рехидратиране-как?

  • 7 546
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 701
Редуват се сладка и солена вода, на малки глътки. предполагам, че за това питаш

# 16
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Ира,  Hug
Знаеш ли за този форум на българите живеещи в УК, BGHelp. Пусни същото запитване в "Здравни консултации". Там пишат двама лекари, който живеят и работят тук. Те ще те посъветват най-адекватно за лекарствата, който се предлагат тук. А ти е хубаво да поговориш и с личния си лекар или акушерката. Да ги попиташ за съвет и евентуално нещо, което можеш да поемаш при домашни условия. Обясни, че ти е абсолютно невъзможно да влезеш в болница, защото детето няма кой да го гледа. Все нещо ще измислят, пък кой знае, може и да уредят някоя сестра да идва до вас да ти слага система  Rolling Eyes
Иначе момичетата тук са ти дали много добри съвети! Устискай още малко, временно е състоянието, знаеш го  Hug

# 17
  • Мнения: 932
Благодаря ви отново,момичета!Жалко е,че толкова малко се знае за хиперемезис и че,въпреки че е рискова бременност,никъде в подфорума няма информация.Ще опитам всичко!
А за Бг-хелп,никога нямаше да ми дойде на ум!Дори не знаех,че има здравен форум  bouquet
Проблемът е,че вече бях в болница-цяла седмица-и на 6-я ден на системи ми казаха:ами все така обезводнена си-4+ кетони Shocked.И вече просто не вярвам,че изобщо имат идея какво да направят.Никаква глюкоза не ми вливаха/четях всеки път какво пише на банката/.В болницата се чувствах много по-зле.Тук поне мога да избирам храната си,имам подкрепа. Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 774
 Ira d, щом живееш в Англия, може би ще ти е от полза този линк: http://www.asda-pharmacy.co.uk/details.asp?level=1&ref=80585 … p;productid=DIBS6. Тук можеш да прочетеш съставките и дозировката.
 Това е рехидриращ разтвор. Той би трябвало да може да се използва и при повръщане. Но те съветвам, разбира се да се обърнеш към лекар или акушерка и да попиташ, дали е безопасно да го използваш по време на бременността и срещу повръщане!
 Желая ти скорошно подобрение и лека бременност!

# 19
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Ira d, щом живееш в Англия, може би ще ти е от полза този линк: http://www.asda-pharmacy.co.uk/details.asp?level=1&ref=80585 … p;productid=DIBS6. Тук можеш да прочетеш съставките и дозировката.
 
Това е супер  Peace Но да знаете, че касиса (blackcurrant) запича много!!! Иначе е добро при разстройства, хем запича, хем хидратира. Предполагам, че има и друга варианти на прахчета за хидратиране, но не ми се е налагало да ползвам. Затова посъветвах да се консултира с лекарите тук.

# 20
  • Мнения: 858
Съчувствам ти много.Виждам че са дали доста варианти момичетата.И аз не понасях мириса и вкуса на вода,чай,кисело мляко и по цял ден ядях краставици,грейпфрут,гледах да ям супи - пилешки,крем супи,зеленчукови.

# 21
  • Мнения: 932
Благодаря ви отново!Точно това пия,Ягодка  bouquet-наистина помага,без него...
Денис, Hug.Последните три дни стана чудо-повръщам само по 1-2 пъти и не ми е толкова лошо!Дори ядох таратор ShockedОще ми се гади,но е малко по-добре.МОЛЯ СЕ да не е просто етап/идва на вълни обикновено/ и така да продължи Praynig.Знам,че е рано още за подобрение/в 12-та  с-ца съм/,но надеждата умира последна

# 22
  • София
  • Мнения: 2 734
Напротив,моят гинеколог ми каза,че след 9-та седмица постепенно може да има подобрение с гаденето.Така че в 12-та седмица е напълно възможно некомфортът вече да те напуска!При мен не е имало временно подобрение,постепенно,но необратимо гаденето изчезна.

Общи условия

Активация на акаунт