Дайте идея за рожден ден на 14 годишен

  • 18 846
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • гр.София
  • Мнения: 219
Може да го заведете  във Fun City.
Къде е? Дай линк.

# 16
  • гр.София
  • Мнения: 219
Къде е коколандия?

# 17
  • Мнения: 639
Коколандия е в Борисовата градина, къщичките на Баба Яга. Има и сайт, пусни на търсачка и ще ти излезе. Но е подходящо за топло време, всъщност дори не съм сигурна дали работи през зимата.

# 18
  • Мнения: 9
Може да го заведете  във Fun City.
Къде е? Дай линк.
Има в младост зад Хита и до Хотел Шеаратон. Сайт май нямат. 

# 19
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Може да го заведете  във Fun City.
Какво представлява този Fun City?!

# 20
  • Мнения: 9
Има различни атракциони билярд боулинг бъздушен хокей и какви ли още не атракциони.   

# 21
  • Мнения: 151
Янита, много благодаря за изчерпателната информация.Ние живеем съвсем наблизо до тази писта /Дружба 2/ и макар, че съм минавала оттам многократно, дори не съм забелязала, че има картинг. Нашият празник ще бъде чак през май, но събирам информация по-раничко, за да имам избор.
Идеята за празнуване на картинг много ми хареса и още веднъж сърдечно благодаря за нея.

# 22
  • Мнения: 3 323
Боулинга на НДК , няколко пъти ходи там да празнува. Поръчката за неговия РД е за там.

# 23
  • гр.София
  • Мнения: 219
Колко приблизително излиза организирането на рожден ден на боулинг.

# 24
  • Мнения: 200
 Peace здравейте, сина ми беше поканен  на рожден ден есента в едни много хубаво заведение в операта  Peace Не му е запомнил името, но е в самата опера...в нещо като падземно помещение... плаща се куверт за определено време... има DJ, меню, става купон... дискотека... за 2-3 часа, мисля, че беше newsm78 много беше доволен  Hug Дано съм помогнала... Sunglasses

# 25
  • BG
  • Мнения: 123
здравейте,и аз се интересувам за РД в боулинг.Допълнително ли се наемат аниматори?И аз моля за ориентировачни цени.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 867
В боулинга май не ти трябват аниматори - играта е достатъчно забавление, а децата са достатъчно големи, за да могат да се организират да играят сами.

# 27
  • гр.София
  • Мнения: 219
Препоръчаха ми боулинга в Люлин до Фантастико. Имате ли отзиви?

# 28
  • Мнения: 182
И аз събирам идеи, че нашият РД е през март, ходила е на РД на боулинг и беше й харесало, това за картинга, не знам дали става за девойки.
Заведението в операта е интересно, но как стоят там нещата?

# 29
  • София
  • Мнения: 4 867
Картингът определено става за девойки, но все пак зависи от интересите им. За предишния рожден ден на моята дъщеря още се говори, а вече сме по-близо до следващия.

Общи условия

Активация на акаунт