ботушки с вата за бебе?

  • 2 316
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 178
http://www.reklamator.com/pid/1478/ това ми излезе за София..
ориентировачно за цена да знаеш бяха 38 лв целия ботуш, мисля че полу-ботушчето го гледах на 32 лв
http://www.kapchitsa.com/pic.php?id=19 нашите са ето тези

А за Варна казвам директно има ги на павилиончето на Чаталджа, което е за детски обувки

# 16
  • София
  • Мнения: 903
В Младост 1 , зад пазарчето има един магазин на "Стил99". Оня ден ходих там. Разкошни детски ботушки има, качествени и на сравнително добри цени. Има голямо разнообразие на розови. Магазина е на три етажа, като последния етаж е за детски обувки, втория за дамски, а първия за мъжки.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 437
Препоръчвам ти на Капчица, сега са пуснали и половинки..
Много са топли и на Мише слагам само чорапогащник за навън.. проверявах при събуване крачетата са топли макар че е тепал по снега
Къде мога да ги намеря?

Откакто баткото проходи с буйките на КК, от тогава започнах да купувам само на Капчица и съм много доволна. И от сандалите, и от обувките, и от ботушите. Всичко е естествена кожа (отвътре, отвън), естествена вълна, гума, памук...много са добри!
Купувам ги от пазара Слатина, новата част, където са къщичките. Там има магазин за детски стоки.
Сигурно се предлагат на още места, но аз ходя до това магазинче. Харесвам и продавачките- лелки, които много добре знаят изискванията за обувки, пантофки, как се мерят на крачето и т.н.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 658
много ви благодаря за отговорите  bouquet В понеделник ще отида до този магазин на Патриарх Евтимий, където ги продават тези ботушки на Капчица, дано да има малки номера и подходящ цвят. Склонна съм да дам и 60лв., стига да намеря хубави и малък номер.

# 19
  • Мнения: 5 178
Само да ти кажа и, че моя син носеше 18/19 на Колев, но като са зимни вълната уема и взехме по-голям номер 21.. най-добре мерете.. Имам даже леки съмнения, че ще се моля да дойде пролетта по-рано, защото ще ни умалеят

# 20
  • Мнения: 2 471
много ви благодаря за отговорите  bouquet В понеделник ще отида до този магазин на Патриарх Евтимий, където ги продават тези ботушки на Капчица, дано да има малки номера и подходящ цвят. Склонна съм да дам и 60лв., стига да намеря хубави и малък номер.
Аз живея до този магазин. Цените не са много високи и обслужването е страхотно. Аз също препоръчвам на Капчица, но има и други фирми, които предлагат там. Ако те интересува, мога да ти обясня точно къде се намира

# 21
  • София
  • Мнения: 2 658
ако слезна с тролея на Попа от към Университета, на къде после? От картата останах с впечатление, че е някъде около Френската гимназия.

# 22
  • Мнения: 2 471
Точно така. От попа, посока Френската. На тротоара на гимназията е. Като вървиш по Патриарх Евтимий, подминаваш пряката с ул. Шести септември и е малко след това. Пада се Патриарх Евтимий, 21 - точно след магазин за мобилни телефони.
Дано си ме разбрала

# 23
  • София
  • Мнения: 2 658
Точно така. От попа, посока Френската. На тротоара на гимназията е. Като вървиш по Патриарх Евтимий, подминаваш пряката с ул. Шести септември и е малко след това. Пада се Патриарх Евтимий, 21 - точно след магазин за мобилни телефони.
Дано си ме разбрала
Много благодаря  bouquet Дано да намеря номер и подходящ цвят.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 658
още веднъж благодаря момичета. Вчера ходих до магазина на Капчица и съм доволна. Имаше и номера и цветове. Купих ботушки, а сега са и намалени и направо без пари, а аз бях склонна да дам 3-4 пъти повече, за да купя хубави такива. Сигурно и занапред ще купувам от там, защото има и разнообразие и са хубави, а и продавачката беше много мила и ми помогна в избора.  bouquet

# 25

Общи условия

Активация на акаунт