American Idol-7-ми сезон!Фенове,настана време....

  • 18 733
  • 444
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 257
Под 'имидж' нямам предвид косата на Пола тази вечер, а общо държание, нагласа, дух и т.н. Плюс цялостното "стоене" на целия пърформанс.

# 76
  • Мнения: 2 255
И на мен момичетата ми бяха по-скучни.Имаше една русичка, с кафяво облеченка, със сребърни презрамЧИЧки...с атитюд на "енд ай'м лайк- даа" Sick как надменно гледаше....
  Мъничка японка(мелез някакъв) не беше зле.Последната е О.К..Рок-нърс с много тъпа песен..., инак харесвам такива хоарс гласове аз...
  Саймън си е Саймън!Джи-размахвам пръст тук.
Ютурна, какво викаш, не си ме разбрала за СаймОн  Mr. Green , ами искам да кажа, че го обичам  Laughing

# 77
  • Мнения: 7 837
Стори ми се, че поне 2-3 пъти каза на Пола - don't torture her  за различни момичета. Айде бе... Трябва да има гърч и сълзи от рано. Поне 9 от тях си го заслужаваха.

# 78
  • Мнения: 1 436
Къдравата мацка (Брук?) ми е много странна. Според зависи от ъгъла на камерата изглежда или грозна и разчорлена или чаровна и симпатична  Thinking

# 79
  • Canada
  • Мнения: 231
Хе, хе, това за къдравата мацка и аз си го мислех.  Simple Smile
Но като цяло мацките са много добре изглеждащи и симпатяги, наистина!

# 80
  • Мнения: 98
Къдравата мацка (Брук?) ми е много странна. Според зависи от ъгъла на камерата изглежда или грозна и разчорлена или чаровна и симпатична  Thinking
Аха - съгласна. Много е странна. Като я снимат от ляво е грозна, от дясно и от пред - направо е красавица.

# 81
  • Мнения: 2 257
Хъ, АИ в четвъртък? Преди не беше ли следващия вторник елиминацията?
Имидж, имидж... Mr. Green

# 82
  • Мнения: 2 255
Не, Джи, сега е така, 2 вечери пеят, в четв.-елиминация.После като сведат до 12 ще е по старому.
Калифорнийската рокбанда фейс си тръгна, а?Може:)

# 83
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Новата песен на Пола = doh bash newsm66

# 84
  • Мнения: 2 257
Новата песен на Пола = doh bash newsm66

Като присвиеш очи и погледнеш, виждаш "Opposites attract" след 20 години. Дори вади същите тоалетчета, само че в малко по-модерно звучене. И музиката е леко по-съвременна. И СаймОн и ръкопляска. Twisted Evil

# 85
  • Мнения: 7 837
Скучно и скучно...
Killer queen даже не искам да коментирам, защото още се втрисам от изпълнението. Мисля че той ще си ходи.

# 86
  • Мнения: 2 255
Саймън си го каза, "...и останалите 19 мизерабъл участници."...Това ще е айдъла май, малкия.

# 87
  • Мнения: 1 436
 Shocked На мен ли ми се причу или Пола каза на дребния, че иска да го скуишне, да му откъсне главата и да го провеси от огледалото за обратно виждане  #Crazy. Май в света на дрогираните това е комплимент  ooooh!

# 88
  • Мнения: 1 147
Juturna, и аз си помислих, че недочувам, ама явно не.

# 89
  • Мнения: 940
Малкия направи 1 път изпълнение,много ни накефи със съпружието ...2 пъти го гледахме.
Саймън уби надеждите с това изказване обаче...а може и да ги надъха яко.
Но определено днес беше къде по добре от миналата седмица!

Общи условия

Активация на акаунт