Давате ли автомобила си на друг?

  • 2 735
  • 62
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 4
Само на близки хора.

# 31
  • Мнения: 6 167
Не треперя на колата си. Който иска , когато е свободна ( колата) - да кара.
Не мисля да се пенсионирам с тази кола.

# 32
  • София
  • Мнения: 6 559
давам, ако не ми трябва и на мен по същото време, а това се случва рядко. рядко са ми я и искали де.

# 33
  • Мнения: 5 228
Давам, ама на избрани. Ако бях по-сербез, нямаше да я давам на мъжа ми, защото винаги ми я връща мръсна.

Аз пък много обичам да я давам точно на мъжа ми, защото ми я връща чиста и с пълен резервоар - нещо, което рядко й се случва на горката.

# 34
  • София
  • Мнения: 61
Все пак не всеки може да кара лада, с автоматик е лесно, ама я запали ладата с тоя смукач в това време, я вкарай задна... къв е тоя 'геврек' бе?  Laughing

Мда... баш така си е. И аз не мога да карам Лада. Съответно никога не бих поискала, освен ако не е крайно наложително (но дори и тогава бих я поискала заедно с шофьор). Честно казано, дори не мога да разбера с този дълъг лост кога на коя предавка е включен, волана ми идва прекалено широк, тънък и тежък.

Но съм заявила, че ще успея да подкарам Трабант и да обиколя с него цял квартал.  Даже вече съм намерила екземпляр от тази марка за целта на експеримента Wink
Газта е много чувствителна, съединителя не винаги зацепва (трябва да се припомпва), спирачките ги няма никакви, трудно пали, харчи масло, губи вода... Не я давам на никой, щото не искам живота на някой човек да ми тежи на съвеста после... Laughing  Волана е като на ЗИЛ, скоростите като на Газка, абе много е яко... трябва да те кача да покараш ладата, да видиш за какъв кеф ти говоря Peace Иначе трабанта е мания, искам и аз да направя едно кръгче... вече са екзотика, антики...

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Само на мъжа ми я давам, а пък аз карам неговите... постоянно си ги разменяме.
Той ги пълни, аз ги водя на баня.  Grinning
Неприятно ми е други хора да искат колите ни.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 511
Да,давам колата си...  Grinning
На баща ми - лятото ходеше за риба с нея. Неговата е по-луксозна от моята и е ужасно да завира хубавицата по местата,където ходи да лови риба.  Rolling Eyes За реванширане ми пълни резервоара с гориво.  Mr. Green
На брат ми и мъжа ми,когато им се налага.
Като се замисля,друг не ми я искал.  Thinking

# 37
  • Мнения: 5 622
Мъжа ми кара моята, аз неговата, не. Ако и да я дам на друг, мъжа ми ще полудее после. Жена и кола не се давала под наем  Naughty

# 38
# 39
  • Мнения: 1 312
Не,но пък и никой никога не ми я е искал.
Нямаме приятели без кола.
Като се знам каква съм сигурно бих я дала...

# 40
  • Някъде там, ела и провери...
  • Мнения: 253
Бих я дала само на близък човек.За момента съм я давала само на баща ми и на приятеля ми.
Искали са ми я  и колеги от службата, но не съм я  давала,като си ги знам какви са Rolling Eyes но много зависи кой е човека

# 41
  • Мнения: 24 467
Не, на човек, който не ми е близък не го давам именно заради това, а на близки хора не го давам, за да не си разваляме после отношенията.

# 42
  • Мнения: 8 999
Не я давам. Както не си давам гащите или обувките някой да ми ги поноси.

# 43
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
аз нямам кола, но мисля, че бих я дала на някой... да ме закара, ако аз не мога. Mr. Green иначе за услуга не знам. newsm78 моят приятел би си дал колата, макар че засега не се е налагало. наш познат не би си я дал, защото просто майка му не му дава..  ooooh!

# 44
  • Мнения: 35 968
само в спешни случаи, т. е. когато някой трябва да я закара в сервиза Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт