За таксиметровите шофьори....

  • 3 570
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 586
Това пък за късите разстояния изобщо не то разбирам, за каво товорите? Нали си взимат първоначалната такса, преди да са запалили.
Ео, Битърлс имат индийски период. Трябва да владееш много добре английски, за да схванеш,
че се пее на английски. Или да си запознат много добре с творчеството им.
Говоря за стереокасетофон, с екстра автореверс. Кой ще ми натиска копчето, пляскам през ръката.
А, имах табелка закачка "Сексът с водача по време на движение е забранен!"

# 46
  • Мнения: 803
Само веднъж съм попадала на кофти таксиметров шофьор. В останалите случаи съм била доволна - и от начина на шофиране, и от отношението, и от музиката, и от състоянието на колата...абе от всичко.

# 47
  • Мнения: 1 455
Ползвам услугите на две фирми и съм доволна.Скоро не съм попадала на кофти шофьор.

# 48
  • Мнения: 3 569
Возих се при един, който беше много пиян. Още като се качих и си спука задната броня докато обръщаше. Малко след това, карайки по бул. България, мина на червено с около 80 км/ч. Отдясно, по Гоце Делчев идваше друга кола, движейки се със същата скорост. Мина на метър пред нас. Ако бях се качил в таксито секунди по-рано, сега може би нямаше да мога да пиша това. На въпроса ми "Какво правиш бе братле? Защо мина на червено? , той, с издутия си от алкохола език промълви: "Бях се замислил нещо" ... 2121 беше фирмата.

# 49
  • Мнения: 27 524
Добри са. Имало е шантави, имало е сдържани, имало е тотално смахнати, както и възпитани и прекрасни. Както има същите такива образи и в останалите инстанции, институции и просто в реалността. Относно рестото - винаги съм оставяла по моя преценка и никога не са ме притеснявали  Simple Smile

# 50
  • Мнения: 476
Нямам кой знае какви забележки. Само едно нещо ме дразни много и то е, че често ми се случва да нямат да ми върнат. Обикновено следва кратко спречкване и петминутен спор кой от нас трябва да излезе да развали парите. Опъват се, но и аз не се предавам. Проблемът не е мой - аз имам пари да си платя, той е длъжен да намери начин да ми върне.

# 51
  • Мнения: X
Не, изпика се отвън,но съдейки по начина по който се държеше нямаше да се учудя ако го беше направил и вътре в някоя бутилка да речем Joy

# 52
  • София
  • Мнения: 35
Има всякакви - и готини и луди и мноого любопитни и такива ,който си мълчат.Но най-пресния ми спомен: въпросния шофьор каза че си прави анкета сред клиентите "кой къде е роден";имала съм случай,когато са отказвали защото явно им се виждаше близко разсоянието;имала съм случай,когато са ми казвали"ако искаш и до вратата мога да те изпратя  hahaha абе какви ли не.

# 53
  • Мнения: 71
Какво да ви кажа... на два пъти съм катастрофирала с такси. И редовно ми отказват да ме закарат до някъде (примерно от Ситняково до Дружба 2). А откакто ми отказаха да ме закарат с мноого болното ми бебче от Дружба до Окръжна болница - гледам да не ползвам таксита!

# 54
  • Мнения: 3 622
Преди 6 години в продължение на няколко месеца ползвах всяка сутрин такси да заведа малкия до ДГ и от там до работа и бях попаднала на много свестен шофьор, който всяка сутрин в 7.30 беше пред нас.
Но това е единствения случай

# 55
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
в Асеновград положението е сравнително добро, като изключим че ме вбесяват някои шофиори с това пушене.

# 56
  • Мнения: 6 167
Шишо-бакшишо весел образ..но това ли е реалноста?Повечето таксиметрови шофьори са арогантни,нагли,невъзпитани,колите им миришат  и не връщат ресто  Money  .Споделете вашите впечатления и случки-добри или лоши ...

Да не обидя някоя съпруга на таксиметров шофьор, но и на мен такива ми се струват.
Много говорят също така, страдат от синдрома на пътуващите във влака ( разказват си всичко за отрицателно време).
Обаче много бързо се организират в групи. Това е много добра новина при неприятности, идват преди полицията. Пичове са.

# 57
  • Мнения: 232
Никога няма да забравя как преди години попаднах на пиян шофьор.Тогава не бях женена.Бях с приятелка и като никога седнах отпред.Ненормалникът му с ненормалник, почна да ме зяпа по краката и буквално да крещи' ;Абе, маце, къде си тръгнала с тия крака.О, боже,ами с тая хубава коса.Ще те изям.Яяя, кажи къде си била снощи; А най-много ме уплаши като ми предложи да скочим от Аспаруховия мост.Да не говорим какво бясно каране беше.И какви псувни...Естествено първата ми работа беше да се обадя във фирмата им.Държах непременно за наказание и даже заплаших със съд. Звънях няколко пъти. И какво мислите ми се случи след няколко месеца. Вървя си аз и някаква кола бипка ли бипка след мен .Обръщам се ..а той същия хубостник с дебелия златен ланец .Ега си булдога. И той беше учуден , изглежда ме позна .А аз свърнах по една уличка . Е.. си съвпъдъка , е, изглежда съм била негов тип. Оттогава много рядко ползвам такси.

# 58
  • Мнения: 600
Това пък за късите разстояния изобщо не то разбирам, за каво товорите? Нали си взимат първоначалната такса, преди да са запалили.
Ео, Битърлс имат индийски период. Трябва да владееш много добре английски, за да схванеш,
че се пее на английски. Или да си запознат много добре с творчеството им.
Говоря за стереокасетофон, с екстра автореверс. Кой ще ми натиска копчето, пляскам през ръката.
А, имах табелка закачка "Сексът с водача по време на движение е забранен!"

култово.

не съм попадала на шофьор, който не слуша чалга и диспечерката едновременно. за пореден път си мисля, че съм се разминала с всички свястни мъже newsm78

# 59
  • Мнения: 4 586
Днес преди обяд ми се случи нещо, което не бях виждал в моя си град. Чакаме си на светофара,
светва зелено, потегляме, а едно такси от лявата на нас лента се излетя и зави надясно.
А когато ползвате такси за къси разстояния, пробвали ли сте да отидете направо в последното на стоянката?

Общи условия

Активация на акаунт