кисело зеле нЕма изобЩо тука  Shocked
има нарязано краути в буркани  Confused

# 36
  • Мнения: 7 914

според мен отдавна българина няма такова самочувствие, само повтаря клишета zа баzиликус и шопската салата и българския домат до побъркване...

абе не знам за домата, ама като наШите краставици тука няма  Crossing Arms


това е абсолЮтна истина. и зелето им, и то не е как трябва  Mr. Green
да не говорим за киселото зеле Mr. Green Mr. Green

кисело зеле нЕма изобЩо тука  Shocked
има нарязано краути в буркани  Confused
а при нас в наелонови торбички неприлично Mr. Green ситно нарязано и толкова солено, че зелето се губи Joy

# 37
  • Мнения: 6 167
кисело зеле нЕма изобЩо тука  Shocked
има нарязано краути в буркани  Confused

което е сотто ачето май ( не съм купувала), а не е зряло в сол и вода, хрян, клонки  и тн. масрафи.

# 38
  • Мнения: 3 521
 Laughing Да не наближава обяд?
Тук има кисело зеле от бидони по турските магазини...а български краставици пускат редовно в Алди - хрупкави като нашенските, за киселотои мляко писах в другата тема Mr. Green . Да ви поканя на зелеви сърми и таратор?

# 39
екстра си е краутито, а в такъв вид най го оби4ам (да ме проЩава Паисий, ниЩо ли4но)   Grinning


# 40
  • Мнения: 9 052
въпроса е имаме ли го иzобщо, а после ще видим , ако го имаме на какво се баzира ... до тук само клишета zа 681 г. това го учихме на иzуст след клас стани и клас мирно
.


кое за теб не е клише? newsm78
не се заяждам , само питам

zаяждай се, питай ... проблемми няма.
клише е всичко по темата, което може да иzлеzе от устата на майки с българско национално "самочувствие", които децата си на български еzик не могат и не си правят труда да научат , zащото zа какво им е, като могат да ги научат да каzват 681 г. на английски например ... zа справки погледни съответната тема от миналата седмица.

# 41
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
въпроса е имаме ли го иzобщо, а после ще видим , ако го имаме на какво се баzира ... до тук само клишета zа 681 г. това го учихме на иzуст след клас стани и клас мирно
.


кое за теб не е клише? newsm78
не се заяждам , само питам

zаяждай се, питай ... проблемми няма.
клише е всичко по темата, което може да иzлеzе от устата на майки с българско национално "самочувствие", които децата си на български еzик не могат и не си правят труда да научат , zащото zа какво им е, като могат да ги научат да каzват 681 г. на английски например ... zа справки погледни съответната тема от миналата седмица.

е ниЩо де, кажи ти, с удоволствие Ще изслуШаме твойте не_клиШета.

# 42
  • Мнения: 11 322


 най се гордея с факта, че от 681 г БГ е държава Peace
Това е донякъде вярно. Ако попаднеш на Български хроники на Стефан Цанев, ще видиш далеч по-различна картинка. Били сме доста учен народ, още преди да се заселим по този край



тъкмо ми я донесоха за Коледа, но едва ли Ще я подхвана скоро. не можах да разбера за разли4ната картинка в положителен, или отрицателен аспект?
Оставям на теб да решиш. Всеки сам може да си направи изводите според мирогледа си. Не натрапвам мнение, просто споделям прочетеното с един по-различен поглед и някак по-реалистичен на нашата история.

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 17:49 от Вечерница

# 43
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124


 най се гордея с факта, че от 681 г БГ е държава Peace
Това е донякъде вярно. Ако попаднеш на Български хроники на Стефан Цанев, ще видиш далеч по-различна картинка. Били сме доста учен народ, още преди да се заселим по този край

Оставям на теб да решиш. Всеки сам може да си направи изводите според мирогледа си. Не натрапвам мнение, просто споделям прочетеното с един по-различен поглед и някак по-реалистичен на нашата история.

тъкмо ми я донесоха за Коледа, но едва ли Ще я подхвана скоро. не можах да разбера за разли4ната картинка в положителен, или отрицателен аспект?

аа, аз сама Ще реШа без друго, уж нямам рогати в астралната картина пък ни се водя, ни се карам  Mr. Green
просто не можах да разбера то4но написаното  Embarassed newsm78

# 44
  • Мнения: 2 379
- на какво се базира националното ви самочувствие?
На това, че според едни проучвания, сме втората по интелигентност нация на света. След евреите.
Освен това, забележете, тези проучвания се правят ежегодно и никога не губим позиции!
И, след като вече задминахме американците, скоро ще им видим сметката и на евреите.

Общи условия

Активация на акаунт