Бременност при условия на колит и гръбначни проблеми.

  • 4 826
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 898
Ами аз не го написах лошо, явно не си ме разбрала. НАписах го като лекар, ама карай.

Да, извинявам се реакцията!

Разбира се известно ми е за физиотерапията, но я отлагах защото някои показатели показваха че имам възпаления в организма. А с възпаления не е препоръчително да се прави физиотерапия.

Тези показатели вече са наред, мисля да направя един курс физиотерапия, но това което чета из нета не ме обнадеждава, тоест че ползата от физоитерапията е доста кратка или пък само до като се прави. За това се интересувам и от други неща ако няма полза от физиотерапия.

# 16
  • Мнения: 14
Здравейте,
Съжалявам, че се включвам малко късно по темата, но и аз имам сколиоза от 13 годишна. Преди 2 години един физиотерапевт ми назначи комплекс от упражнения лесни за изпълнение в домашна обстановка. Когато ги правя редовно и правилно имат доста добър ефект - болката изчезва, пък и усещането за стегнати и здрави гръбни мускули наистина си заслужава (за съжаление не съм достатъчно редовна в упражненията).
Исках всъщност да кажа, че ако някой иска мога да му пратя упражненията - да пише на лични (имам ги в електронен вариант). Ще се радвам да помогна.

Общи условия

Активация на акаунт