Удължаване на косата- 4

  • 17 211
  • 287
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 668
ЦвЕТенЦе, а ти имаш ли снимки с косичката ?  Grinning

В снимките ми в профила имам снимки с косата Grinning
След мъничко ще се снимам и в гръб и ще ви пратя да ме видите каква съм `убавица Laughing Mr. Green

Еее супер ти е косичката, и с права и с къдрава ми харесва.  Hug

Снимай се и давай за конкурса.  Wink

Аэ немога да ги намеря Confused къде в профила newsm78

# 76
  • София
  • Мнения: 7 858
ЦвЕТенЦе, а ти имаш ли снимки с косичката ?  Grinning

В снимките ми в профила имам снимки с косата Grinning
След мъничко ще се снимам и в гръб и ще ви пратя да ме видите каква съм `убавица Laughing Mr. Green

Еее супер ти е косичката, и с права и с къдрава ми харесва.  Hug

Снимай се и давай за конкурса.  Wink

Аэ немога да ги намеря Confused къде в профила newsm78

На уеб страницата и.

# 77
  • Мнения: 4 435

И с какво да си мия косата ,за да не ми се заплита?

Аз и djolii използваме само козметика за удължена коса на Магама.За моята слагам съвсем други продукти,но на удълженията само тях.Едни от най-важните правила за удължена коса е ,че първо- шампоанът трябва да е мек,никога шампоани за мазна коса,пърхут или медицински,и второ- шампоани,балсами,маски и всякакви други продукти за коса,които съдържат протеин НЕ трябва да се използват върху удължената коса,тъй като това ще я сплъсти.
Ако имаш възможност вземи си от тяхните шампоани и балсами.По 6лв са,500мл.Правят се в Бг специално по тяхна поръ4ка и със съставки които те са поръчали.Действат много добре,но твойта не я мий с тях.И ако решиш да си вземеш,попитай тях за използването им или ние ще ти обясним,понеже е малко по-различно.

# 78
  • Мнения: 2 258
Хайде снимките за конкурса и от мен Sunglasses
Току що изпрана и дифузирана коса Laughing

http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=24330&AlbumId=110171

# 79
  • Мнения: 1 668
Хайде снимките за конкурса и от мен Sunglasses
Току що изпрана и дифузирана коса Laughing

http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=24330&AlbumId=110171

 Crazy newsm74

# 80

И с какво да си мия косата ,за да не ми се заплита?

Аз и djolii използваме само козметика за удължена коса на Магама.За моята слагам съвсем други продукти,но на удълженията само тях.Едни от най-важните правила за удължена коса е ,че първо- шампоанът трябва да е мек,никога шампоани за мазна коса,пърхут или медицински,и второ- шампоани,балсами,маски и всякакви други продукти за коса,които съдържат протеин НЕ трябва да се използват върху удължената коса,тъй като това ще я сплъсти.
Ако имаш възможност вземи си от тяхните шампоани и балсами.По 6лв са,500мл.Правят се в Бг специално по тяхна поръ4ка и със съставки които те са поръчали.Действат много добре,но твойта не я мий с тях.И ако решиш да си вземеш,попитай тях за използването им или ние ще ти обясним,понеже е малко по-различно.
Славче от къде да си ги купа?  Thinking

# 81
  • Мнения: 1 668
До колко е срока эа снимките?

# 82
Днес трябва да се пратят, май ?!?  Thinking

# 83
  • Мнения: 4 458
малко късно, но и аз да се запиша в темата  Grinning

Какви са тези конкурси? Аз така като гледам и сроковете съм изпуснала.....

# 84
  • Мнения: 4 435

И с какво да си мия косата ,за да не ми се заплита?

Аз и djolii използваме само козметика за удължена коса на Магама.За моята слагам съвсем други продукти,но на удълженията само тях.Едни от най-важните правила за удължена коса е ,че първо- шампоанът трябва да е мек,никога шампоани за мазна коса,пърхут или медицински,и второ- шампоани,балсами,маски и всякакви други продукти за коса,които съдържат протеин НЕ трябва да се използват върху удължената коса,тъй като това ще я сплъсти.
Ако имаш възможност вземи си от тяхните шампоани и балсами.По 6лв са,500мл.Правят се в Бг специално по тяхна поръ4ка и със съставки които те са поръчали.Действат много добре,но твойта не я мий с тях.И ако решиш да си вземеш,попитай тях за използването им или ние ще ти обясним,понеже е малко по-различно.
Славче от къде да си ги купа?  Thinking


Има ги само в салоните на Магама в страната.Отиваш в салона и казваш че искаш шампоани и балсами за удължена коса от тия от 600мл и си готова.

# 85
  • Mонтана
  • Мнения: 413
някои ще ми прати ли по куриер до Монтана  Embarassed

# 86
  • Мнения: 4 435
някои ще ми прати ли по куриер до Монтана  Embarassed

Аз не мога,защото съм си в Кърджали.Някой от София може да помогне.

# 87
  • Mонтана
  • Мнения: 413
като гледам няма желаещи.

# 88
  • Мнения: 487
Привет,мацки! Аз нямам снимка "преди" ама косата ми беше най-много до раменете.Слагам само "сега" това е от днешната ми разходка на "Витоша" ,набързо,толкова!  Hug http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4988706

# 89
  • София
  • Мнения: 7 858
Джес, май само ние двете останахме и сме готови за конкурса.  Peace

След мъничко пускам и моите, ти готова ли си ?

Общи условия

Активация на акаунт