Препоръчайте ми детски клуб за рожден ден на 3 годишно детенце

  • 4 379
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 268
Ако рождения ден е скоро,вече почти нямаш шансове за Ментов носорог и Барбарони.Ние там запазихме месец предварително.

# 16
# 17
  • Мнения: 2 232
Ние на 15.01, празнувахме  Р.Д. на Вики в Барбарони-1.Останаха всички доволни и деца и големи.Не излезе скъпо.Само 8 от поканените деца дойдоха , другите бяха болни.Но си заслужава. Кетъринга е много хубав, в сравнение с някои други места.Единствено според мен една кака е малко на десетина деца.Но трябва около 1/2 или 1 месец предварително да си запишете час и ден.

Последна редакция: пт, 18 яну 2008, 16:13 от Deja Vu

# 18
  • Мнения: 1 883
Също и "Приказка без край", но там е малко по-скъпичко.

650лв за 10 дечица Cry

# 19
  • София
  • Мнения: 7 041
Също и "Приказка без край", но там е малко по-скъпичко.

650лв за 10 дечица Cry
Vikuna, уби ме. Е колко струва престой и меню за едно детенце? Или цените на напитките и храната за възрастните е много скъпа?

# 20
  • София
  • Мнения: 11 711
Също и "Приказка без край", но там е малко по-скъпичко.

650лв за 10 дечица Cry

Да скъпо е в Приказка без край!Но пък е ново и голямо!
Исках да празнуваме на сина ми РД там,трябваше да покани 20-25 деца!Но аз очаквах тази сума за около 20 деца+3 и 10-12 родители.Горе долу такъв разчет си бях направила при цените,които ми бяха дали.
В крайна сметка се спряхме на Двете феи,той сам си го избра между двете заведения и след препоръка на една съфорумка.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 019
Ако те устройва Надежда 3, може да провериш в "Слънчице". Няма ограничение за бройката на децата. Плаща се по 2.50 на дете + 3.50 детско меню по избор. За възрастните можеш да поръчаш кетеринг по каталог ако искаш. Тортата си я носите вие. Има зала за игра на децата и отделно помещение за възрастните.

# 22
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
shoshi, аз празнувах миналата година имения ден на Петър там - извинявай, но къде е отделното помещение за възрастните? Ние бяхме навън, добре че беше лятото. Вътре има всичко на всичко една маса с 2 стола.......

# 23
  • София
  • Мнения: 2 019
Лятото нямаше, да. От няколко месеца са взели помещението до тях и са го оборудвали с маси и столове. Има достатъчно място.

# 24
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ееее, това е супер! Аз си го харесвам този клуб, а и лелката много обръща внимание на дечицата! Телефона им имаш ли - може и на лични да ми го пратиш ако искаш!

# 25
  • Мнения: 104
Нашият рожден ден ще е на 9-ти февруари, та се надявам да има свободни места. Обаче вие ме убихте с тези цени, не вярвах че е толкова скъпо. Дежа Ву, колко ти излезе в Барбарони ако не е тайна?

# 26
  • София
  • Мнения: 11 711
По бегли спомени РД на дъщеря ми в Барбарони през юни за 10-11 деца и още толкова родители излезна около 200 лева,но като се върне мъжът ми пак ще го попитам да не съм намалила от цената.В нея се включва всичко!

# 27
  • Мнения: 1 883
По бегли спомени РД на дъщеря ми в Барбарони през юни за 10-11 деца и още толкова родители излезна около 200 лева,но като се върне мъжът ми пак ще го попитам да не съм намалила от цената.В нея се включва всичко!

Резервирах за 01.02 в барбарони - ще пиша след рождения ден   bouquet

# 28
  • Мнения: 2 232
В Барбарони  ни излезе 200лв., без тортата, поръчахме я от другаде, но и от там може  също.Платихме не зависимо колко деца за 10. Доволно имаше ядене за всички и всеки си поръчваше пиене каквото иска.Без допълнителни екстри(клоуни и театри).

# 29
  • Мнения: 1 883
Също и "Приказка без край", но там е малко по-скъпичко.

650лв за 10 дечица Cry
Vikuna, уби ме. Е колко струва престой и меню за едно детенце? Или цените на напитките и храната за възрастните е много скъпа?

http://www.magicland.bg/

Момичета объркала съм се тук е 700лв , а не в Приказка без край  ooooh! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт