Какво давате на бебоците за да успокоите никненето на зъбки

  • 3 101
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 618
Дентинокс, само за първият, че бяха едни писъци  ooooh!

# 16
  • Мнения: 39
Благодаря ви много за съветите, вчера му дадох малко Панадол, защото беше нервен целия ден. Веднага се успокои. Но не мисля всеки път Панадол да давам, ще взема някое гелче, то предполагам всички облекчават, но за кратко. Въпроса е поне замалко да му облекчи болката  Hug

# 17
  • Мнения: 4 546
Дентинокс. облекчава го. само като види тубичката и започва да пърха от нетърпение  Grinning
Калгел не му действа

# 18
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Не давам нищо, кърмя го колкото си иска. Имаме вече 4 зъба без проблем.

# 19
  • Мнения: 287
Аз давах гушкане, за съжаление не разполагах с цица Mr. Green
Според мен не му давай никакви лекарства, ще израстат тези пусти зъби.
Панадол съм давала само ако вдигне висока температура, над 39 градуса.

# 20
Цица давах и беше доста успокояващо и за двете ни. Simple Smile
Peace  Joy  който го може, го може !!! Аз давам Дентинокс-Гел и  baby_neutral биберон в устата за да чеше венците Mr. Green

# 21
  • Мнения: 636
Нищо не съм давала. Имаме две зъбчета. Не спахме няколко вечери и това беше Crazy.

# 22
  • Мнения: 3 929
Аз мажех венците с Калгел или с течен аналгин, но облекчението беше изключително краткотрайно. Май приемането на Панадол за бебета най-дълго облекчаваше състоянието му.

# 23
  • Мнения: 630
Вибуркол-н - хомеопатични свещички. Това най-много помага. Иначе ползваме дентинокс и панадол.

# 24
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Давам калгел и дентинокс,но те имат временен ефект.Калпол съм давала само ако вдигне температура или е много неспокоен(половин доза).
Иначе търпение му е майката

# 25
  • Мнения: 476
Мажа с Дентинокс от време на време. Успокоява го.  Peace

# 26
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здравейте мами,

 на мойто бебе му растат вече зъбките и е много нервен заради болката. може ли да ми дадете съвет какво да му давам за да го облекчи - някое гелче, панадол?  newsm78

Давам Калгел, въпреки, че май не помага много  newsm78, но Панадола-а определено върши работа!  Peace

# 27
  • Мнения: 479
При нас само Панадол помага

# 28
  • София
  • Мнения: 830
Има едно хомеопатично лекарство: Хамомила на Боарон е. МОжеш да опиташ с него.

# 29
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Редувам - дентинокс, калгел и пансорал. Не че има кой знае какъв ефект де. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт