извеждане в тази мъгла

  • 2 264
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 999
В мъгла, дъжд и силен вятър не съм ги извеждала.

# 16
  • Мнения: 14 654
Може спокойно да излизате за половин час и в мъгла, след като детето е над 1 годинка, само бебета не се извеждат в мъгливо време. А и мъглата се вдига вече Simple Smile Антиоксиданти се съдържат в някои пресни зеленчуци и плодове, няма нужда отделно да се пият.

# 17
  • Мнения: 367
Ох и ние не можем да излезнем - мъгла, студ. От както се е родил бебо не съм го извеждала! Само по няколко минути на балкончето и то ако е слънчево и температурите са над 0 - което почти не се случва....Вече откачам. Следващото ми дете, живот и здраве ще го планирам да се роди пролетта или лятото...

# 18
  • Мнения: 748
тъкмо се чудех аз ли съм най-безотговорната майка че си извеждам детето във всякакво време?  Laughing
естествено ако е много гъста мъглата избягвам (в смисъл, че не я извеждам нарочно, но ако сме били на вън се е случвало да падне мъгла, а тя да иска още да си играе и не съм се притеснявала особено), но иначе само като беше малко бебе не я извеждах в мъгла и дъжд Peace

а в момента, знам ли, може пък и само в моя квартал да е така newsm78 , но не ми се вижда да има някаква мъгла. (даже според мен никаква, ама както вече уточних съм безотговорна в това отношение  Peace )
във всеки случай има и други начини да разнообразиш деня на дребосъчето, например да отидете да си поиграете в някой детски клуб (ако ходиш с кола няма да се надиша чак толкова с ужасната мъгла) или пък да си поканите на гости други деца Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 522
В мъгла не я извеждам на вън. Ходим по детски кътове или на гости в приятелки с деца на сходна възраст.

# 20
  • Мнения: 351
Хайде и ние в кюпа - не излизаме и полудяваме и двамата! Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 565
И ние не излизаме. Тя е спокойна, но аз издивявам вече в къщи. Само дебна да се вдигне. Сега спинка, но като се събуди ще папка и ще поизлезем да подишаме малко въздух, че и слънчице пекна. Крайно време е да се оправя това време. Naughty

# 22
  • Мнения: 5 401
Не! Мъглата е единствената пречка да не излиза дребното навън. Нито студ, вятър, сняг или дъжд не ме спират, единственото мъглата.

# 23
  • Мнения: 983
Все се налага да изляза да взема храната от кухнята, да напазарувам, а няма на кого да го оставя...Та всеки ден поне за половин час сме навън...мъгла, вятър, дъжд...просто няма начин  Tired

# 24
  • София
  • Мнения: 5 079
Не, в никакъв случай... То е все едно да изведеш детето си в най - голямата мръсотия и отрови...  Sick

# 25
  • Мнения: 2 131
Когато има мъгла категорично не го извеждам. Но сега, дори и да е слънчево, пак е проблем излизането, защото в Добрич е ужас след снега. Тротоарите не са изчистени, има някакви малки пътечки и огромни буци и ми трябва не бебешка количка, а джип за планинско катерене. Един път се подлъгах да изляза и докато не се стопи снега, няма да повторя.

# 26
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Не! Мъглата е единствената пречка да не излиза дребното навън. Нито студ, вятър, сняг или дъжд не ме спират, единственото мъглата.
и аз така

# 27
  • Мнения: 423
Не го извеждам в мъгла. Детския пулмолог, при когото го водя, изрично забрани да излиза навън в мъгливо време, даже и да се налага.

# 28
  • София
  • Мнения: 932
Май ще се окаже че само аз извеждам бебка всеки ден навън, на 6 месеца е  Embarassed. На пръсти мога да преброя дните когато не съм я извеждала или е имало проливен дъжд и чадър няма да ни спаси или от мъгла не може да се вижда , но иначе ако няма много гъста мъгла сме си все навън дори и за половин час. Досега не е боледувала и не ни се е налагало никакви лекарства да пием  да чукна на дърво да не предизвикам съдбата.

# 29
  • Мнения: 545
Не! Мъглата е единствената пречка да не излиза дребното навън. Нито студ, вятър, сняг или дъжд не ме спират, единственото мъглата.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт