как се промени бюста ви след бременност и раждане?

  • 4 249
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Не се е променил, може би защото нямам голям бюст.Пред бременността гърдите ми леко наедряха, но след това си приеха  предишната форма.

# 16
След първата бременност бюстът ми порасна, но формата се развали.Но това е неминуемо, нищо не помага.

# 17
  • Мнения: 1 183
Не ми е по-голям бюста,но се отпусна много  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 40
Бюстът ми по принцип си беше голям, след като забременях стана мноооого голям а като ми дойде кърмата направо стана плашещ Laughing Сега вече почти не кърмя, нямам никакви стрии но виждам как със свалените килограми и бюстът ми бавно и славно увисва.... Confused За съжаление никога няма да е като преди

# 19
  • Мнения: 593
  Моят си беше нормален, такъв си и остана, естествено малко поувиснал

# 20
  • Мнения: 630
Няма драстична промяна. Нито е по-голям, нито нищо.

# 21
  • Мнения: 636
Не ми се промени. От възрастта малко поувисна.
Сутиенът няма да те спаси от стрии, ако кожата ти е предразположена, нито ще спре нарастването на бюста. Гърдите едреят от хормоните, та дори и да не кърмиш, пак ще пораснат.
Естествено, че сутиенът няма да предотврати стриите и нарастването на бюста Wink. Добре е да се носи за да поддържа гърдите и да не увисват толкова.

# 22
  • Мнения: 1 155
За съжаление при мен няма нищо такова.  Sad Бюстът ми е по-малък от преди, малко увиснал и имам стрии по гърдите. Просто с две думи ужасен е.... Cry Cry

# 23
  • Мнения: 1 479
Докато кьрмех бе голям и му са кефех!След,като спрях да кьрмя си ми стана пак мальк Sad

# 24
  • Мнения: 479
Моят бюст е нормален - увеличи се по време на бременност и най вече първите дни след като родих. Спрях си кърмата и след около 3 месеца след това се промени. Увисна и все едно е изпразнен от съдържание- трагизъм.

# 25
  • BG
  • Мнения: 2 217
Жалко, че не си пуснала анкета - щеше да е интересно какви ще са резултатите.  smile3506
Аз по принцип имам малък бюст, но от бремеността ми се увеличи, а като дойде кърмата стана направо голям. Имам стрии по бюста. Не съм кърмила нито ден. Цедя кърмата до ден днешен и давам от шише. Сега бюста ми е доста по-голям от преди да забременея (и по-малък от началото на кърменето) и увисна, въпреки че носих сутиен денонощно през бремеността и откакто кърмя.

# 26
  • Мнения: 1 371
Когато забременях - бюста ми стана огромен. От чашка Б станах Д. Така беше и след като родих. Mr. Green
Радвах се на голям бюст, докато кърмех - една година. Преди две седмици спрях, гърдите през последните два месеца постепенно започнаха да се прибират и сега (макар кърмата ми да не е спряла все още) са ми същите, не са мръднали, ни надолу, ни в страни!

# 27
  • Мнения: 317
Почти изчезна ! Tired

# 28
  • Мнения: 766
Аз преди да забременея носех чашка Д Sad огромна работа. Сега ... всички сутиени ми са малки. Кошмарна работа, а съм само в началото. Всички ми казват " Почакай ще видиш" 
Но всичко да е наред, пък майната му на бюста, за всичко си има решение  Crazy
Ми и аз бях така - чашка Д преди да забременея, кърмя вече 6 месеца и съм на ДД или Ф /зависи от модела/.
Моля се да се смали малко ама  Rolling Eyes за сега изгледи няма  Sad
Иначе форма - малко се поотпуснаха, но и аз носех и нося сутиен денонощно  Peace

# 29
  • Мнения: 472
Аз по принцип съм с доста малък бюст. По време на бременността и кърменето бая ми наедря. Молех се да ми остане така, ама уви  Cry След като спрях да кърмя възвърна старите си форми  Crazy
Относно носенето на сутиен не мисля, че помага много за запазване на формите. По-скоро е въпрос на удобство и комфорт. Преди да забременея много рядко носех сутиен. Когато ми наедряха обаче почти не съм ги сваляла. Носех памучни сутиени, защото кожата ми стана по-чуствителна, а и на няколко пъти имах инциденти с потичане на кърма  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт