Хубав препарат за фугите на теракота?

  • 22 115
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 631
За фугите използвам стария и изпитан "фаворит",  намазвам фугите и след 10 мин минавам с гъба и изплаквам, но задължително ръкавици.!!!

# 16
  • Мнения: 1 809
За фугите използвам стария и изпитан "фаворит",  намазвам фугите и след 10 мин минавам с гъба и изплаквам, но задължително ръкавици.!!!
Този "Фаворит" не беше ли със сода каустик?  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 3 830
Белина Peace
Идеално изчиствам с белина. Само трябва да си пазиш дрехите. За целта обличам стари домашни дрехи. И Циф става, но не е толкова силен, макар че съдържа в себе си белина.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 041
А тази гъба,израелската, я кажете от къде може да се купи,че не съм виждала?

# 19
  • Мнения: 8 999
Белина. Или ги префугирай с тъмна фуга.

# 20
  • Мнения: 1 080
ами има едни гръцки препарат май че "Аква форте" се казваше - почиства абсолютно всичко, но е много силен, незнам дали на теб ти е удачен толкова силен препарат, но ако са доста замърсени - това е решението. В оранжева опаковка е!!!

# 21
  • Мнения: 1 809
А тази гъба,израелската, я кажете от къде може да се купи,че не съм виждала?
Аз я купих от магазинче за препарати в квартала  Wink

# 22
  • Мнения: 631
За фугите използвам стария и изпитан "фаворит",  намазвам фугите и след 10 мин минавам с гъба и изплаквам, но задължително ръкавици.!!!
Този "Фаворит" не беше ли със сода каустик?  Rolling Eyes

точно този е

# 23
  • Мнения: 165
Обаче той разяжда фугата и след време се показва сивото на теракола с който са лепени.

# 24
  • София
  • Мнения: 463
В старата ни квартира се бяха захабили фугите в коридора с Bref ги изчистих -направих лентичка от препарата по самата фуга ,оставих го 15 мин и с четка ги изчистих -като току що положени станаха. С тоя препарат и дебела черта от ръжда по тоалетната чиния (не беше ползван апартамента с години и се е стичала вода от метална тръба) се изчисти без проблем.
Препоръчвам го -няма поражения по самите фуги ,добиха вид на съвсем нови без усилия.  bouquet

Последна редакция: чт, 17 яну 2008, 16:43 от iskrichka

# 25
  • Мнения: 5 001
Аз слагам по целите фуги "Доместос" и след 15-20 мин. без търкане се измива.Светва ми всичко....Откакто го практикувам това,нямам мръсни фуги..

# 26
  • Мнения: 824
А тази гъба,израелската, я кажете от къде може да се купи,че не съм виждала?
Аз ги купувам от "Гео Милев",има малко магазинче за препарати.Малко след ъгъла на ул."Гео Милев" с "Коперник" в посока към хотел Триада.
Но ги използвам само за кожения диван,който е и бял.И ми вършат чудесна работа.Сега ще пробвам и на фугите.

# 27
  • Мнения: 165
В старата ни квартира се бяха захабили фугите в коридора с Bref ги изчистих -направих лентичка от препарата по самата фуга ,оставих го 15 мин и с четка ги изчистих -като току що положени станаха. С тоя препарат и дебела черта от ръжда по тоалетната чиния (не беше ползван апартамента с години и се е стичала вода от метална тръба) се изчисти без проблем.
Препоръчвам го -няма поражения по самите фуги ,добиха вид на съвсем нови без усилия.  bouquet
И аз съм много доволна от Бреф. С него си чистя банята. Маха и варовика.  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 463
Нали , страхотен е и не мирише гадно като други препарати . Не съм снимала как изглеждаха преди фугите ама при сиви плочки бяха станали по-тъмни от плочките ,мнооого тъмно сиви -станаха белички след Бреф-ската намеса  Peace

# 29
  • Мнения: 721
И аз с две ръце за Бреф  Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт