*~*СОФИЯ*~* Ла Лече Лига среща - 19 януари, 11 ч.*~*

  • 2 333
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 259
Ние, за съжаление, отпадаме. Confused Снощи баткото вдигна темп., сега ще ходим до лекарката (предполагам пак някой ясленски вирус  ooooh!). Но каквото и да каже, няма да дойдем; даже си мисля, че дори и баща им да почива и се съгласи да гледа поне баткото, пак май няма да е добре да дойда. Rolling Eyes Ще следя за следващата среща.

# 31
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
А, граааа. Забравих да се обадя на Мяу на ранина да ми донесе членските карти, че аз да ги донеса. Бля. Става ли да ги пусна по поща на Хедра в началото на другата седмица, за да могат да се взимат от нея? УжасТно съжалявам, но съм безкрайно завеяна Sad

# 32
  • Мнения: 100
А, граааа. Забравих да се обадя на Мяу на ранина да ми донесе членските карти, че аз да ги донеса. Бля. Става ли да ги пусна по поща на Хедра в началото на другата седмица, за да могат да се взимат от нея? УжасТно съжалявам, но съм безкрайно завеяна Sad
И сега к'во ние без членски карти ли ще ходиме? Ако ни глобят някъде, че нямаме карти?  Laughing Laughing Laughing

# 33
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Поправка! Grinning Видях се с Мяу и се оказа, че тя си носи 10 членски карти в чантата за всеки случай Simple Smile Взех ги, имаме 10 на разположение за утре.

# 34
  • Мнения: 256
И аз да се запиша.  Hug

Ще дойдем с jenymama.

# 35
  • Мнения: 553
ако не ми мине котка път , времето е хубаво и т.н.  и т.н. искам и ааааааааааз
 Laughing Laughingиначе няма да ме пуснат  Joy Joy hahaha  : таткото с второто дете се е почувствал осъзнато като татко и току вика "мойто бебе" и ще видим негово компетейшество какво ще каже.
 много му се кефя, не искам да му кърша мерака, та бройте ме и мене ама с една малка въпросителна конкретно за тази среща.
може ли линк към някаква карта ако ви е намира да се ориентирам къде да ви търся?

# 36
  • Мнения: 4 300
И аз ще дойда.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 877
пропуснаааах пфууууууууу..... днес виждам темата и то днес е срещата Sad
нищо, другия път Peace

# 38
  • Мнения: 2 614
Хубава среща беше, надявам се и ползотворна за бъдещите майчета. А и за тези, които смятаме да повторим  Peace
Радвам се, че се видяхме! Наложи се бързо да избягам, защото Калина умираше за сън и започна да се тръшка и много да плаче!
Бу, не съм забравила, че я искаш - пиши на ЛС да се разберем  Mr. Green Hug

# 39
  • Мнения: 3 091
И аз сега виждам, че сте си организирали среща! нищо, дано се информирам навреме за следващия път!
кукумицин съм си - ако все още има някой, който не знае  Joy

# 40
  • Мнения: 3 718
Много ми беше приятно да се запозная с всички вас. И благодаря, че ми омаломощихте отрочето, спа като пън от толкова щуреене и социални контакти  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 4 300
Дами, ще мога ли да видя някоя и друга снимка от събитието?
Днес присъствах за първи път и атмосферата много ми хареса. Опитах се да я предам на мъжа ми, но една- две снимки определено биха ми помогнали. Снимките може и да са без кърмещи Mr. Green

# 42
# 43
  • Мнения: 5 401
Дами, ще мога ли да видя някоя и друга снимка от събитието?...

Доста снимки направих, но както можеше да се очаква от мен, забравих фотото вкъщи.  Embarassed Утре ще ги сваля и ще пусна линк.

# 44
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Радвам се, че се видяхме, момичета Grinning Не очаквах да сме толкова много Simple Smile
Тук да напомня, че темата за следващата среща на 16 февруари е храненето на детето и цялото семейство - иначе казано, кулинарна среща Grinning
Всеки носи нещо свое производство, като условието е да е здравословно и приготвено с минимална обработка (демек, забравяме за препържени цвърчащи капещо-мазни кифтета, ех! Mr. Green), ядем и обменяме рецепти и акъл. Който не може да готви или няма време пък, може да донесе пластмасови чашки и водичка, да речем Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт