Януари ще празнуваме, бебенцата малки ще целуваме!

  • 12 983
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 851
Връщам се от преглед и бързам да се отчета: разкритие - 2см.; шийка - изгладена; плацента - зряла; води - леко намалели; контракции - цъ, няма. Тапата ми още не е паднала. Доки каза, че може и тази вечер да родя, а може и след три дни - зависи бебешора кога ще реши. Важното е той да си избере датата  Peace Heart Eyes Терминът ми е на 22.01. и ако дотогава не родя ме вика всеки ден на запис.

Еми това е от мен - сега мисля да си почивам и ще чакаме решението на малчо  Heart Eyes

Ханна: водолея започва от 21.01. - може и ние да го дочакаме  Grinning

# 286
  • Мнения: 52
iramira - капки слагахме ние и се оправихме, казват се Тобрин.За три дни мисля или дори за два се оправи.Иначе преди да ги капвам капките с преварена вода и измивам очичките.Успех!

# 287
  • София
  • Мнения: 6 182
Tакааа и Жоржи го започнаха коликите от снощи. Вечерта заспа със сешуар без проблем, но цяла нощ е една борба с цицата: хем гладен, хем не иска да тегли, а само да ме ръфа. На сутринта не издържах и му дадох изцедена кърма в шише и я излапа за нула време. Та съм на път да вдиган бяло знаме с туй кърмене от гърда. То не беше първо плоски зърна, после вял зарди жълтеница, 2 дена сука нормално и аз се зарадвах, сега пък колики. После сигурно ще почнат зъби  ooooh!

И аз ще му капя капки Тобрекс в очите. С кърма и почистване с физиологичен пробвах 24 часа и ефект - нулев. Педката каза да минаваме на капки, за да не стане зелен секрета, но този път не са вземали секрет за коки.

Тедсан, свекърите ти не отстъпават по нищо от всички уважаващи себе си такива  hahaha Моята свекърва скоро каза, че всяко нормално семейство давало детето си да учи някакъв музикален инструмент... от което стана ясно, че моето семейство не е от нормалните  Party ама като е далече и прощавам, защото знам, че не е лоша просто е нетактична. Виж като е наблизо почвам да рия с копита.

На всички чакащи - споко...няма къде да ходите, ще раждате  Peace

Честито на рождение новите бебоци и здраве, сили и успех на техните мами. И ако има именици и на тях честито   bouquet

Между другото, как сте с килограмите? В смисъл продължавате ли да сваляте след изписването от болницата? Че аз за 4 дена от изписването свалих 3кг., което много ме радва, но се чудя от какво може да е и до кога ще продължи  newsm78

# 288
# 289
  • Мнения: 393
  Аничка,аз сега родих така-с окситоцин за 3 часа PeaceОтидох без никакво разкритие,без болки,ама без нищичко и като ме вклЮчи чичо доктор на система и след 2 часа ми шибна и два Спазмалгона ли,Бускулизина ли-ела да видиш как всичко си дойде на място Wink Лошото на този метод е че лежиш в кревата и гледаш много да не шаваш,за да може и системата да тече като хората,а и да не спукаш вената...А иначе аз си повиках Blush,уж се опитвах да държа,ама на края пак се ядосах и ги нареждах...та може би затова сега и Емката извива глас Tiredи ми устройва неверотни нощни серенади...
  Днес я изведох за мако навън-в градината,на слънце Sunglasses,ама пак рева..Така че Усмивка да е спокойна,ако Мария не плачи,когато  носи на ръце-моята беба все си реве-и в леглото,и в столчето,и на ръце,и яла,и суха.... ShockedРев-доволно

Общи условия

Активация на акаунт