American Idol-7-ми сезон!Фенове,настана време....

  • 18 723
  • 444
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 940
За Дани....Гей ,мей ама глас има -мисля че  не отива в графата при Синджая ...ама хич изобщо
Мен ми е интересно това дете.

Австралиеца ми харесва но е със голямо самочувствие...ама то лошо няма да си знаеш мястото.

Трябва пак да ги чуем за да си съставим мнение мисля -тук там откъсче не става,имаше няколко измежду 24мата които не си спомням да съм ги чувала да пеят.

# 61
  • Мнения: 2 257
Викайте ми Randy Jackson bowuu Таман се логвах, за да пиша, че австралийчето (Come on, baby, light my fire) тотално ми прилича на Майкъл Хътчънс - по стил и по всичко - и Ранди взе, че се изцепи същото. Mr. Green Сега ше излезе, че преписвам. Mr. Green

Гледах на пресекулки, хареса ми таткото на онова хубавото момченце; Дейвид Кук ми хареса; един, дето прилича на член на Металика също; а Дани си е мамин сладък педалчо - няма лошо, какво сега (не ми харесва обаче!). Жени не видях нещо - само мъже ли са тази вечер?
 
Синът ми обаче ме впечатлява вече - още преди забелязах, мислех, че е случайно, но не - спира всичко, което прави в момента и се заглежда много, ама много сериозно в пеещия, после дръпва някаква негова си, обстойна реч. Бъдещ Саймън може би? Mr. Green

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 05:23 от Джи

# 62
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Офффф с това бебешко къпане и приспиване пак изтървах - я кажете как беше тази вечер?

# 63
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Хм, аз хванах точно от Дани - гейчето и ми направи много лошо впечатление държанието му. Много бързо забравят тия хлапета кой ги е вкарал в класацията до там ooooh! и големи усти отварят.

Иначе младежа с плитките и китарата беше страхотен - май най-много ми хареса досега, ама не си спомням как се казваше.

Много исках да видя нашето канадско момче, ама на изтървах!

Джи - днес са момчетата, а май утре ще са момичетата.  newsm78


# 64
  • Мнения: 2 255
Оооо, Джи...уат'с гоинг даун, дог Mr. Green
 Моите фаворити-17 годишния Дани и австралиеца.Онова с китарата не беше зле.
Русият, с кърпата на главата-О.К., момчето с вратовръзката-пее, но ми е дупе...нещо ме дразни в него..
Другите клонят към безлични.
 Да видим момите утре.

 П.П. Аз казвала ли съм ви някога, че обичам Саймън?

# 65
  • Мнения: 1 436
П.П. Аз казвала ли съм ви някога, че обичам Саймън?

'Ми сложи си го на аватар тогава  Mr. Green.

При нас започва след 40 мин, ама да видим кога ще се преборя за дистанционното, че върви баскетболен мач в момента  Whistling

# 66
  • Мнения: 2 257
П.П. Аз казвала ли съм ви някога, че обичам Саймън?
'Ми сложи си го на аватар тогава  Mr. Green.

Хаааааааааа, жестоко! Laughing Mr. Green

# 67
  • Canada
  • Мнения: 231
Така, аз съм за австралиеца, момчето с плитките и единия от 17 годишните (абе те много бе Simple Smile ), мъжът ми много хареса черния. А, и тоя с кърпата също ми хареса. Брей, голяма конкуренция, браво!

# 68
  • Мнения: 7 837
Ще започна да заобичвам и австралийци, мда...

# 69
  • Canada
  • Мнения: 231
Ох, като си прочетох писането, то едно име не съм вкарала  Laughing.
То всичко е ясно като в бял ден, де, да уточня само за 17-годишния - Дейвид.

# 70
  • Мнения: 98
момичета, запалихте ме Grinning. това е първият сезон, който гледам(засега по ю тюб).саймън е суууупер забавен, запишете ме в клуба на почитателите Winkмоите фаворити са майкъл-австралиеца (голЕм сладур) и рок & рол сестрата аманда, другите също са много добри, но тези двамата пеят моите любими песни Grinning и затова са ми любимци.

# 71
  • Мнения: 1 436
Мога ли да попитам и аз като Раян - защо аджеба ги карат да пеят песни от 60те като търсят modern recording artist  ooooh!?

Дейвид е душичка, много ми хареса. За Дани Нориега ще се съглася с Вики че може да пее, но е obnoxious на квадрат.

Е, не мога да го харесам тоз' Майкъл. Опитах се, но ми е противен  Crazy.



# 72
  • Мнения: 940
Оххх не тоя Дани много ме подразни снощи...то не беше поза то не беше чудо Rolling Eyes
Саймън както винаги беше на ниво ,съвпадна се с повечето от мненията ми Laughing
 На мен момчето с плитките ми хареса много и австралиеца ...ама той го дава с голямо самочувствие и малко ме дразнува.Момченцето с гласните струни е готино ама то много сладнииии!
Абе ще видим дайте да им дадем още шанс,нервнички бяха,1ви път на ТВто лайф.

Мисля че ще си ходи Гейчо и Чакизи (сп?) Peace

# 73
  • Мнения: 2 257
Аз имам някаква теза по въпроса вече:

Първо, някой ги е строил тия тримата, да се вземат в ръце и да изберат хора, дето:

                    ------- Могат да пеят (в сравнение с последния, минал, безобразен сезон)
                    ------- Са лъскави и симпатични (споменете си какви сдухани бяха в тия кръгове предишните)
                    ------- Самото предаване върви някак си по-"луксозно" (ако пък знам какво искам да кажа, те па на, ама някак си ми е по-лъскаво от преди) и интересно.

Второ:  Явно е имало скръцване със зъби от продуцентите да си оправят малко имиджа всички - включая Саймън, Тина Mr. Green.
Трето:  Тази вечер мацките са ми скучни. Laughing

# 74
  • Мнения: 7 091
Йееее, и аз успях да ги гледам!  Laughing Да ти кажа Саймън винаги си е изглеждал добре,ама не знам на Пола кой и оправя имиджа, че да иде да го застреля, щото изглеждаше ужасно.   Shocked
Мацките бяха скучни наистина, ама тази дето пя с бронхита накрая не беше зле. 1-2 от черничките ми харесаха, ама имена не запомних Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт