От местопрестъплението...

  • 50 973
  • 684
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 028
още един заклет фен на CSI, изгледала съм всичко, че и по няколко пъти  Mr. Green

Най-много харесвам "От местопрестъплението: Лас Вегас", в момента тече 8-ми сезон, стигнали са до 11 серия

Следващ в личната ми класация е "От местопрестъплението: Ню Йорк", там нещата са ги докарали до 4-ти сезон, 13-ти епизод

И на последно място са ми "От местопрестъплението: Маями", 6-ти сезон, също 13-ти епизод. "Маями" са ми най-мудни, щото разследват само по едно убийство на серия, рядко са повече, като в "Ню Йорк" и "Лас Вегас."

# 31
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Още един фен се записва. Изгледала съм всичко на Вегас и Ню Йорк, сега съм подхванала Маями от самото начало, иначе съм гледала разбъркано и сериите по Нова. Сериалът много ми харесва, макар на някои неща да ми идват в много като прекалено кървите сцени и варенето на черепи например. Но от друга страна ми е особено приятно да научавам разни неща от химия, физиката и т.н. като напримар полимерната памет - нямах представа, че подобно чудо съществува. Аз лично най харесах Ню Йорк, след това Маями и накрая  Вегас  - там хората не са ми толкова симатични с изключение на Катрин и София. Вие защо така не харесвате героите в Ню Йорк? Мен Мак страшно ме кефи, страшно.  Фен съм и на Хорейшио и Йелена /или както там и е името - жестока мацка/.

# 32
  • Мнения: 9 973
няма серия,която да не съм гледала поне 2 пъти Peace

# 33
  • Мнения: 2 631
Обожавам Лас Вегас  Heart Eyes
Имаше един период, в който гледах по няколко серии една след друга и нощем сънувах ...... 'хубави сънища' с Гил Грисъм  Blush  Joy
Сега продължава да ме кефи, но чакам да се събере със Сара... Другата ми любимка от сериала.
Много яко сериалче!!!  Peace

# 34
  • Мнения: 5 478
Кафе, все едно аз съм писала в твоя пост Laughing

Изгеледах вече всички сезони...
Сега чакам нов епизод..

# 35
  • Мнения: 2 631
Кафе, все едно аз съм писала в твоя пост Laughing


  bouquet

# 36
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92
 Харесвам сериала следим го !Харесвм всички ,но ако трбва да ги класирам в някакъв ред то това е Лас Вегас,Маями и Ню Йорк.Жалко ,че ги дават доста разбъркано!

# 37
  • Мнения: 7 837
Нова серия на Лас Вегас - най-рано след 2 седмици  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 5 478
Нова серия на Лас Вегас - най-рано след 2 седмици  Simple Smile

Верно? Въх, едвам ще дочакам Party Party
Всъщност от къде знаеш?

# 39
  • Мнения: 7 837
Преглеждам разни списания, докато чакам на опашката в магазина. В момента се снима серия  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 2 631
Мен може и да ми е любим сериал, но като имам всичко наготово и хич не се интересувам за история и хронология.
Моля някой да ме светне как са снимани сезоните и тази 'нова серия' значи ли, че продължават да снимат с Уилям Петерсън (Гил Грисъм)?  Blush Thinking Whistling

# 41
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 375
Мен пък най- много ми харесва Ню Йорк. После Маями и накрая Лас Вегас. Гледам всичко, което въртят по Нова и АХН, но не мисля да свалям серии. То много сериали, много нещо  Rolling Eyes

# 42
  • UK
  • Мнения: 3 959
Че защо да не снимат с Уилям Питърсън?

# 43
  • Мнения: 2 631
Че защо да не снимат с Уилям Питърсън?

Не съм казала, че има причина за обратното.
Както казах, не съм наясно с исотрията на филмирането и прочее хронологичен вид на сериала.
Така се изразих, защото бих се радвала да има още и още  Hug

# 44
  • Мнения: 5 478
Мда, в момента го снимат. С всички до колкото знам, без Джорджа Фокс (която се надявам да върнат). Като започнах да го гледам лятото по Нова си мислех, че е много стар филм, пък то не било всъщност...

Общи условия

Активация на акаунт