За таксиметровите шофьори....

  • 3 558
  • 63
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
Е,щом ти става лошо...Аз ще седна отпред,само ако ми долепят пистолет в челото.

# 16
  • Мнения: 4 841
Е,щом ти става лошо...Аз ще седна отпред,само ако ми долепят пистолет в челото.

Ееее, Шанел, изключи малко резачката - иска момичето да се похвали, че има хубави крака, сега й е паднало   Joy

# 17
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
мразя ги.

# 18
  • Мнения: 2 161
Е,щом ти става лошо...Аз ще седна отпред,само ако ми долепят пистолет в челото.

Ееее, Шанел, изключи малко резачката - иска момичето да се похвали, че има хубави крака, сега й е паднало   Joy
А аз кога да похваля краката си?

# 19
  • Мнения: 125
Да се похваля в Пловдив положението с такситата в момента е много добро.Миналата година случайно попаднах на един зевзег,който не спря да говори ,пушеше ,колата беше в безобразно състояние и по чудо стигнахме ,караше ужасно.Последния месец се возя почти всеки ден.Налагаше ми се да вземам таксита и съм изумена .Нови коли ,чисти ,с климатик ,млади възпитани шофьори ,единия даже слезе и ми пое багажа ,защото бях с бебо на ръце.ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И ВСЕ ТАКА ДА Я КАРАМЕ.

# 20
  • Мнения: 8 999
Шишо-бакшишо весел образ..но това ли е реалноста?Повечето таксиметрови шофьори са арогантни,нагли,невъзпитани,колите им миришат  и не връщат ресто  Money  .Споделете вашите впечатления и случки-добри или лоши ...

Ами ти си казала всичко, какво да допълня. А, да - когато искаш да те превозят на близко разстояние, винаги се оказва, че са "в друга посока"! Изживяват като автобуси или маршрутки, които си имат определен маршрут и не могат да кривнат от него. Да не говорим за "празничните" цени.

# 21
  • Мнения: 600
Е,щом ти става лошо...Аз ще седна отпред,само ако ми долепят пистолет в челото.

Ееее, Шанел, изключи малко резачката - иска момичето да се похвали, че има хубави крака, сега й е паднало   Joy
[/quote

напротив, дори не са хубави. на петна са от растящи подкожно косми и винаги съм се притеснявала, когато някой ги зяпа, все си мисля, че лесно се забелязва и ми е неудобно. Embarassed

# 22
  • Мнения: 2 978
Аз пък си ползвам само един шофьор. Ако той не може,  ми изпраща негов колега.

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 15:28 от Вини

# 23
  • Мнения: 677
Бакшиш е диагноза. Не всички са уроди, де. Но е масово. Чакам Буболина в темата, че да се разкърши( м ) малко.

# 24
  • Мнения: 2 161
Ах,ах,ах,а когато като невръстни деца бършехме из Златни пясъци,таксиметровите шофьори ни бяха първи приятели.Защото бяха кът.Сега се превърнаха просто в бакшиши,но тогава...На гости сме,родителите ми викат такси и един час го чакаме да пристигне.Накрая заспивам и ме носят до колата.

# 25
  • Мнения: 677
Навремето такситата бяха държавни. Таксиджия беше престижно и доходно. Шанел, не измествай темата с ретроспекции.

# 26
  • Мнения: 130
Да ви разкажа една весела случка.Лятото викам си такси на адрес от центъра за Цветния квартал след 3 мин слизам пред блока таксито чака качвам се и пак му казвам за Цветния,тръгва човека ама те нашите улици тъкмо ги бяха разтурили коя заради строеж затворена другата вече еднопосочна я направили....и той направо се ошашави докато излезе на главната.Тръгва посока цветния аз пиша смс че пристигам след малко по едно време надигам поглед гледам приближаваме дом младост...направо изтръпнах викам си сега я втасах отиде ми гостито и ракийката и салатката дето ме чакаха там....и мълча мисля какво да правя...ама и той мълчи...и докато си мълчахме и двамата спира той пред един блок и ми вика 3.50(напр.не се сещам)  #Crazy  #Crazy  #Crazy  А нашия той си мислел за предните клиенти и ме закарал и мен на същия адрес  hahaha посмяхме се че ме закара безплатно на адреса.Все пак трябваше да компенсира стреса който преживях за минути

# 27
  • Мнения: 2 161
Навремето такситата бяха държавни. Таксиджия беше престижно и доходно. Шанел, не измествай темата с ретроспекции.
Аз веднъж не платих на един таксиметров шофьор.Този спомен ме измъчва и се опитвам сега да открия човешкото в бакшиша.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 356
Навремето такситата бяха държавни. Таксиджия беше престижно и доходно. Шанел, не измествай темата с ретроспекции.
Аз веднъж не платих на един таксиметров шофьор.Този спомен ме измъчва и се опитвам сега да открия човешкото в бакшиша.

разкажи, моля те, стана ми интересно

# 29
  • Мнения: 17 407
 Държавните таксита и аз ги помня, на 142 бяха май...Аз от нашите си таксиметри не мога да се оплача. Н Еми оглеждат краката, щот нося панталони; повечето са забавни- завързва се разговор някакъв...  Е, има и темерути, но в такива случаи и аз мълча. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт