Признавате ли съграденото от вашите мъже?

  • 4 100
  • 131
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
По времето на социализма е имало челни телчарки,челни доячки,също и челни кранистки.Т.е.нямало е мъжка и женска професия.Така,че,пътищата,по които вървя най-вероятно са създадени и от женски ръце.В заводите да не би да са работили само мъже?И да не би жените да не са държали калашници?Сърди се на социализма,че така безобразно направи жените равни с мъжете.можехме да седим в къщи и да си плетем дантели.Обаче не!Всичко развалиха тези комуняги.И все пак благодаря на собственият си мъж,че направи със собствени средства път до нашата вила.Този спомен ще ме топли в самотните ми нощи.

# 16
  • Мнения: 5 940
Моят мъж се изявява на друго поприще, допринася за друг тип развитие на човечеството, от по-духовната  и интелектуалната му страна, а не от бачкаторската... Но това не прави работата му по-малко ценна за мен и останалите. Двамата взаимно оценяваме какво правим за другите и за семейството, иначе не бихме били такова.

# 17
  • Мнения: 6 993
Да благодарим на всички, мъже и жени, като моя съпруг, че без тях, Уиндоус, Линукс и прочие ОС и интернет, сега нямаше да си пишем  Laughing
Иначе аз дете не съм родила, не готвя, не чистя, мързелива съм и дори висшето си образование още не съм завършила. Общо-взето не съм постигнала много Crazy

# 18
  • София
  • Мнения: 3 099
Моят мъж се изявява на друго поприще, допринася за друг тип развитие на човечеството, от по-духовната  и интелектуалната му страна, а не от бачкаторската...

Да ме прощаваш, но темата не е за това чий мъж е "по-по-най-"...

# 19
  • Мнения: 39
Аз съм жена и то каква.От 8 клас се оправям сама с живота.Родителите ми отидоха да живеят на друго място (провинцията),разполагах с 5лв на седмица и все пак завърших елитно училище.Баба ми ,да е жива и здрава,ми плащаше наема.След това започнах гадна работа в гаден магазин,за да си плащам обучението.И с това се справих сама.Изградих живота си,контактите си,всичко.Сама си намерих прекрасна работа и многократно се доказах.Купих си жилище(на кредит) и след това срещнах мъжът.Изкарвам поне 2 пъти повече от него,но това не ми пречи да го глезя,да го посрещам с усмивка вечер...и т.н.Има ли за какво да блягодаря на когото и да било?????????? newsm78

# 20
  • Мнения: 3 447
И не е ли най-голяма радост дете да родиш и да го отгледаш, а вечер да посрещтнеш умореният съпруг, който на дали с толкова голяма радост е бил там някъде "на тръстиката".
Поздравления за умело подбрания ник   bouquet Laughing
Признавам съграденото от моя мъж, да. Нищо, че е без смазка. Иначе, ако трябва да правим групов поклон пред целокупното мъжко човечество, трябва да изредим и други неща, които му дължим. Не толкова приятни.

# 21
  • Мнения: 5 940
Моят мъж се изявява на друго поприще, допринася за друг тип развитие на човечеството, от по-духовната  и интелектуалната му страна, а не от бачкаторската...

Да ме прощаваш, но темата не е за това чий мъж е "по-по-най-"...
Пределно ми е ясно, просто уточнявам, че не само за пътищата и леенето на стомана може да си благодарен на един човек. Пък и не омаловажавам труда и на другите...

# 22
  • Мнения: 2 792
  Пред кого да признаваме и защо трябва да признаваме или да отричаме нещо ? Имам си правило да не мисля за живота си по сладникаво бозавия начин, характерен за  романите  тип  Арлекин.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Авторът явно изпитва носталгия по времената, когато умореният съпруг се е връщал потен от работа, а жена му клякала с легенче да му измие краката.

# 24
  • Мнения: 3 447
Авторът явно изпитва носталгия по времената, когато умореният съпруг се е връщал потен от работа, а жена му клякала с легенче да му измие краката.
А след това е клякала без легенче  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 281
Авторът явно изпитва носталгия по времената, когато умореният съпруг се е връщал потен от работа, а жена му клякала с легенче да му измие краката.

А! Не се ли прави вече?

# 26
  • Мнения: 3 447
Авторът явно изпитва носталгия по времената, когато умореният съпруг се е връщал потен от работа, а жена му клякала с легенче да му измие краката.

А! Не се ли прави вече?
Ауууу, прецакала си се!

# 27
  • Мнения: 281
Да бе! Ми казвайте!
Аз клякам сутрин и вечер. Без легенче - сутрин.

# 28
  • Мнения: 2 161
Направо  едва се сдържам да не попитам някои жени тук какво точно работят мъжете им,че са им толкова признателни?

# 29
  • Мнения: 281
Моят е Велик.

Общи условия

Активация на акаунт