"Великолепната шесторка"

  • 20 976
  • 414
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 908
Много се надявам да сте прави.
 При мен надделява песимизмът. Сега всички участници ронят горчиви сълзи за децата от Могилино, но утре ще ги забравят, защото си имат друга работа.

Аз съм съгласна с теб, сигурно и аз съм песимистка, обаче не това е начинът. Щото всички тия дето пеят благотворително никога няма да отидат при децата, но иначе са много съпричастни и видите ли отделят от безценното си време за тях. А какво всъщност става? Правят си реклама. И децата не знам колко ще спечелят, но те определено ще.
И г-н Магърдич, с цялото ми уважение към него, голям професионалист е, но защо той не засне филм за Могилино и после да направи шоу? Ами се възползва от направеното от една жена, която няма нищо общо с България.
Но все пак се надявам наистина да помогнат на дечицата и ВСИЧКИ набрани средства да отидат за тази кауза. Щото да кажем певците работят безвъзмездно, ама музикантите? За декорите?  Confused

# 76
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
ще си изям ушите от яд, че не успях да го гледам... Sick казаха ли колко са събрали от първото предаване?
аз се чудя защо не закрият и МТСП заедно с дома, щом всичко се оправя с подобни кампании!? newsm78

# 77
  • Мнения: 3 835
Щото да кажем певците работят безвъзмездно, ама музикантите? За декорите?  Confused

Моля ви, четете написаното преди вас! Според изнесената информация, абсолютно всички, свързани по какъвто и да е начин с предаването, работят благотворително.

Броненосец, държавата в лицето на МТСП и АСП участват, защото крайната цел е извеждане на деца от институция, а без тяхното разрешение това не може да стане.

аз се чудя защо не закрият и МТСП заедно с дома, щом всичко се оправя с подобни кампании!? newsm78

 Laughing

Гледай го в Neterra.

# 78
  • София
  • Мнения: 3 421
Въобще не ме интересува стайлинг, фалшиво пеене и т.н. щом по този начин може да се помогне дори на 1 дете.

Не искам да мисля, че щом има още такива домове няма да искам да помогна сега за този. Не искам да мисля, че държавата трябвало да помогне, щом сега мога да помогна аз.
Щом това е начинът и работи - защо не.

Изпратихме SMS и ще пращаме.

# 79
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Надявам се да се съберат пари, не за една, а за няколко къщички. И смятам да не съм критична точно към това предаване.

# 80
  • Мнения: 2 014
Важното е да се помогне на децата!Важното е предаването да стигне до сърцата на хората!

Нищо ,че роклята на Ани Салич е  като за бал,нищо че ще получи бръчки от изкуствената усмивка през време на предаването!
Нищо ,че Рени с "компетентните" си коментари и държание   се прави на великата певица №1 , а също и Мариана Попова!
Нека са повече СМС-ите,макар че не това е начина.
Но все пак е нещо!
 

# 81
  • Мнения: 1 666
И тук да напиша (защото има такава тема и в Кино и тв), че шоуто много ми харесва! Много ми харесва идеята, че дори да мислиш, че не можаш да помогнеш, винаги има начин, дори да трябва да преодолееш себе си. И мисля, че начинът да се помогне на тези деца с едно забавно шоу е удачен, защото ще събере голяма аудитории и да се надяваме много смс-и и достатъчно пари.

# 82
  • София
  • Мнения: 2 271
А стига сте плюли, де!
Това е ПиАр на проблема, не на участниците в шоуто. Те са ни известни, но проблема е доста потулен. Много хора, ако не им навреш в лицето ужасяващите кадри от Могилино, няма да направят нищо - ще си кажата "Да, има някакъв дом в някакво село", ще въздъхнат тежко и толкова.
Инициативата да се популяризират такива проблеми е страхотна! Поздравявам организаторите!

Някой на горе каза, че това е срам за държавата. Мен ме е срам, че съм българка. Няма по-гнусно нещо от корупцията и прогнилото държавно управление. Ей от това трябва да ни е срам.

# 83
  • Мнения: 410
За мен предаването е поза. Мигар досега не са знаели, че има такъв дом, такива деца, които страдат? Та трябваше чужденец да им го навре в очите?
И нима по този "ведър" повод Ани Салич трябваше да прилича на зелка в тая рокля тип 1001 нощи? Пфу. Аман от пози.

# 84
  • Мнения: 596
А стига сте плюли, де!
Това е ПиАр на проблема, не на участниците в шоуто. Те са ни известни, но проблема е доста потулен. Много хора, ако не им навреш в лицето ужасяващите кадри от Могилино, няма да направят нищо - ще си кажата "Да, има някакъв дом в някакво село", ще въздъхнат тежко и толкова.
Инициативата да се популяризират такива проблеми е страхотна! Поздравявам организаторите!

Някой на горе каза, че това е срам за държавата. Мен ме е срам, че съм българка. Няма по-гнусно нещо от корупцията и прогнилото държавно управление. Ей от това трябва да ни е срам.

Да така е , няма как да се скриеш от проблема  виждайки постоянно кадрите по телевизията! Искренно се надявам ,ч е ще се съберат средства и те ще стигнат до тези дечица , за да облекчат поне малко съдбата им! При всяко показване на кадри от този дом, очите ми се пълнят със сълзи ,предполагам и на вас, но искам тези сълзи да видя и в очите на тези  , които са виновни за съдбата им , а те едва ли гледат БТВ! Искам да монтирам огромни екрани в Парламента и постоянно да се излъчват тези кадри, за да освестят нашите политици и да събудят отдавна заспалата им съвест, надявам се че още е възможно!! Това за мен би имало по-добър ефект, защото само с икономията на една служебна кола би могъл да се издържа домът за няколко месеца!! Концерта ще бъде една кампания , а после?! Тези кадри трябва да са постоянно пред очите ни, за да връщат самозабравилите се политици в реалността!!

# 85
  • София
  • Мнения: 2 271
Точно така, Гала66! Много съм съгласна с изказването ти!

Не знам как на някои хора, от цялата работа, най-големия трън в очите им е роклята на водещата...

# 86
  • Мнения: 48 051
не го гледах предаването, но за съжаление мисля че подобни кампании трябва да са спомагателни, а не основен начин за набиране на средства
и мисля че е нелепо, на фона на умиращи от глад деца, да се прави шоу
мисля че беше редно министерството много отдавна да се стресне поне от филма, айде и да не са имали информация преди това, и да отпусне средства за специалисти, за бус и т н
в крайна сметка аз, както и повечето от вас, сме платили на държавата не малко данъци, не получавам детски, не очаквам кой знае колко помощ, и се оправям сама някак, но тези дечица нямат такава възможност, редно е държавата да се погрижи за тях с нашите пари, и освен това най- вече да се погрижи за превенцията- да не се стига до оставяне на дете в дом, да не се раждат толкова нежелани деца, да не се изоставят болните деца...
разбира се ще пусна смс, защото винаги пускам...
но се чудя какво ще стане с останалите дечица в дома, а в другите домове
май не е толкова лошо че са гласували против затварянето на дома, ама дали ще се взмат специалисти и дали ще започнат малко по- добре да с егрижат за тях?

# 87
  • Мнения: 4 300
...в крайна сметка аз, както и повечето от вас, сме платили на държавата не малко данъци, не получавам детски, не очаквам кой знае колко помощ, и се оправям сама някак, но тези дечица нямат такава възможност, редно е държавата да се погрижи за тях с нашите пари, и освен това най- вече да се погрижи за превенцията- да не се стига до оставяне на дете в дом, да не се раждат толкова нежелани деца, да не се изоставят болните деца...
...
Хареса ми това, което си написала. Знаеш ли колко ЛС от майки, занимащи се с благотворителност, съм получила. С които ме питат как да завъртят нещата така, че да получават по голямо майчинство от държавата. Направо ми се повдига от двойните стандарти. Повдига ми се и от деструктивния начин на мислене- щом държавата не се е справила ( "аааа ама то това нашето държава ли е") дай да отблъснем всяка друга помощ, нали държавата е на първо място, какво тук значи някакава си личност. Какво от това че десетина известни хора са жертвали част от времето си да помогнат, нали роклята на Ани Салич е тъпа. Уницеф си правят ПР на гърба на децата. Те ще са зле, но ние ще сме горди.

# 88
Здравейте!

Не мога да си обясня този песимизъм и негативизъм!
Когато нищо не се случва, сте негативни и плюете, когато нещо се случва ( и то не малко) - пак само се плюе!

Това за мен не е нормално....вместо да се зарадвате (защото нали точно ВИЕ сте мноооого ангажирани с тези проблеми...), само сте недоволни и отрицателно настроени...

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 82
Давам шанс на предаването, въпреки че в Могилино не живеят само 15 деца... Какво ще стане с останалите, там има деца, които от раждането си не са ставали от леглото...
А не ви ли хрумна, че тази идея за предаване всъщност цели да отвлече вниманието от предстоящото по Нова "Пей с мен"?   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт