Засега сме стройни дами, но през АВГУСТ ще сме мами

  • 10 998
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 702
Caprice на мен ми излиза верен твоя метод, четно-имам дъщеря

# 16
  • софия
  • Мнения: 495
mama galka23 аз поне не съм имала никакви проблеми след упойката.Но това доколкото знам е индивидуално.

# 17
  • Мнения: 1 266
Супер пак съм първа!Марта благодаря за темичката!Аиде лека вечер момичета!
Само,че не разбрах касви са тези надписи на немски май ако не се бъркам?

Гале, какви надписи на немски? Нещо не е наред в темата ли? На мен всичко ми излиза с картинките и анимациите? Ей сега ще добавя линковете.

# 18
  • софия
  • Мнения: 495
Котката Марта в началото излизат някакви надписи на немски,като рекламно каре

# 19
  • Мнения: 2
 eya, добре дошла в клуба  и леко бременене. 
Аз доколкото четох в една статия /вече не си спомням къде/ ,  до сега не е установено вредно действие на боите за коса върху плода, но се препоръчвало да се прави след 1-ви триместър. И на мен ми са вижда разумно  да изчакаме. То и без това не остана много дотогава.
 Момичета понеже скоро ще се  женя , много ще Ви бъда благодарна ако ми помогнете с някои линкове за прически. Много съм затруднена с прическата за сватбата. Аз имам дълга кестенява коса  и се чудя каква прическа да си направя. Не искам да е много натруфена, а по скоро да стои по естествено косата. Благодаря ви предварително Wink

# 20
  • Мнения: 1 266
Котката Марта в началото излизат някакви надписи на немски,като рекламно каре

Не се ли виждат едни буквички на влакче, които изписват August Babies?

# 21
  • Мнения: 31
здравеите и от мен не сам ви писала отдавна но всичко чета не се чувствам много добре като застана пред компютара и почва да ми става зле.А и са ме обзели едни черни мисли знам че нетрябва ама нали сам дева все мисля по много дори в съня ми ме преследват все лоши неща сънувам.Следващия ми преглед е чак на 18.02 ама няма да мога да го дочакам и накрая на месеца ще ходя на частно.последно ходих на 07.01 то може ли да не го видя толкова време.Иначе на мама БОБИ и прилошава но вече свикнах и го преодолявам някак нищо не ме боли ама това че не спирам да мисля ще ме доварши може би заштото се наплаших от нещата които чета в интернет .Хем ме е страх ама пак чета много ми харесва темичката браво на котката Hugрадвам се на новодошлите мамчета честито и дано станем много  bouquetМомичета имам чувство че е бум на бременните жени супер Joyна пролет като се посъблечем тук в нашия град сигорно ще е пълно с коремчета много се кефя.Хаиде стига че се заплеснах ooooh!  

# 22
  • Мнения: 38
Котката Марта в началото излизат някакви надписи на немски,като рекламно каре

Не се ли виждат едни буквички на влакче, които изписват August Babies?

Котката Марта - не излиза влакче, а надписи на немски.

# 23
  • Мнения: 225
Котката Марта в началото излизат някакви надписи на немски,като рекламно каре

Не се ли виждат едни буквички на влакче, които изписват August Babies?

Котката Марта - не излиза влакче, а надписи на немски.
Да някакви надписи има, които се опитах да копирам за да ги видиш, ама не става. А и няма никакви линкове към полезните темички и т.н. Embarassed, има само списъчето на мамите, дано го обясних правилно.

# 24
  • Мнения: 1 266
Да някакви надписи има, които се опитах да копирам за да ги видиш, ама не става. А и няма никакви линкове към полезните темички и т.н. Embarassed, има само списъчето на мамите, дано го обясних правилно.

Оф, явно има проблем със сайта, от който съм взела буквичките. При мене понеже се виждат гиф-чета и нямаше как да знам, че не излизат. А линковете тръгвам вече два пъти да ги допълвам от сутринта и два пъти ми забива компютърът, просто ми иде да викам. Явно не ми е ден. Работя по въпроса.

# 25
  • Мнения: 225
Не се ядосвай Коте Марта, важното, че имаш желанието и пое инициативата за новата темичка, ще се оправят нещата, то такива като мене, където не разбират, само казват какво не е наред и дават акъл Blush

# 26
  • Мнения: 1 266
А един щъркел вижда ли се? Анимиран?

# 27
  • Мнения: 104
Stelliana, гледаш да не прекаляваш с чая от лайка и без захар, 2 са достатъчни на ден и преди това много вода. Аз така избегнах АБ.Влачих доста време лека инфекция но не ме лекуваха заради бременността.Важно е и зимния период да се обличаш добре, но нищо прекалено.
Dessyy,как стигна да раждаш в Шейново, препоръчай някой лекар от там.Етърва ми ражда също там и само ми го рекламира но нейната АГ никак не ми харесва, мого особена ми се вижда-Китанова.

# 28
  • Мнения: 225
А един щъркел вижда ли се? Анимиран?
Не, само списъчето и накрая едни бебчовци в зелени кофи.

# 29
  • Мнения: 82
Добро утро и от мен, да се разпиша и аз в новата темичка. Чудесна е  Heart Eyes
Утре ще ходя да давам стерилна урина да видим тия бактерии от замърсяване ли са от що ли.
Стискайте ми палци моля Ви. Praynig
Пожелавам Ви лек и усмихнат ден Hug

Диди,ако това ще те успокои и на мен в първата урина ми намериха бактерии,но после като дадох стерилна всичко беше наред,стискам ти палци!

Общи условия

Активация на акаунт