От местопрестъплението...

  • 50 961
  • 684
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
За Сара няма официална информация. Но някъде из списанията мернах, че планират да я върнат в края на сезона, за да запазят интереса за следващия. Естествено, това е в сферата на клюките.

# 16
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ми тя напуснала, пък решила, че направила грешка, кой знае дали ще се върне. Иначе нали имаше един случай, който разследваха в Безследно изчезнали и в ЛВ, някой знае ли за кой точно епизод става дума, защото аз не видях някой незавършен в осми сезон нито някой дето да изглежда като втора част...

# 17
# 18
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мерси много. Ще гледам и епизода на Безследно изчезнали. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 941
Аз съм луд фен, вечер не заспивам без да гледам някоя серия, дори ги повтарям. Изгледала съм абсоооооолютно всичко, което е излязло до момент - всичките сезони и на ЛВ, Маями и НЙорк.. До неотдавна най- много харесвах Лас Вегас, но изведнъж преоткрих Хорейшио  Mr. Green Мисля, че някъде дълбоко и тайно цял живот съм искала да бъда криминалист  Joy

# 20
  • Мнения: 622
Луд фен съм на сериала Mr. Green.Маями ми е любимото,вече съм гледала всички сезони и пак ми е интерсно

# 21
  • Мнения: 2 663
Много oбичам сериалчето, гледам го още от 2005 и съм изгледала всички сезони на CSI (las vegas).
Маями хич не ми харесва, Ню Йорк става, ама е Лас Вегас си е класика!
Чакам всеки епизод с огромно нетърпение

# 22
  • Мнения: 5 255
Още един фен на CSI  Heart Eyes
Гледам основно Лас Вегас, другите не ми легнаха на сърце  Crazy

# 23
  • UK
  • Мнения: 3 959
Окей, търсих и не намерих. Трябва ми шести епизод на шести сезон на Безследно изчезнали (Without а Trace). В Замунда има само пети и то без сийд, в Арена - нищо.

# 24
  • Мнения: 232
А защо си мисля , че ги повтарят. Много го харесвах, но напоследък ми омръзна.

# 25
  • Мнения: 2 631
И аз съм голям фен на сериала CSI, всяка вечер гледам по няколко серии... Обаче на мен май нещо ми се пообъркаха....  Embarassed
Първия сезон, който изгледах май беше от Ню Йорк, с оная къдравата  Confused

Може ли някой да ми внесе малко яснота как вървят хронологично сезоните и въобще малко повече инфо за сериала!  Praynig
В замунда са много объркани и откачени нещата!  Close

А иначе и играта съм играла! Много е яка  Heart Eyes

# 26
# 27
# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 378
И последно по тв-то какво са давали? Маями до 5-ти сезон вкл. май? newsm78

# 29
  • Мнения: 5 478
Ами на Лас Вегас даваха 7 сезон, ама май го спряха...
Всъщност по Нова не ги следя вече...
Сега съм пуснала да се теглят от 1-ви до 4-ти сезон.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт