Гледате ли филма по Нова "ЩЕТИ"?

  • 1 762
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 434
Сериалът е  харесван   има  мн  добър рейтинг  и затова  ще има втори сезон за разлика  от други.
Освен това спечели и награда  Глен Клоуз

# 16
  • Berlin
  • Мнения: 11 261
да вметна, че снощният епизод тотално ме обърка. Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 15 466
bluevelvet, благодаря за линка! Аз се отказах да тегля, започнах и компа ми блокира.Толкова много неща гледам,че даже не можах да се сетя до коя серия съм гледала.Не знам какво ще стане, взе да се заплита много.Пати защо се крие,така и не разбрах.Защо и Пати и другия(не помня имена)работят срещу Елън?Излиза,че те знаят нещо за нея,което дори самата Елън не знае.

# 18
  • Berlin
  • Мнения: 11 261
аз пък разбрах, че пати май наистина се крие. том нещо лъже елън(?), а тя пък играе също някаква игра с някой.. това от последните минути снощи, които всъщност ме объркаха. а също и защо пати иска да ги скара..  newsm78
абе ще погледаме, ще разберем.  в нета до къде ги има епизодите?

# 19
  • Мнения: 3 042
абе ще погледаме, ще разберем.  в нета до къде ги има епизодите?

Целият първи сезон го има ,но няма субтитри за всички епизоди, а само за 4. 
bluevelvet, е дала линк.

Аз снощният епизод го проспох. Embarassed

# 20
  • Мнения: 8 769
Аз почти го проспах и видях само края. Но разбрах за какво иде реч. Пати е стара хиена, да...много ми харесва. Големи игри играе, да видим кой какво е надробил на Елън Thinking
Хареса ми също и как "излекува" сина си. Голяма смелост се изисква за подобни стъпки!

# 21
  • Мнения: 2 891
Добре, че беще снощният епизод, та се поизясниха някои работи. Ако Елън я осъдят и я върнат в затвора, ще има мегдан за втори сезон.

# 22
  • Мнения: 4 324

Едва ли ще я осъдят Елън. По-скоро сега ще има гонения заради касетата.
Харесва ми филмчето, ама сега пак като го прекъснат, направо ми идва да се гръмна, че съм го гледала. Мразя ги тези сезони, кой знае кога ще излезе следващия.

# 23
  • Мнения: 98
Днес в програмата на нова пише , че ще го дават и тази вечер , а аз си мислих че снощния епизод е последен . Някой знае ли нещо по въпроса дали наистина е бил последен ?

# 24
  • Мнения: 8 769
Аз разбрах, че довечера ще има още един епизод. И когато стане най-интересно-ще го спрат и ще трябва да го теглим като хамави пак.
Едно време се нервех така на Педя човек-лакът брада, на най-интересното спираше. Сега пак се опитват да ни разиграват, да живей Интернет!!!! Crazy
Добре, че се изясниха обстоятелствата около убийството на гаджето на Елън, че много го протакаха. Хареса ми твърдостта на Елън пред Пати-крайно време беше да започне да разсъждава малко това момиче...

# 25
  • Мнения: 302
Страхотно свърши снощи филма.Но дали ще има друг сезон,и кога... Thinking

# 26
  • Мнения: 60
ще има...на мен пък не ми хареса особено как свърши, не беше кой знае колко изненадващо както се говореше  Confused. само дано измислят нещо наистина свежо за втория сезон, че иначе ще се получи както с бягство от затвора (все по-зле всеки следващ сезон)

Общи условия

Активация на акаунт